Девальвация• Изменено 14 мая 2025

Мені 50. Куди піти на роботу?

Здоровʼя не дозволяє активно фізично працювати. Куди піти на роботу, щоб нічого не робити фізично? Зп висока не цікавить, просто хочеться в колектив. Типу на рецепцію в стоматологію чи інший заклад.
Але там молоді дівчата потрібні.
Які можуть бути варіанти?
Чучало яблуні• 14 мая 2025
Ответ дляДевальвация
Працювала медсестрою. Потім по здоровʼю пішла на пенсію. Пенсія хороша. Але не вистачає спілкування.
В садочок ідіть, медсестрою, нянею. Як правило у них недобори
Кучерявочка• 14 мая 2025
Ответ дляСусідка зверху
в недешевих нема адмінів за 50.
В Добробуті є
Та_все_ок_будет• 14 мая 2025
Ответ дляНепогодка
Понятия не имею. Власники бывают разные.
Як і рівень клінік). Не ображайтесь, але клініка Ваших знайомих, трішки не дотягує, якщо все самі)
Любимка-анонимка• 14 мая 2025
Кем вы работали раньше?
Сусідка зверху• 14 мая 2025
Ответ дляДевальвация
ви працювали в 1,2 групі?
Непогодка• 14 мая 2025
Ответ дляСусідка зверху
якщо людина вже довго працює, то її не виженуть. а от в 50 не візьмуть на роботу.
Это правда. Я работала до 47ми.
Та_все_ок_будет• 14 мая 2025
Ответ дляСусідка зверху
в недешевих нема адмінів за 50.
Правда? 😂
Я-ваш шанс• 14 мая 2025
Ответ дляТа_все_ок_будет
Запит на спілкування, а не на вигул собачок і дітей)
Так де ще спілкуватися як не на майданчику для вигулу песиків, або чекаючи дитинку на танцях)
Говорю-балакаю• 14 мая 2025
Ответ дляДевальвация
Батьківщина
Так куда возьмут?

Мне 45 - уже сложно найти работу.

В идеале - по знакомству
Попразендовна• 14 мая 2025
Я когда то работала экономистом. То моя напарница пенсионного возраста розгребала все так ,что молодняку и не снилось ,что новые приходили после вузов.
Сусідка зверху• 14 мая 2025
Ответ дляКучерявочка
В Добробуті є
в стоматології? не смішіть.
Непогодка• 14 мая 2025
Ответ дляТа_все_ок_будет
Чего мне обижаться на левую тётку с форума? ))
Та_все_ок_будет• 14 мая 2025
Ответ дляДевальвация
Не про те мова. Читайте уважно
Ви теж читайте). Я якраз кажу, що адміни Вашого віку є.
Кучерявочка• 14 мая 2025
Ответ дляСусідка зверху
в стоматології? не смішіть.
Ні, в загальному відділенні
ДолькиКабана• 14 мая 2025
Ответ дляСусідка зверху
в недешевих нема адмінів за 50.
А я бы к 20летним наоборот не пошла
Говорю-балакаю• 14 мая 2025
Ответ дляДевальвация
Тогда, конечно, ищите рецепцию куда возьмут. И удачи вам ❤️
Та_все_ок_будет• 14 мая 2025
Ответ дляЯ-ваш шанс
Це ж випадкові люди.
Сусідка зверху• 14 мая 2025
Ответ дляКучерявочка
Ні, в загальному відділенні
за загальне не буду стверджувати. в стоматології точно ні.
Непогодка• 14 мая 2025
Ответ дляДевальвация
Может в гос тогда?
Marmu• 14 мая 2025
Ответ дляСусідка зверху
ми взяли на роботу офіс-менеджера, їй десь 55 років. це міжнародний проект. Тут правда і керівництву (британці в Україні) 65 та 78. Нічого, всі працюють. У мене в 40 стільки енергії немає, як у них трьох
Сусідка зверху• 14 мая 2025
Ответ дляMarmu
ми ж діалог ведемо за рецепцію в стоматології.
Незламна• 14 мая 2025
Ответ дляДевальвация
Якщо не секрет, хороша це скільки?
Инфотуфелька• 14 мая 2025
Ответ дляЧучало яблуні
У меня знакомая работает няня в садике и это тяжело физически, очень устает. Автор же хочет чтобы было не тяжело
Попразендовна• 14 мая 2025
Хто це придумав, що після 40 мізки не працюють?
Та_все_ок_будет• 14 мая 2025
Ответ дляСусідка зверху
Не лише. Автор написала ТИПУ в стоматологію, або інший заклад
Карма хамелеона• 14 мая 2025
Ответ дляГл. Амурная
Амеда ..тоже женщина ближе к 60
Уважуха таким заведениям.
Сусідка зверху• 14 мая 2025
Ответ дляТа_все_ок_будет
Правда? 😂
так назовіть хоч одну.
Алина-1240• 14 мая 2025
Ответ дляЯ-ваш шанс
Якщо хочеться в колектив, то приєднуйтеся до дівчат, що плетуть сітки для наших воїнів. Там і про роботу дізнаєтеся за балачками. Як варіант, ще можна дитину чиюсь відводити на зайняття, але потрібні рекомендації або ще краще то по знайомству знайти. Можна дати оголошення і вигулювати собачку, власники якої мають мало часу. Але така пропозиція чомусь добре за кордоном спрацьовує, а у нас ще важко.
Какие сетки и собачки?) Что вы простите такое мелете...человек работу ищет..она по вашему душевнобольная собачек за 50 грн выгуливать?) Ей не 70+, а молодая еще тетка
Сумчатая кошка• 14 мая 2025
Ответ дляДевальвация
У медсестри - хороша пенсія? Скільки, якщо не секрет? 6-7 тис.грн?
Карма хамелеона• 14 мая 2025
Ответ дляПопразендовна
Малолетки.