Викликаю на дебати• 17 мая в 12:30
Жінки, в яких не було дівочої пліви, у вас теж підвищені виділення все життя?
Чула, що дійсно є така закономірність, бо ще на,етапі формування занадто розмножується флора, бо незакритий отвір
Викликаю на дебати
• 17 мая в 12:38
Ответ дляСвій варік
Порівняти мені нема з чим, але нічого понаднормового нема
Ну в мене з підліткового віку підвищені белі.. на жаль, без щоденок (дихаючих) ніяк
Свій варік• 17 мая в 12:40
Ответ дляВикликаю на дебати
В мене такого нема
культУра• 17 мая в 13:02
В таком случае, после родов что, если следовать этой логике?
Это связано с иммунитетом, а не отверстием.