Где-то что-то мелькало уже? Понятно, что ни о чем прошло.Но официальные заявления были?
Aksinia 111• 16 мая 2025
Ответ дляLudaSHS
А ми писали багато в 2014 що пуйло не зупиниться, що він імператор собіратель земель.
Як тут нам переконували що ’’ да вищо, ніколи він далі вже не полізе, він спас людей Донбасу і Крим сам пішов’ ’ і ось ми тут в цій точці - реально вже з 2024 року Ес стримається, а в 23 роки всі ржали коли писалося, що Україна стримує то все сама, щит Європи - сміялися, вона перша просто. Ми не вибирали то, географічне положення в границя з рф -
А зараз вже 2025 скільки прямих мов чиновників Ес,вони готуються, і саме Зсу дає їм час, надзусиллями, втратами 😢
Якщо в світі буде бардак такий серед демократій, то треба світова неминуча.
І навіть гібридна є, через кібер атаки, технології впливу.
Навіть через політичний вплив, ось як в Угорщині чи атаки на середовище Румунії.
Спасибо! Более точного описания того, что твориться придумать не возможно ....
Natal_ka91• 16 мая 2025
На нас чекають надзвичайно складні дні — такий прогноз щодо переговорів між Україною та рф зробив прем’єр-міністр Польщі Дональд Туск після розмови з Трампом
Ответ дляSentjabrinka
Эта дешёвая рабочая сила живёт на пособия, работают единицы. Уже миллион раз писали, если бы была заинтересованность только в рабочей силе, то европейские страны выдавали бы рабочие визы, но до войны этого не было
Как раз сегодня знакомый подписал бессрочный контракт после одного пробного дня. Так что посмотрим...
Natal_ka91• 16 мая 2025
Ответ дляПодрысь
кто там говорил, что хуйло остановится на 4-х областях? они уже и сами не скрывают своих целей.
Вже пишуть що насправді казали за 8
Korsika999• 16 мая 2025
Ответ дляNatal_ka91
Удалено администрацией...
Наталія-Ната• 16 мая 2025
Я так понимаю Украина будет пытаться выстоять ещё несколько лет, надеясь на такое чудо, как реальная помощь других стран, которые каким-то волшебным способом остановят войну ( потому что реальным они не хотят), а если не получится( очень высокая вероятность), то главное что «попытались». На этом этапе было бы разумно чтобы каждый для себя решал, играть в эту игру или нет. Но конечно, такого не будет. Всех под одну гребёнку
Наталія-Ната• 16 мая 2025
Ответ дляviter33
Якщо вивести війська з Херсонської обл.- то за місяців 2 хуйло візьме Миколаїв, а до кінця року - Одесу. Втрати його не цікавитимуть.
Бо Дніпро - природна перешкода і форсувати її москалям буде ще важче, ніж радянським війська в листопаді 43го (коли потонуло 400+ тис. червоноармійців при перепливанні Дніпра, щоб взяти КИїв до ’дня жовтневої революції))
А если не вывести, то через 5? То есть, все дело во времени? Или все еще надеемся на чудо?
Вопрос теоретический
Ответ дляНаталія-Ната
Вопрос теоретический
Може через 5. Або через 10. Якщо виходити з динаміки захоплення територій за 2024-2025 (3000 кв.км за 1,5 р.)
Яке чудо - питання кількості та якості зброї, яку нам можуть надати. Бо зараз не перша світова, воює техніка
Через 3,9 року вибори в США і все може змінитися (в плані надання зброї і політичної підтримки )
Ответ дляElinaH
Европа уже. сказала много раз, что без Штатов не потянет эту войну.
Я настроена более пессимистично, у нас и сейчас бардак, военкомы только о своем кармане думают, военным всего не хватает и они обозленные в Одессе.
Штати вже сказали, що будуть виводити війська з Європи і залишати Європу Європі.
Тому якраз є шанс полякам, німцям, прибалтам та скандинавам влити пару сотень мільярдів в виробництво озброєнь та переозброєння своїх армій , заодно і військову допомогу Україні (бо Європі комфортніше та дешевше зупиняти москалів в Україні, ніж під Ла-Маншем)
Все решта (воєнкоми,...) - чисто внутрішні проблеми
нинель 1919• 16 мая 2025
Ответ дляНаталія-Ната
Удалено администрацией...
Ответ дляviter33
До виборів у США нас з вами теж погонять на війну, ви готові??? Я ні.
Ответ дляNadiaaaa
Війна триватиме доти, доки росія зможе воювати
Жодні поступки росії не зменшать її апетитів
Тому - лише збройна підтримка України
Не США підтримуватимуть - підтримуватиме Європа (бо в Європи точна більша зацікавленість у збереженні України, ніж у США)
А Трамп відомий своєю мінливою поведінкою, ніхто ( в т.ч. і він) не знає, що скаже і зробить завтра
Тому - лише збройна підтримка України
Не чіпай - вб ю• 16 мая 2025
Ответ дляNadiaaaa
А жити під рашею готові?
Соната любви• 16 мая 2025
Ответ дляviter33
Тому - лише збройна підтримка України
Удалено администрацией...
трохи не по темі от воювали вони зі Швецією 21 рік ну і де тепер РІВЕНЬ життя в Швеції а де роzzія, жоден швед не їде жити в рашку зате росіян в Швеції як гівна)) майбуть ті території які віджали росіянці тоді залюбки вернулись в склад Швеції якби їм дали можливість обирати
frumoasa17• 16 мая 2025
Ответ дляAntiprom
В Швецію вони не повернуться, тому що це деякі історичні території сучасних Фінляндії та Балтійських країн.
Aksinia 111• 16 мая 2025
Ответ дляviter33
Тому - лише збройна підтримка України
Против русни он ничего не сделает, у него свои мутки с хуйлом .
frumoasa17• 16 мая 2025
Ответ дляAntiprom
ви ж не знаєте кому належали б ті території якби росія не окупувала) може залиш в складі Швеції
Може б і збереглася Шведська імперія
Aksinia 111• 16 мая 2025
Ответ дляMary4444
План Зеленського, что путин умрет
За что нам этот дибил
Ни у кого нет плана, даже у хуйла . Все блефуют и меняют планы . Вспомните, сколько времени давали западные разведки Украине до полной оккупации ?
frumoasa17• 16 мая 2025
Ответ дляMary4444
План Зеленського, что путин умрет
За что нам этот дибил
Це дуже ’’надійний’’ план від бубочки. Тільки воно ще буде правити мінімум 11 років і питання скільки людей ще загине, а так все добре в ньому. Особливо коли кацапи вийдуть на план шахедів по 200-500 на день, а як пишуть, то це відносно скоро станеться. І зараз тільки офіційно не збивається приблизно 20%.
JannyMoney• 16 мая 2025
Ответ дляСоната любви
Удалено администрацией...
ну да. Европа виновата, что рашка напала и продолжает кошмарить Украину.
Ну а кто еще? не рашка же
JannyMoney• 16 мая 2025
Ответ дляMary4444
План Зеленського, что путин умрет
За что нам этот дибил
Предложите свой план) Оскорблять президента страны много ума не нужно)
Требования РФ, озвученные главой российской делегации Мединским в Стамбуле, опубликовал Clash. Источник информации он не уточнил.
1. Нейтральная Украина аналогично модели нейтралитета Австрии – никаких иностранных войск или оружия массового поражения на украинской земле.
2. Отсутствие репараций – взаимный отказ от каких-либо претензий по возмещению ущерба, нанесенного войной.
3. Права русскоязычных – Украина должна принять европейские стандарты по правам меньшинств и положить конец «националистической пропаганде».
4. Признание территорий – Украина не должна претендовать и выдвигать конституционные претензии России на пять регионов (Донецкая, Луганская, Херсонская, Запорожская области и Крым) и не противодействовать в действиях по их международному признанию.
5. Условие немедленного прекращения огня – украинские войска должны выйти из всех регионов, на которые претендует РФ. То есть, со всей территории Донецкой, Луганской, Запорожской и Херсонской областей.