Нічна ненажера• 15 мая в 15:39
Конфлікт із сусідкою. Погрожують поліцією. Що ви про це думаєте?
Знімала квартиру, згодом через інтернет знайшла собі сусідку.
15 квітня вона заплатила за ремонт у квартирі 2500.
16 повідомила, що 30 зʼїжджає.
30 зʼїхала.
Вимагає, щоб я повернула їй 2500.
Орендували житло без договору, платимо маленьку суму, хазяїн зі своїх відмовляється компенсувати.
Мої подруги вважають, що я маю повернути 1250 - вона ще жила два тижні.
Сусідка вважає, що я маю повернути 2500, погрожує поліцією.
Що мені робити?
16 повідомила, що 30 зʼїжджає.
30 зʼїхала.
Вимагає, щоб я повернула їй 2500.
Що мені робити?
Результат:
вже голосів:
66 (77.65%)
Плати 1250
19 (22.35%)
Плати 2500
Бойцовская• 15 мая в 15:46
Ответ дляНічна ненажера
По суті - ніяк.
І по суті, я б могла поміняти замки і заблокувати .
Але ж є совість.
Ну то дайте їй половину ( ви ж удвох жили, коли поломка сталася). Чому ви повинні всю суму платити?
Пирожкиня• 15 мая в 15:48
Ответ дляНічна ненажера
Так, вона жила зі мною 3 роки
Автор Вы к этим деньгам не имеете никакого отношения. Ни копейки не возвращайте.
Нічна ненажера
• 15 мая в 15:48
Ответ дляПирожкиня
Маю, бо це я попросила її заплатити. У мене на той час 2500 вільних не було
Сусідка зверху• 15 мая в 15:49
Ответ дляКнопус
Вы или недоговариваете или сочиняете на ходу
Сочиняет
Пирожкиня• 15 мая в 15:49
Ответ дляНічна ненажера
Так 2500 это общий ущерб ?
Тогда отдайте свою половину.
Сиреневенькая• 15 мая в 15:49
Ответ дляНічна ненажера
Не в нашому випадку.
Ми платимо за житло дуже дешево.
Чия ініціатива ремонт?
Нічна ненажера
• 15 мая в 15:49
Ответ дляБойцовская
От у мене теж питання.
Але вона починає грубіянити. Погрожує поліцією.
Вони прийдуть до мене. А житло я знімаю без договору. Хазяїн не любить проблем. Вижене мене
Нічна ненажера
• 15 мая в 15:50
Ответ дляСиреневенькая
Чия ініціатива ремонт?
Моя.
У нас прорвало трубу
Сусідка зверху• 15 мая в 15:50
Ответ дляНічна ненажера
А ви можете від початку до кінця розписати історію зрозуміло для всіх, а не лише для себе і не по одному слову видавати?
Пирожкиня• 15 мая в 15:50
Ответ дляНічна ненажера
От у мене теж питання.
Пусть идёт, они даже реагировать не будут.
Нічна ненажера
• 15 мая в 15:50
Ответ дляСусідка зверху
Мені здається, я дуже зрозуміло описала все в пості
15 заплатила за ремонт, 16 сказала що не буде тут жити, 30 зїхала
Робот Вертер• 15 мая в 15:51
Ответ дляНічна ненажера
Вы сколько за ремонт заплатили?
Сусідка зверху• 15 мая в 15:51
Ответ дляНічна ненажера
Скільки жили, що зламалось, чому вона платила, а у вас не було, чому зїхала - це треба додумувати нам?
Чи думаєте, ви тут так комусь потрібні, щоб щось радити ?))
Вишнёвая Леди• 15 мая в 15:52
Ответ дляКнопус
+1 больше похоже на сочинение
Кнопус• 15 мая в 15:54
Ответ дляВишнёвая Леди
+1 больше похоже на сочинение
Так отож. Со старпоста прочитала, что та 15 заехала, дала деньги на ремонт и передумала жить дальше после 30
Потом пишет что 3 года жила та соседка.
Как бы вместе ждали износа, вместе и платить тогда, если за копейки снимали
Потом пишет что 3 года жила та соседка.
Карамбулкул• 15 мая в 15:54
Ответ дляНічна ненажера
На самом деле написано очень не понятно
Я сначала подумала ,что она только заехала и сразу оплатила ремонт ,но через день решила выехать
Потом пишите ,что она жила 3 года
Сейчас оказывается,что вы вообще не вложили в этот ремонт деньги ,но у вас почему то возникает вариант ответа -не возвращать соседке
И еще ,писали ,что поломанное вами вместе ,сейчас оказывается,что это труба . Трубу явно не ломали ,время ее пришло
Соседка уехала ,а Вам там жить ,поэтому отдайте ей деньги. Труба нужна вам и не нужны проблемы с хозяином
Забираю назад свои слова ,что не права соседка . Не правы вы !
Потом пишите ,что она жила 3 года
Пирожкиня• 15 мая в 15:58
Вы не просили в долг. Ваша соседка согласилась на проведение ремонтных работ. Вам только остаётся отдать ей свою половину.
Пирожкиня• 15 мая в 16:01
Ответ дляКарамбулкул
На самом деле написано очень не понятно
Потом пишите ,что она жила 3 года
Понимая, что хозяин в виду низкой арендной платы, ремонтные работы переложил на квартирантов, соседка согласилась.
Пирожкиня• 15 мая в 16:02
Ответ дляМорская свинка
Як ви видурили в неї гроші на ремонт?
Так она и не собиралась съезжать. Согласилась на ремонтные работы, оплатила. Их провели.
И тут она резко решила съехать.
Сиджу тихенько• 15 мая в 16:02
Ответ дляНічна ненажера
Моя.
У нас прорвало трубу
Це взагалі сфера відповідальності власника. І навіть якщо через невисоку оренду ви домовилися з власником оплатити цей ремонт самостійно, то ви з своєю співмешканкою повинні дати ці гроші власнику були - половину вона, половину ви.
Ви особисто скільки вклали в цей ремонт?
Пирожкиня• 15 мая в 16:05
Она Вас тоже подвела
У Вас арендная плата на двоих. Теперь Вам искать новую соседку.
По поводу полиции Вы можете не переживать.
Забула що?• 15 мая в 16:06
Ответ дляНічна ненажера
От у мене теж питання.
Поліції все одно на той договір
Хачапууури• 15 мая в 16:07
Ответ дляНічна ненажера
Вона платила готівкою
И шо? Подтвердить может,есть товарный чек и/или акт выполненных работ?
А, прочла что у вас денег не было, тогда половину отдайте
Забула що?• 15 мая в 16:08
Ой я почитала і розумію, чого вона почала грубіянити. Я би теж грубіянила
ПриснитсяЖЕ• 15 мая в 16:09
Ответ дляНічна ненажера
Те що було зламано під час нашого проживання
По совести вы должны половину,по уму она должна была посоветоваться с вами. Полиция ей не поможет.