Стигла полуниця• 18 мая в 16:10

3 роки стосунків без пропозиції одружитися/разом жити

Мені 22, йому 24, обоє працюємо, я ще додатково вчуся

Хлопець не хоче з´їжджатися, придумує причини і максимально переносить. Я вже сама не знаю чи хочу. Пропозиції одружитися не має. Думаю, навіть не думає.

Чи варто тратити час?
Оле Лукойе• 18 мая в 16:24
Ответ дляПишу каліграфічно
Авторе, ну яка серйозність? Вам 22, 3 з яких ви із одним не найкращим хлопцем
Ви не знаєте як буває добре із підходящою вам людиною, але вирішили, що відносини у яких вам некомфортно треба тягти аж 3 роки і навіть дожати до весілля.
Нащо?
Цикавенная• 18 мая в 16:24
Ответ дляНе обижаюсь
І що? Можливо кошти відкладає на свою квартиру..
Ну нехай відкладає.Ну це не твердо стоіть на ногах і приблизно
автор Стигла полуниця • 18 мая в 16:25
Ответ дляШеллар
Освіта в процесі, житла в обох не має, живете на метрах батьків, але Вам зачесалось збігати до загсу, а інші цілі в житті є? Банальні такі, типу бути фінансово незалежною, мати улюблену роботу, побачити Світ?
через пів року я отримаю магістерську освіту, зараз заробляю достатньо, щоб себе забезпечити, від батьків грошей не тягну
хлопець так само заробляє достатньо
Мотористка• 18 мая в 16:26
Ответ дляСтигла полуниця
раніше просто не ставила таких запитань собі
я не хочу зараз одружуватися, але б хотілося щоб він бачив зі мною це майбутнє якщо ми разом
просто перестала бачити сенс у стосунках, які швидше за все для людини: ’просто, бо так зараз зручно’
Ну так займитесь теперь собой
Проанализируйте что вы хотите от жизни
Заводите новые знакомства, путешествуйте, стройте карьеру
Не циклитесь на мужчине; они вообще величина переменная в этой жизни, а вы у себя одна.
Мужчины итак слишком сильно любят себя, поэтому учитесь у них, как надо относится к себе и будет вам счастье
В гости звали?• 18 мая в 16:26
якщо взагалі постає питання, що ваші відносини - то втрата часу, то звісно ні
Оле Лукойе• 18 мая в 16:27
Ответ дляСтигла полуниця
хлопець так само заробляє достатньо
Ну так и занимайтесь собой. Съездите отдохнуть в Европу летом одна или с подружкой.
Возьмите паузу. Не встречаетесь к примеру месяц, чтоб понять нужен ли он вам вообще.
Бла бла бла• 18 мая в 16:28
Ответ длявАлнуюся сильнА
Якщо за рік пропозиція не поступила , то і не буде , ви просто роками будете її випрошувати
Нащо їй в 22 воно треба? Хай життям насолоджується
60 метрів сметани• 18 мая в 16:29
Ответ дляСтигла полуниця
Суть навіть не в пропозиції, а в серйозності його намірів. Чи бачить він майбутнє зі мною. Пробували говорити, не ясно
не бачить
Неместная Я• 18 мая в 16:29
Ответ дляСтигла полуниця
Если четкого ответа нет, видит ли он с вами будущее - значит не видит. Когда видит - то и планы совместные есть, и мечты.
Где тут 0?• 18 мая в 16:32
Для меня не нормально, хотя бы вместе жили, а так только время теряете.
Где тут 0?• 18 мая в 16:32
Ответ дляАлина-1240
22 года, живите и радуйтесь.нафиг вам тот замуж в быту с юности осесть
А без замужества бытом кто занимается?
Где тут 0?• 18 мая в 16:33
Ответ дляАнонимушка
Вам замуж невтерпёж? Учитесь, становитесь на ноги, собой занимайтесь.
А потом он ее бросит и автор одна останется?
А_мій_самий_самий• 18 мая в 16:34
Ответ дляСтигла полуниця
я сама, він з батьками
це не про мого сина?)))
йому з батьками краще: їжа відбірна та вишукана, мозгоклюєк немає, все постиране та напрасоване
Где тут 0?• 18 мая в 16:36
Ответ дляЦикавенная
Живе з батьками,яке твердо стоіть на ногах?
А в чем связь?
ГонУрова дівка• 18 мая в 16:37
Ответ дляСтигла полуниця
Что Вам еще не ясно? Нет никакого будущего, не тратьте время.
Ищите того, с кем будет ясно уже через год.
Кастрюлька• 18 мая в 16:38
Ответ дляМастерЮля
Зʼїхатися і жити разом можна, це як новий етап стосунків. А от з одруженням спішити не варто. Якщо ваш хлопець не планує ніяких більш рішучих дій за три роки, то варто задуматися.
А для чого в такому віці з´їзжатись? Тим більш, якщо не планується шлюб.
Щоб у хлопця був секс під боком?
ГонУрова дівка• 18 мая в 16:39
Ответ дляСтигла полуниця
сама, але квартира батьків
Красота. Зачем Вам мамкин пирожуля?
Еще и с собственной квартирой, можно жить и радоваться, парнями перебирать. Особенно пока молодая, нафик так зацикливаться на замуже.
Бокс-орун• 18 мая в 16:42
Не ваш человек. Не теряйте с ним время - учитесь, работайте и встретите своего
Кітті_• 18 мая в 16:45
Ну, автор, якщо вам хочеться заміж, то не варто витрачати на качалки-зустрічалки більше одного року свого дорогоцінного часу. Зазвичай чоловіку вистачає півроку, щоб зрозуміти, чи бачить він вас своєю дружиною. Отже якщо пропозиції не послідувало у період від півроку до року ваших стосунків, значить чол не надто у вас закоханий, щоб одружуватися. Його і так влаштовують постільні стосунки без зайвих обов´язків.
ЖенаАйтишнеГа• 18 мая в 16:46
Вам делать совсем нечего? Учиться там, карьеру начинать, тусовки-поездки, беспорядочные случайные связи - все, чем обычно занимаются девушки до 25.
Если вам нужно сбежать от родителей, поищите другие варианты, например снимать жилье с подругами.
Парень тут причем??? Максимум регулярный секс и компания, зачем на него вешать ответственность за себя?
Кітті_• 18 мая в 16:50
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Не всі хочуть займатися безпорядними зв´язками, автору не 16, а 22, після 20 абсолютно нормально хотіти заміж і одружуватися, першу дитину бажано народити до 25 років.
Алина-1240• 18 мая в 17:01
Ответ дляГде тут 0?
А без замужества бытом кто занимается?
Занимаюсь, но когда я хочу
И_В_офигительных_штанах• 18 мая в 17:04
Ответ дляСтигла полуниця
Ну як Ви хочете,щоб це проявилося? Щоб запропонував жити разом, але не з´їзджатися? Чи щоб запропонував одружитися, але років через 5?
И_В_офигительных_штанах• 18 мая в 17:05
Ответ дляСтигла полуниця
хлопець так само заробляє достатньо
Достатньо, щоб жити з батьками. Окремо, на зйомі Вам буде комфортно?
Где тут 0?• 18 мая в 17:08
Ответ дляАлина-1240
Занимаюсь, но когда я хочу
Так и в браке так же
Глаза_в_3_карата• 18 мая в 17:13
Ответ дляСтигла полуниця
Знаєте. Був випадок, коли зустрічались зі школи, потім на деякій відстані, він вчився в Києві, потім повернувся додому. В загальному десь 5 років. І не одружився. Хоча через рік зробив пропозицію іншій дівчині. Так що, якщо хоче, то він не буде довго тягнути. Йому просто вигідно те, що зараз є.
Алина-1240• 18 мая в 17:15
Ответ дляГде тут 0?
Так и в браке так же
Ага...фигушки
Где тут 0?• 18 мая в 17:16
Ответ дляАлина-1240
Ага...фигушки
Почему?
Алина-1240• 18 мая в 17:17
Ответ дляГде тут 0?
Почему?
Муторно это..мозгоклюство
Где тут 0?• 18 мая в 17:18
Ответ дляАлина-1240
Муторно это..мозгоклюство
Что? Вы о чем? Я так понимаю, вы замужем никогда не были?)