Оч@ров@Шк@• 14 мая 2025

Святкую перший місяць

Регулярної фізичної активності✈️✈️✈️
Дівчата, пишаюсь собою.
Завжди активно займалась пілатесом, йогою, різні групові і трошки спортзалу.
Багато ходила.
Цілий рік прожила без спорту(( по різним причинам. Хоч і ходила, але спорту мені не вистачало.
І от фізична активність повернулась в моє життя! Сьогодні рівно місяць. 5-6 разів на тиждень. Пілатес, силові, розтяжка.

Пишаюсь собою неймовірно!
Психологічка• 14 мая 2025
Вітаю!!!❤️
автор Оч@ров@Шк@ • 14 мая 2025
Ответ дляПсихологічка
Вітаю!!!❤️
Дякую! А настрій як покращився загалом і самооцінка!
наКоблучках• 14 мая 2025
а в місячні як? У мене любі потуги в цю сторону закінчуються на цьому періоді
автор Оч@ров@Шк@ • 14 мая 2025
Ответ длянаКоблучках
В мене тільки перший день некомфортний. А так норм
АгатаХристя• 14 мая 2025
Хожу на спорт 3 раза в неделю 2,5 года💪🏼
Пускаю бісики• 14 мая 2025
щось таке
Кудрі кручу сама• 14 мая 2025
занимаетесь тем чем нравится ... в чём предмет вашей гордости?
Джага-джага• 14 мая 2025
🎉 Вітаю. Гарне, здорове тіло - це велика щоденна праця. Теж не уявляю свого життя без спорту, хоча ще років пʼять тому півгодинна прогулянка була для мене тягарем
Дуб береза• 14 мая 2025
Вітаю! Я теж вперше пішла у квітні, ходжу тричі на тиждень - самопочуття покращилося, тіло підтягується. Краса)
Бяки-козяки• 14 мая 2025
Вітаю! Це чудова інвестиція в майбутнє
ДаЗдраПерма• 14 мая 2025
В мене пів-року!!! 3-чі на тиждень, є результат - перестала боліти спина, але болі повертаються, якщо тиждень-два не займатись.
Але - як же зранку не хочеться йти!!! Вмовляю себе, а потім хвалю пів-дня :)))
Русланка з гілки• 14 мая 2025
Молодец! Я вот тоже весь апрель занималась регулярно, а сейчас уже две недели как забросила. Надо возвращаться
Дуб береза• 14 мая 2025
Ответ дляДаЗдраПерма
Я теж вмовляю, але пішла з подругами за компанію )) Не знаю, чи сама б себе змусила
автор Оч@ров@Шк@ • 14 мая 2025
Ответ дляДжага-джага
Дякую. Ви молодець