Снегурочко• 16 мая 2025

Вы бы сейчас выезжали из Киева?

В Европу навсегда? Вы муж и ребёнок. Муж может выехать, но после этого у вас остаётся 7000$ и квартира, которую можно сдавать за 500$. У меня остаётся работа на 800$ на удаленке и мужу там дают работу на 2000€. Там квартиру нужно снимать и купить хоть какую-то машину. Польша. Ребёнку 5 лет.
Да_Я_ТакаЯ_• 17 мая 2025
Ответ дляАсталависта бэйби
Я реагирую на бегство из страны людей,которых пытаются называть ’мужчинами’.
Они мужчинами не являются.О чем я и высказалась.
Жіноча мобілізація потрібна як ніколи - не словом , а ділом
дама_из_декрета• 17 мая 2025
Ответ дляАсталависта бэйби
Аби всі втекли,то вже б губернатора призначили,і триколори майоріли по всьому місту..Але вам бачу смішно ,ну то таке...
Нехай відкриють кордони і побачите
Папина дочка• 17 мая 2025
Ответ дляАсталависта бэйби
Він військовозобов´язаний,броні немає.Може бути мобілізований в будь який момент.Їздить на випробування в зону бойового зіткнення Так як зараз.
До Польщі не тікає,і в думках такого немає.В окопах сидять брат,кум та два племінники.
Це і є чоловіки,щоб вам було зрозуміліше.
Я вас підтримую на всі 100%. Приємно бачити хоч 1 притомну людину в коментарях. А взагалі я вважаю, що ця тема тролляча
дама_из_декрета• 17 мая 2025
Ответ дляАсталависта бэйби
Добре що поки їм є куди тікати
І буде куди їхати людям і починати нове життя.
Шпондєр• 17 мая 2025
я нет, тоже муж может віехать, но уровень жизни если переехать снизится , ми не готові
Асталависта бэйби• 17 мая 2025
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Я і так мобілізована,як технічний працівник.
Да_Я_ТакаЯ_• 17 мая 2025
Ответ дляАсталависта бэйби
Як
ВільнаНазавжди• 17 мая 2025
Ответ дляАсталависта бэйби
То чого ж і ваш добровольцем не пішов, щоб ’ чоловіком’ стати ? Чи поки можна так зручненько в недочоловіках походити, поки родичі в окопах дають таку можливість ?
Асталависта бэйби• 17 мая 2025
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Як
Звичайно.Подивіться закон,хто може бути мобілізований.Там є і технічні спеціалісти особливих структур.Виїхати можна,але лише з дозволу.
Папина дочка• 17 мая 2025
Ответ длядама_из_декрета
Зате вони виживуть і проживуть повноцінне життя. Жодна територія, держава чи майно не варта життя та здоров´я.
Дуже смішно. Жоден українець за кордоном не помер, ага-ага. Почитайте біографії знаменитих мігрантів. Почитайте біографії наших за кордоном. Здивуєтеся, скільки з них не дожило до 60 років, особливо жінок.
Як я люблю ці виправдання трусості якимись ефемерними перспективами за кордоном. Особливо авторці посту перспективно з жебрацькими 800$
дама_из_декрета• 17 мая 2025
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Я іноді думаю, що так, потрібна. Треба знизити вік, закрити і жінок, особливо з хлопцями з підлітками. Щоб пройняло, а то по іншому не дійде до деяких амазонок.
Папина дочка• 17 мая 2025
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
А в Ужгороді немає війни та мобілізації ?
Там немає вибухів, яких авторка за її словами так боїться. Це просте й готове рішення, але успішним дамам з 800$ в кишені конче потрібен статус людини 2 сорту в Польщі
Да_Я_ТакаЯ_• 17 мая 2025
Ответ дляПапина дочка
В Україні всі живуть вічно
Сиреневая цапля• 17 мая 2025
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Это точно. Все такие умные обвиняют тех, кто спасает свою жизнь
А сами бы бежали от ТЦК, аж пятки бы свистели, если б за такими обвинителями гнались
Вот погиб Нелипа ведущий. И что? Кому от этого легче? Ну потужат за ним пару дней, а через месяц, никто и не вспомнит, кроме семьи. А мог бы жить с семьей, даже уехать
Но, он хоть три года продержался.
А тех, кого за неделю - месяц убивают или калечат, какая ужасная смерть
КвартираЧья• 17 мая 2025
Ответ дляВідповів всім
Якби я особисто обирала і їхала з 0, то точно їхала би до теплих країн. Переїзд і так не мед, а в цій сірості взагалі здуріти можна.
Чекайте, прийде літо, ще не відомо куди з тих теплих країн захочеться поїхати в спеку.
Шпондєр• 17 мая 2025
Ответ дляСнегурочко
У нас был прилёт страшный, я уже почти год не сплю после этого, в 100 метрах упала ракета, у нас все вылетело, я тогда была дома. Мы каждый серьёзный обстрел ездим в паркинг подземный, деньги за него платим каждый месяц. Ребёнка таскаем, но он пока спит в это время. Я уже не могу не спать, меня кроет, мне кажется, что каждая ракета и шахед летят ко мне в окно. У мужа ещё хуже, он во время того прилёта был за 500 метров и ему показалось, что ракета именно в наш дом влетела, он мне тогда звонил и думал, что меня уже нет. У него такие па при обстрелах, что он бы спал в паркинге, но я не могу в машине спать.
с єтого и надо біло начинать, при таких исходних вам лучше поехать
дама_из_декрета• 17 мая 2025
Ответ дляПапина дочка
Скільки загинуло в Україні в тилу і в окопах?
Так що навіть не порівнюйте. Про повноцінне життя взагалі мовчу.
Папина дочка• 17 мая 2025
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
В Україні всі живуть вічно
За кордоном живуть довше від планети Земля. Особливо з доходом на сім´ю 2800$
Да_Я_ТакаЯ_• 17 мая 2025
Ответ дляПапина дочка
Свій сорт людина визначає сама.
Касти в Індії .
Кінця війни і не видно - кацапи почали наступ - відповідно мобілізація стане добровільнішою
Папина дочка• 17 мая 2025
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
У чоловіка , ні ?
Ви відповіли на коментар жінки, не перевзувайтеся так швидко
Папина дочка• 17 мая 2025
Ответ дляАсталависта бэйби
Добре що поки їм є куди тікати
Щури тікатимуть у будь-яких умовах
Тролю як можу• 17 мая 2025
Ответ дляАсталависта бэйби
Я нікого не чіпляла,якщо ви не помітили.Я написала загальний пост.
Це мені щось довести намагаються,коментуючи мої дописи.
тут завжди так) я написала на першій сторінці комент особисто про себе що не виїжджала і чому не планую. то натикали 🤦🏼‍♀️ наче я когось вмовляю залишатись 🤣
Папина дочка• 17 мая 2025
Ответ длядама_из_декрета
Нехай відкриють кордони і побачите
В Ізраїлі відкриті кордони. Шах і мат 😊
Natal_ka91• 17 мая 2025
Звісно. Насправді це дуже непогані умови - норм фінансова подушка і гарантія роботи.
дама_из_декрета• 17 мая 2025
Ответ дляПапина дочка
Є дещо важливіше грошей і це свобода пересування, безпека, мирне небо.
Якось так і живу• 17 мая 2025
Ответ дляАсталависта бэйби
Коли вам особисто це не грозить, писати можна що хочеш
Папина дочка• 17 мая 2025
Ответ длядама_из_декрета
Люди гинуть завжди і всюди. Згадайте землетруси в Туреччині, скільки там, 40 000 ’одним махом’?
Асталависта бэйби• 17 мая 2025
Ответ дляВільнаНазавжди
Черга не дійшла ще.Набирають потроху молодь другий рік,навчають.А там за потреби мобілізують.Поки лишили 70 людей в цеху.Працюють на ЗСУ.
Да_Я_ТакаЯ_• 17 мая 2025
Ответ дляПапина дочка
Прямо по світу підуть з 3000 доларів і помруть голодною смертю .
Пс - ну звісно в Україні всі живуть на сто пʼятсот мільйонів фунтів
дама_из_декрета• 17 мая 2025
Ответ дляПапина дочка
В Ізраїлі відкриті кордони. Шах і мат 😊
Україна це не Ізраїль, як і українці це не ізраїльтяни. Так що не порівняно.