Снегурочко• 16 мая 2025

Вы бы сейчас выезжали из Киева?

В Европу навсегда? Вы муж и ребёнок. Муж может выехать, но после этого у вас остаётся 7000$ и квартира, которую можно сдавать за 500$. У меня остаётся работа на 800$ на удаленке и мужу там дают работу на 2000€. Там квартиру нужно снимать и купить хоть какую-то машину. Польша. Ребёнку 5 лет.
Папина дочка• 17 мая 2025
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Свій сорт людина визначає сама.
Касти в Індії .
Кінця війни і не видно - кацапи почали наступ - відповідно мобілізація стане добровільнішою
Сорт визначає місцеве населення, а в поляків ставлення до українців ну дуже непривабливе
Да_Я_ТакаЯ_• 17 мая 2025
Ответ дляПапина дочка
Ви відповіли на коментар жінки, не перевзувайтеся так швидко
Живуть родинами зазвичай
І звісно виїжджають або планують виїзд разом
Папина дочка• 17 мая 2025
Ответ длядама_из_декрета
Є дещо важливіше грошей і це свобода пересування, безпека, мирне небо.
Смішно. ’Безпека’. Я тут вже писала, за кордоном люди безсмертні. І мирне небо в Польщі — це взагалі мем. Країні майже межує з РФ 😂
Да_Я_ТакаЯ_• 17 мая 2025
Ответ дляПапина дочка
В Ізраїлі відкриті кордони. Шах і мат 😊
В Ізраїлі в буси не пакують і Америка реально допомагає
Шах і мат
Якось так і живу• 17 мая 2025
Ответ дляПапина дочка
По крайній мірі, точно безпечніше, ніж тут
дама_из_декрета• 17 мая 2025
Ответ дляПапина дочка
Люди гинуть завжди і всюди. Згадайте землетруси в Туреччині, скільки там, 40 000 ’одним махом’?
Не вся планета сейсмічно активна. Скільки в Україні загинуло і ще буде?
КвартираЧья• 17 мая 2025
Ответ дляСнегурочко
О чем молчать? У меня куча знакомых выехали, были даже такие, что за 500$ выехали в начале. За всех все знали и не на анонимном форуме. Все эти видео задержаний - повеселить народ. Дело не в цене выезда, а в том, что остаётся 7000$ на съем квартиры, купить самую дешёвую машину и первое время.
А навіщо вам одразу машина ? Гляньте по olx польському, щоб ціну собі уявити. Щоб орієнтуватися по вартості квартири - заходитиек на оотодом чи olx польський і шукаєте свої варіанти. Раджу знімати безпосередньо у господаря, хоча без знання мови вам буде складно, дрнрвіп на оренду підписують на рік, платять за перший місяць і кауцію поворотну, ну і комісійні агенту. Ми ж не знаємо яке місто, які вимоги до житла, тому сказати чи вам вистачить - х/з, бо це прям різні бюджети.
ВільнаНазавжди• 17 мая 2025
Ответ дляШпондєр
с єтого и надо біло начинать, при таких исходних вам лучше поехать
Тобто угробив свою психіку - їдь, ви дозволяєте. А якщо ще норм, то треба ще посидіти, без панічних атак немає причини, щоб виїхати.?
Папина дочка• 17 мая 2025
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Прямо по світу підуть з 3000 доларів і помруть голодною смертю .
Пс - ну звісно в Україні всі живуть на сто пʼятсот мільйонів фунтів
Я писала вище, у мене з чоловіком на 2 такий дохід, як зазначено в стартпості, і ми живемо у власному житлі без дітей. І це не те, щоб заможне життя. А тут Польща, де апріорі зневажають українців, без майна і навіть машини. Довічний статус мігранта. Мої батьки з Казахстану, я знаю, що відчувають діти таких дітей і як насправді живуть в еміграції до найближчих країн
дама_из_декрета• 17 мая 2025
Ответ дляПапина дочка
Скільки загинуло українців за кордоном і скільки в Україні. Не бажаєте порівняти?
Да_Я_ТакаЯ_• 17 мая 2025
Ответ дляПапина дочка
На форумі Часто пишуть про це
Папина дочка• 17 мая 2025
Ответ длядама_из_декрета
Україна це не Ізраїль, як і українці це не ізраїльтяни. Так що не порівняно.
А з чим порівняти? Із рашистами, котрі реально біжать як пацюки за кордоном, негайно забуваючи про своє улюблене рашистське громадянство? Ви вважаєте українців подібними до них?
Папина дочка• 17 мая 2025
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Шах і мат
Не пакують, бо населення служить незалежно від статі. А наші жіночки втрачають свідомість від думки, що комусь стає сили піти на фронт
дама_из_декрета• 17 мая 2025
Ответ дляПапина дочка
Не переводьте стрілки на них, не про них мова.
Папина дочка• 17 мая 2025
Ответ дляЯкось так і живу
Вірогідність потрапити в ДТП все ще вища, ніж померти під ракети в Україні. Особливо в Києві, де авторка скоріш за все сидить. Але це чомусь не лякає, машинами користуються дай боже
Папина дочка• 17 мая 2025
Ответ длядама_из_декрета
Особисто мені зрозуміло, що безпечних місць немає, мене це самозаспокоєння не цікавить. У будь-якому куточку планети може статися стихійне лихо або війна. Зрозуміло, що бажаючим втекти на це буде пофіг. Тікатимуть, скільки влізе, це такий склад розуму
дама_из_декрета• 17 мая 2025
Ответ дляПапина дочка
І правильно зроблять. Головне це вижити. Життя це дар і даремно його спустити, щоб загинути в якій посадці або від балістичної ракети чи шахеду у власному ліжку.
Да_Я_ТакаЯ_• 17 мая 2025
Ответ дляПапина дочка
Живучи в Україні ви знаєте як зневажають українців в Польщі
Сиреневая цапля• 17 мая 2025
Ответ дляПапина дочка
В Ізраїлі відкриті кордони. Шах і мат 😊
И кого там призывают старше 35 лет ? Кого там призывают без соответствующей службы ? Там сантехники воюють? Или профф военные ?
Да_Я_ТакаЯ_• 17 мая 2025
Ответ дляПапина дочка
Але держава забезпечує всім для служби і пільги потім чудові а не на словах
ВільнаНазавжди• 17 мая 2025
Ответ дляПапина дочка
А в нашій рідній країні всі вас люблять, милі і привітні один до одного, і ви всіх оточуючих просто таки раді бачити
Да_Я_ТакаЯ_• 17 мая 2025
Ответ дляПапина дочка
Фаталісти такі фаталісти
А пєчально що жити у війні це ок і притягуються якісь ДТП до оцінки
Да_Я_ТакаЯ_• 17 мая 2025
Ответ дляВільнаНазавжди
Так , в Україні автомеханік елітна каста
А Польщі різко стане вже не голубих кровєй
ВільнаНазавжди• 17 мая 2025
Ответ дляПапина дочка
А інакше б пакували ? Ну тіште себе думкою, що таке скотське ставлення до своїх громадян могло б бути за певних обставин в кожній країні, ага , саме так
Тільки наразі оцей звиздець і правила концтабору чомусь лиш тут і в Північній Кореї .
Відповів всім• 17 мая 2025
Ответ дляКвартираЧья
Чекайте, прийде літо, ще не відомо куди з тих теплих країн захочеться поїхати в спеку.
Ну ми чомусь же їдемо у відпустку до теплих країн , і не вмираємо там
ВільнаНазавжди• 17 мая 2025
Ответ дляПапина дочка
О, яке чудове нове маразматичне виправдання провладних тролів
Дійсно, навіщо їх ,оцих холопів, було попереджати про війну, все одно всі, хто загинув у війні і так би загинули за ці роки в дтп.
Що ви тулите, за свої 30 срібних ?!
Да_Я_ТакаЯ_• 17 мая 2025
Ответ дляПапина дочка
Майже
Карту відкрийте - не майже а межує
І багато країн з кацапи межує , але дрони летять українцям на голову тільки
Сиреневая цапля• 17 мая 2025
Ответ дляПапина дочка
В Украине в разы больше ДТП, чем в Германии ( для примера ) где живут почти 100 мл населения
Если хотите сравнивать ДТП, то сравнивайте по ДТП
А про мужиков, сравнивайте риски ДТП плюс риски фронт прлюс риски при обстрелах
Математики …
жінка незаміжня• 17 мая 2025
Ответ дляПапина дочка
Да, некоторые украинцы такие. Выехали, перекрестились и забыли как страшный сон.
Якось так і живу• 17 мая 2025
Ответ дляПапина дочка
Скажіть це близьким тих сімей, які загинули саме в Києві.