Безпорадна Кроко• 15 мая 2025
Чи у всіх так є?
Була на фотосесії і коли переглядала фото помітила такі гулі на шиї. Потім попросила щоб чоловік сфотографував, от на фото, нечітко але видно.
Була в сімейної , вона попробувала то все пальцями і сказала що все в межах норми, здала ЗАК , також все нормально.
Ще була на УЗД щитовидки, але то вже моя ініціатива, бо маю збільшену в розмірі + аіт. Там все як завжди , я ще попросила лікаря подивитись ті гулі. Це лімфовузли як вона сказала і там все в нормі, але близько до поверхні і при закиданні голови вони такі помітні. Іноді бувають більш помітні, іноді менше.
Чи дійсно це варіант норми? Бо я здається ні в кого такого не бачила.
Завжди мало• 15 мая 2025
Лімфовузли це. Зуби поліковані? Підщелепні можуть запалюватися від проблем з зубами.
Безпорадна Кроко
• 15 мая 2025
Ответ дляжінка незаміжня
МММ, может стоит шею помыть.
То фото так передає колір. Миюсь я регулярно. Дякую.
Безпорадна Кроко
• 15 мая 2025
Ответ дляЗавжди мало
Так зуби всі в нормі
Тролю як можу• 15 мая 2025
Ответ дляжінка незаміжня
МММ, может стоит шею помыть.
А за ушами чего не проверили?)
Безпорадна Кроко
• 15 мая 2025
Ответ дляПік Антна
Не увидела на фото ничего такого
Не можу намалювати на фото, є під щелепою з обох боків. Зараз їх мало видно, буває більш помітні.
Алина-1240• 15 мая 2025
Ответ дляАнонім Завгосп
Гули-люли))
Автор,ничего там нет.
Могут реально прощупываться лимфоузлы, но это норма)
Безпорадна Кроко
• 15 мая 2025
Ответ дляАлина-1240
І так випирати?
Пік Антна• 15 мая 2025
Ответ дляБезпорадна Кроко
Ага, увидела. Воспалительный процесс?
ПриснитсяЖЕ• 15 мая 2025
Ответ дляжінка незаміжня
МММ, может стоит шею помыть.
Это называется гусячая кожа, у меня точно такое, это не лечится ничем
Безпорадна Кроко
• 15 мая 2025
Ответ дляПік Антна
Ага, увидела. Воспалительный процесс?
Наче ні, аналіз без змін. Є автоімунний тереоїдит, якщо правил но написала і збільшена щитовидна залоза, все.
Пік Антна• 15 мая 2025
Ответ дляБезпорадна Кроко
Тогда может и правда ваша норма
Карусель-весель• 15 мая 2025
Вам надо подружиться с мамой-лимфоузел и мамой фурункула .
Хотя думаю эти темы один человек строчит.
Вишня на торті• 15 мая 2025
Ответ дляАлина-1240
У вас ничего не выпирает)
У її усе гаразд.
А тобою тут нажаль досі смердить вже мінімум 1 рік.
Алина-1240• 15 мая 2025
Ответ дляВишня на торті
У її усе гаразд.
А что такое ’ у її’ ?)))))
Алина-1240• 15 мая 2025
Ответ дляВишня на торті
У її усе гаразд.
’ у неї’ василий
Вишня на торті• 15 мая 2025
Ответ дляАлина-1240
’ у неї’ василий
Твій росіянський єзик - це місцевий московитський діалект української мови.
Проаналізуй вашу кацапську лексику і саме побачиш правду.