Козачка• 14 мая в 22:23

У кого проблемні ноги, яке літнє взуття ви носите?

Дівчата, у кого проблемні стопи, покажіть, яке взуття ви носите? Яких брендів?
Маю на увазі, всілякі варіанти, коли потрібна полу- та ортопедичне взуття, яке підтримує і не деформує.
автор Козачка • 14 мая в 22:47
Ответ дляФорточка
да, это хорошая фирма, я теперь полностью на нее перешла) но конечно надо мерять, не вся обувь подходит, есть и неудобная
У мене такі колись були.
Зручні, без питань.
Мания-Величия• 14 мая в 22:48
Летом ношу типа таких балеток на низком ходу.Каприз,рикер и др.
автор Козачка • 14 мая в 22:49
Ответ дляМания-Величия
На плоскій підошві?
Я не можу, мені потрібен невеликий підйом на п´яті
Электричка• 14 мая в 22:49
Ответ дляЯ тут с краю постою
я от маю не одні скечерси. Купила модель, що з прозорим амортизатором під п´яткою і все наче зручно, нічого не тре, а ходити в них не можу((. Дуже болить у підйомі і під пальцями вся частина (навіть на носочки стати не можу).
У вас плоскостопості нема?
Зашла на 5минут• 14 мая в 22:53
Кросівки Скечерс і босоніжки Кларкс
Вельми шановна• 14 мая в 22:57
Ответ дляРадуга-дуга
Кроссовки. Есть и кроксы, и скечерс, и кларкс босоножки, всё трёт (
Так жарко же.
Белоснежко• 14 мая в 22:59
Ношу кросівки - скетчерси, найки. Все інше взуття натирає до крові і неможливо носити
Я тут с краю постою• 14 мая в 23:03
Ответ дляЭлектричка
У вас плоскостопості нема?
ні
Пупуговка• 14 мая в 23:10
важное правило, для моих проблемных - не обувать два дня подряд одну и ту же обувь
автор Козачка • 14 мая в 23:12
Ответ дляПупуговка
Чому?
Пупуговка• 14 мая в 23:17
Ответ дляКозачка
Чому?
чтобы уставали каждый раз по-разному
Перша леді колгоспу• 14 мая в 23:22
Із останнього купила такі босоніжки, Марко тоззі. Не ортопедичні, але для мене виявилися мегазручні, м´які, нічого не стискають і не натирають. Тому взяла 2 пари.
Пупуговка• 14 мая в 23:31
6ka4e4ka6• 14 мая в 23:39
Сандалі Medicus ортопедичні. Одну пару зносила. Купила таку ж модель другу пару. Натуральна шкіра ззовні, устілка нубук, підкладка м`ягенька, нічого не натирає. Легкі, гнучкі, комфортні, фіксація двома липучками. Маю широку ногу, ці сандалі були спасінням за відсутності нормального взуття для нестандартної стопи.
Lightg• 15 мая в 00:11
З устілкою foam memory кросівки та балетки спортивні, на м´якій і товстій підошві босоніжки. В основному Puma, Skechers
Лика-прилипка• 15 мая в 00:45
Анатомічні з широким мисом від Босі або Мерле
Пасти Ла• 15 мая в 08:37
Ответ дляЯ тут с краю постою
У меня тоже есть одна пара скечерсов, которые я носить не могу. Ноги в них болят как у старой бабки. При том, что обуви скечерс у меня больше чем трусов в несколько раз. Но вот одна модель попалась ужасная.
Кили и Манджаро• 15 мая в 11:19
Ответ дляДиректор Пляжу
Вообще не понравились, заказывала из Америки. Сразу продала. Подобного плана очень нравились Hi-Tec.
Не зручні?
Я тут с краю постою• 16 мая в 00:36
Ответ дляПасти Ла
часом не така?
автор Козачка • 16 мая в 08:02
Ответ дляЯ тут с краю постою
часом не така?
Мне эта модель не удобная.
А подруга носит, не вылезает
Пасти Ла• 16 мая в 10:04
Ответ дляЯ тут с краю постою
часом не така?
Не, в сердечки и без баллонов. Из коллекции 3-4 года назад.