Любимка-анонимка• Изменено 15 апреля в 10:15
Зубні імпланти
Хто в темі, підкажіть:
1) зуб 6 вирваний півтора роки тому. Це занадто довго я чекала? Чи ще можна туди імплант поставити?
2) чи на місце будь-якого вирваного зараз можуть ставити імплант відразу? Питання, бо над тією шісткою є ще один кандидат і хотілося б коронки відразу ставити, щоб їх підігнати покраще і щоб не ’збивали’ одна одну
Пополняю_Карму• 15 апреля в 10:17
эти все вопросы решаются на приеме со снимками - в зависимости от положения ваших зубов
Коленная ложечка• 15 апреля в 12:51
У мене одного зуба не було більше 25 років, другого років 20, і без проблем встановили імпланти, не нарощувати кістку.
Любимка-анонимка
• 15 апреля в 18:24
Ответ дляКоленная ложечка
Дякую, отакі відгуки мені цікаві. Але ж у вас, напевне, мости стояли?
Коленная ложечка• 15 апреля в 18:34
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Ні, нічого не стояло. Зубний ряд змістився, то на місце шісток поставили такі коронки, які ставлять на п´ятірки.
Любимка-анонимка
• 15 апреля в 19:13
Ответ дляКоленная ложечка
Дякую за вашу відповідь, саме про цю можливість і питала