Лялькодзьоб• 15 мая 2025
Хочу почати бігати. Що для цього потрібно?
Що варто врахувати, щоб не нашкодити собі?
Не заздріть тьоті• 15 мая 2025
Бег вреден, ваши суставы скажут вам пока через какое то время.
язззззь!!!• 15 мая 2025
Ответ дляНе заздріть тьоті
Еду кушать тоже плохая примета: для роста вширь.
Но если с умом, то даже очень полезна
ЗавЛабСнаб• 15 мая 2025
Я не бігаю, не люблю, чоловік бігає через день, різні дистанції і темп, нічого «спеціально» не купував, кросівки звичайні асікси, шорти і взимку і влітку, ну дощовик (куртка) тонкий, щоб в дощ не ляпало на голову
Пані з калабані• 15 мая 2025
Ответ дляНе заздріть тьоті
От і в мене так було. Добігалася
ГоловнаЯ• 15 мая 2025
Запасні коліна :))
А якщо не боїтеся, то фірмове взуття для бігу і стадіон з гумовими доріжками .
Маю рацію• 15 мая 2025
Для этого нужна выталкивающая сила, которая выпрет тебя на улицу и будет толкать в спину и не давать развернуться в сторону дивана
ЗавЛабСнаб• 15 мая 2025
Ответ дляГоловнаЯ
Запасні коліна :))
Ну теж не факт, чоловік бігає набережною, по бетону
ПотеряласЯ Я...• 15 мая 2025
Ответ дляНе заздріть тьоті
Вредно отсутствие спорта Вот это действительно вредно
ПотеряласЯ Я...• 15 мая 2025
Ответ дляПані з калабані
От і в мене так було. Добігалася
По сколько километров в неделю вы бегали?
Чтооооооооооо?• 15 мая 2025
Ответ дляМаю рацію
у мене так із плаванням
змушую себе хоч раз у тиждень піти, але саботаж починається із ранку((
Смурфик• 15 мая 2025
бігаю вже років 10.
кросівки
літня форма - топ-шорти
демі - легкі штани, полієстеровий реглан-топ, легка шапочка, легкі рукавиці, легкий баф
зимова форма - штани плотні (в мене асікси), топ, реглан, ізософтовська куртчока з капюшоном, тепла шапка, рукавиці, баф.
кросівки - вибираю зручні для бігу. модель шукала довго, але надибала своє)))
кросівки
літня форма - топ-шорти
Сегодня не целуюсь• 15 мая 2025
Ответ дляПотеряласЯ Я...
’спорт’ как таковой всегда вреден, полезна физическая активность, систематическая и индивидуально подобранная
ПотеряласЯ Я...• 15 мая 2025
Самые дешёвые беговые кроссовки покупаете и бежите. Можно просто самые дешёвые. Я видела женщину которая бегала босоножках на высокой танкетке. Нужда припрёт и побежишь в том что есть)) потом она правда кроссы купила всё таки
ГоловнаЯ• 15 мая 2025
Ответ дляЗавЛабСнаб
По-перше, ще не вечір. По-друге, є люди, які курять з 10 років і живуть до 90, але це не означає, що куріння не викликає рак легенів.
Не заздріть тьоті• 15 мая 2025
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Отсутствие спорта да вредно, но бег вреден для коленных суставов. И не важно человек худой или полный. Идёт нагрузка на сустав.
ПотеряласЯ Я...• 15 мая 2025
Ответ дляСегодня не целуюсь
Ага ага только жрать не вредно
ПотеряласЯ Я...• 15 мая 2025
Ответ дляНе заздріть тьоті
Видела в парке дедушку которому 80+ бегает 3 раза в неделю по 10 км. Вы б видели эти ноги. Мечта любой женщины.
Гага Газу• 15 мая 2025
Если у вас лишний вес, то бегать вообще нельзя. Вы навредите суставам, потом проблем не оберетесь. Только ходьба по 10км. Это отличный способ сбросить лишнее и не навредить себе.
Ку ка ку ка ку• 15 мая 2025
Ответ дляязззззь!!!
Но если с умом, то даже очень полезна
Навантаження на коліна може бути різне, як і їжа
ВсеПроВсехЗнаю• 15 мая 2025
Если бегать, то по грунту. А так вообще почитайте, что для женщины больше полезно.