Нічна ненажера• 15 мая в 15:39
Конфлікт із сусідкою. Погрожують поліцією. Що ви про це думаєте?
Знімала квартиру, згодом через інтернет знайшла собі сусідку.
15 квітня вона заплатила за ремонт у квартирі 2500.
16 повідомила, що 30 зʼїжджає.
30 зʼїхала.
Вимагає, щоб я повернула їй 2500.
Орендували житло без договору, платимо маленьку суму, хазяїн зі своїх відмовляється компенсувати.
Мої подруги вважають, що я маю повернути 1250 - вона ще жила два тижні.
Сусідка вважає, що я маю повернути 2500, погрожує поліцією.
Що мені робити?
16 повідомила, що 30 зʼїжджає.
30 зʼїхала.
Вимагає, щоб я повернула їй 2500.
Що мені робити?
Результат:
вже голосів:
66 (77.65%)
Плати 1250
19 (22.35%)
Плати 2500
Бентливуман• 15 мая в 15:40
Ремонт у квартирі погоджують з власником. Зазвичай і оплачує власник за рахунок майбутньої оплати за зйом.
Нічна ненажера
• 15 мая в 15:41
Ответ дляБентливуман
Не в нашому випадку.
Ми платимо за житло дуже дешево.
Нічна ненажера
• 15 мая в 15:42
Ответ дляБойцовская
А квитанції у неї є, що вона заплатила за ремонт 2500?
Вона платила готівкою
Забула що?• 15 мая в 15:42
По факту, це цивільно правові відносини. Поліція там не допоможе їй
ЯсноВидящая• 15 мая в 15:42
Ремонт какой?
Того, что было сломано/испорчено за время вашего с ней проживания?
Или ремонт на будущее проживание планировался для улучшения быта?
Нічна ненажера
• 15 мая в 15:43
Ответ дляЯсноВидящая
Ремонт какой?
Те що було зламано під час нашого проживання
Міні-бікіні• 15 мая в 15:43
Не платити ніскільки. Сказати, що ви б не починали ремонт, якби знали, що оплачуватимете його повністю, домовленість є домовленість, вона погодилася на це добровільно і ви їй нічого не винні. Грошей немає і не буде, до побачення!
Міні-бікіні• 15 мая в 15:43
Ответ дляНічна ненажера
На приколі вона, чи що?
ЯсноВидящая• 15 мая в 15:44
Ответ дляНічна ненажера
Тогда она оплачивает полную сумму.
Причин что-то выяснять нет.
При выезде вы должны возместить ущерб нанесенный владельцам за время своего проживания
Причин что-то выяснять нет.
Бойцовская• 15 мая в 15:44
Ответ дляНічна ненажера
Вона платила готівкою
Як вона доведе, що вона заплатила 2500?
Аристократка-тунеядка• 15 мая в 15:44
Ответ дляНічна ненажера
Вам не будет ничего. Документов нет. Хозяину будет’привет из налоговой’. Для этого привета достаточно заявления соседки
Пирожкиня• 15 мая в 15:45
Ответ дляНічна ненажера
Не понятно, она заплатила за то что сломала ? О каком возврате тогда идет речь ?
Нічна ненажера
• 15 мая в 15:45
Ответ дляБойцовская
Як вона доведе, що вона заплатила 2500?
По суті - ніяк.
І по суті, я б могла поміняти замки і заблокувати .
Але ж є совість.
Радість моя• 15 мая в 15:45
Полиция поржет
Пусть идет в полицию
Если у Вас хорошие отношения с владельцем жилья - не говорите , что платите деньги за съем . Иначе это теоретически ей проблемы могут быть
Пусть идет в полицию
Карамбулкул• 15 мая в 15:45
Ответ дляНічна ненажера
Так она долго жила с вами ?
Если она платила за ремонт сломанных вещей ,то за почему нужно возвращать деньги?
Нічна ненажера
• 15 мая в 15:45
Ответ дляКарамбулкул
Так она долго жила с вами ?
Так, вона жила зі мною 3 роки
Карамбулкул• 15 мая в 15:46
Ответ дляНічна ненажера
Так, вона жила зі мною 3 роки
Тогда странно ,что она просит назад деньги за испорченные ее вещи
Она не права
Кстати ,а вы тоже вкладывали деньги в ремонт ? Или оплачивала поломки только она ?
Она не права