Бла бла бла• 18 мая в 15:22
Якщо ФОП мобілізований, то згідно податкового кодексу він звільняється
Від обов´язку сплати єдиного податку, пдфо і військового збору. Можливо хтось знає, чи впливає на цю пільгу чи заходять кошти на рахунок цього фоп чи тільки якщо він повністю припиняє свою діяльність і немає руху по рахункам?
ЯяяКакаджамбо• 18 мая в 15:37
А коли це прийняли? Я можу помилятись, але мобілізовані наче не звільнялись від цих сплат.
Бла бла бла
• 18 мая в 15:39
Ответ дляЯяяКакаджамбо
ЯяяКакаджамбо• 18 мая в 15:40
Ответ дляБла бла бла
Я перевіряла інформацію раніше і не знала про нововведення. Дуже дякую.