Техпаспорт на медузу• 16 мая в 17:32
Порадьте алерголога Київ дитині,холодова алергія
У дитини 15 років вже кілька років холодова алергія,проявляється чуханням ніг на холоді,але вже дійшло до того,що навіть в таку погоду від мінімального вітру є зуд.Порадьте лікаря.
ХаДиДиШь• 16 мая в 17:38
Послушаю. Я хоть и не ребёнок, но мучаюсь давно. Не знала что такая аллергия лечится
Техпаспорт на медузу
• 16 мая в 17:59
я думаю що так,можливо у когось є позитивний досвід лікування