Нічна ненажера• 15 мая в 15:39
Конфлікт із сусідкою. Погрожують поліцією. Що ви про це думаєте?
Знімала квартиру, згодом через інтернет знайшла собі сусідку.
15 квітня вона заплатила за ремонт у квартирі 2500.
16 повідомила, що 30 зʼїжджає.
30 зʼїхала.
Вимагає, щоб я повернула їй 2500.
Орендували житло без договору, платимо маленьку суму, хазяїн зі своїх відмовляється компенсувати.
Мої подруги вважають, що я маю повернути 1250 - вона ще жила два тижні.
Сусідка вважає, що я маю повернути 2500, погрожує поліцією.
Що мені робити?
16 повідомила, що 30 зʼїжджає.
30 зʼїхала.
Вимагає, щоб я повернула їй 2500.
Що мені робити?
Результат:
вже голосів:
66 (77.65%)
Плати 1250
19 (22.35%)
Плати 2500
Кнопкотиць• 15 мая в 16:09
Во, бл..., у всех проблемы с соседками... А Вы заставляли ее делать ремонт? Обычно ремонт финансирует хозяин, Вы каким боком?
Пирожкиня• 15 мая в 16:10
Ответ дляХачапууури
И шо? Подтвердить может,есть товарный чек и/или акт выполненных работ?
А, прочла что у вас денег не было, тогда половину отдайте
Даже бы если у неё был акт о выполненных работах, ремонт не в квартире автора.
Пирожкиня• 15 мая в 16:11
Ответ дляКнопкотиць
Автор написала, что у них низкая арендная плата, поэтому согласились ремонт сделать за свой счёт. Переезд не рассматривали.
Кнопкотиць• 15 мая в 16:13
Что это за соседка, которая вьехала и выехала? Как бы заняла Вам деньги?
Вероятненько• 15 мая в 16:14
Если это ремонт испорченного имущества за время вашего и вашей соседки пребывания в этой квартире, то Вы оплачиваете пополам, и в данном случае Вы должны ей вернуть 1250. А то что она съезжает, это ее проблемы. Она должна возместить убытки хозяину. А она получается на основании того, что она не будет там больше проживать, хочет сбросить эту поломку полностью на Вас?
Сегодня я не я• 15 мая в 16:15
Ответ дляНічна ненажера
Те що було зламано під час нашого проживання
За те 2 недели , что она жила ? Тогда не отдавать .
Сегодня я не я• 15 мая в 16:17
Ответ дляНічна ненажера
Так, вона жила зі мною 3 роки
3 года или 2 недели ? ’’15 квітня вона заплатила за ремонт у квартирі 2500. 16 повідомила, що 30 зʼїжджає. 30 зʼїхала. ’’
Міряю від одиниці• 15 мая в 16:18
Ответ дляНічна ненажера
От у мене теж питання.
Але вона починає грубіянити. Погрожує поліцією.
Вони прийдуть до мене. А житло я знімаю без договору. Хазяїн не любить проблем. Вижене мене
Тоді це проблеми власника квартири. Не хоче проблем він, а розгрібати вам.
Та й сусідка цікава, якщо не збиралась там жити, навіщо було вкладатись.
Сума була узгоджена між вами, тому після покупки вже нічого махати руками.
Я б не віддавала.
ПолБатона• 15 мая в 16:21
Ответ дляНічна ненажера
Не в нашому випадку.
Ми платимо за житло дуже дешево.
Это у деда того за 3 тыс грн?
Пирожкиня• 15 мая в 16:24
Ответ дляСегодня я не я
Где автор написал, что соседка въехала 15 числа.
Залізний занавіс• 15 мая в 16:24
Ответ дляНічна ненажера
Мені здається, я дуже зрозуміло описала все в пості
15 заплатила за ремонт, 16 сказала що не буде тут жити, 30 зїхала
Щоб зрозуміти що до чого треба фільтрувати всі ваші повідомлення, бо по слову з вас тягнули.
Труба лопнула від старості?
Вважаю, що якщо за це платять орендарі (чому?!?) то ремонт напополам з бувшою сусідкою. Так і поясніть: ми користувалися обоє, зносилася при нас, витрати понесли обоє.
Труба лопнула від старості?
Сиджу тихенько• 15 мая в 16:26
Ответ дляЗалізний занавіс
Труба лопнула від старості?
Так, тільки судячи з усього , автор в ремонт не вкладалася
Залізний занавіс• 15 мая в 16:26
Ответ дляСиджу тихенько
Ну так повернути половину тому й повинна.
Пирожкиня• 15 мая в 16:26
Ваша соседка сама согласилась отремонтировать трубу за её использовании в течении трех лет.
Нічна ненажера
• 15 мая в 16:29
Ответ дляЗалізний занавіс
Труба лопнула від старості?
Так, труба лопнула від старості
Я їй повернула половину
Вимагає ще 1250 за те, щоб повернути ключ
Я їй повернула половину
Нічна ненажера
• 15 мая в 16:29
Ответ дляСегодня я не я
До 15 квітня вона жила зі мною 3 роки
Пирожкиня• 15 мая в 16:29
Ответ дляНічна ненажера
Так, труба лопнула від старості
Я їй повернула половину
Меняйте лечинку в замке.
Невидимка Майя• 15 мая в 16:30
Взагалі за такі поломки, як труба, повинен платити власник. Вона не через Вас зламалася, якби Вас в квартирі не було в той момент, він би ще з сусідами знизу стосунки зʼясовував …
Залізний занавіс• 15 мая в 16:30
Ответ дляНічна ненажера
Так, труба лопнула від старості
Я їй повернула половину
Та вам же в будь-якому випадку треба серцевину міняти. Хтозна скільки в неї дублікатів було.
Невидимка Майя• 15 мая в 16:34
Ответ дляВероятненько
Ну це ж не дівчина трубу, яка прогнила від старості, поламала
Пирожкиня• 15 мая в 16:37
Ответ дляНевидимка Майя
В виду того, что у девочек была низкая арендная плата хозяин переложил ремонт за амортизацию трубы на квартирантрв. И они ОБЕ на это согласились. За амортизацию всех этих трех лет. Ею пользовались две девочки.
А_мій_самий_самий• 15 мая в 16:38
Ответ дляНічна ненажера
Моя.
У нас прорвало трубу
Так это не ваша проблема, а хозяина!
Залізний занавіс• 15 мая в 16:39
Ответ дляНевидимка Майя
Ну так. Але дівчата знімали житло дуже дешево і витрати на поточний ремонт були на них, якщо я вірно зрозуміла.
Я також колись орендувала таку квартиру, пусту зовсім, вбиту, недорого. Але умова була поточні ремонти робимо ми.
Пирожкиня• 15 мая в 16:39
Ответ дляА_мій_самий_самий
Так это не ваша проблема, а хозяина!
Ну как сказать, если девочки платят чисто символически за коммуналку, то и ремонтные работы проводят они.
Невидимка Майя• 15 мая в 16:40
Ответ дляПирожкиня
Ага, а до цих трьох років тією трубою ще років 50 користувалися, нехай всі тоді пропорційно скидаються;)
Дівчина, яка зʼїхала, певно зрозуміла, що такі квартири знімати собі дорожче, живеш без ремонту наби дешево, але якщо всі регулярні поломки того старезного устаткування порахувати, то можна і нормальне житло зняти
Пирожкиня• 15 мая в 16:41
Ответ дляНевидимка Майя
Не важно. Они согласились и провели ремонтные работы. Ими не рассматривался вариант о переезде. Вложить в ремонт дешевле, чем снимать новое жилье.
Их никто насильно не удерживал и не принуждал делать ремонт.
Залізний занавіс• 15 мая в 16:43
Ответ дляНевидимка Майя
Це привід перекласти повну оплату на автора?
Ну камон, вони погодилися!!! на такі умови. Не подобаються вони більше одній з дівчат, вона зїжджає, але за період сумісного проживання має заплатити свою половину.
Пирожкиня• 15 мая в 16:45
Ответ дляЗалізний занавіс
Соседка изначально должна была отказаться от этой затеи.
Невидимка Майя• 15 мая в 16:45
Ответ дляПирожкиня
Судячи з того, як автор формулює думки, то згода була скоріше за все в форматі «прорвало трубу, воду перекрили, терміново треба розрахуватися з сантехніком, в тебе є 2500, щоб йому зараз заплатити?».
Судячи з реакції сусідки, для неї те, що ремонт труби за її кошт стало сюрпризом настільки, що вона вирішила виїхати