Деловитая• 17 мая 2025
Яка у вас думка про протеїнові батончики?
Не люблю натовп• 18 мая 2025
Ответ дляМюллерная
Такой. Но наверное он не протеиновый
нет конечно. Но очень вкусный да
Файна пані• 19 мая 2025
Іноді добираю ними білок. І заодно як десерт. Я їх люблю, але купую ті, де 15-20г білку на батончик. Єдиний мінус - вони мають достатньо жирів на порцію. Тому якщо по білку добор, то краще з´їм якісь інші солодощі. Останній раз купила Tigger, а там 15г жиру на батончик
Мюллерная• 19 мая 2025
Ответ дляtori35
Я в Казахстане сейчас живу,покупаю здесь эти печенья.Они просто улёт)
А зачем Вы их советуете жителям другой страны?