О_Юми• 18 мая в 16:41

Ніколи такого не було і от знову

Командир батальйону 47 бригади написав рапорт на звільнення через повний непрофесіоналізм і ідіотизм головного керівництва.
Ну а що? Воюємо далі, все йде за планом
Perfect look• 18 мая в 17:10
Ответ дляmymoly
Сейчас же будет дана команда его за@@рать. А потом уберут. Или думаете в прямом смысле уберут
Сейчас будут писать, что он агент раши. Классика !
Дева Мария• 18 мая в 17:10
Ответ дляMarinamariana
Удалено администрацией...
Когда тебе уже заберут в окоп
mymoly• 18 мая в 17:10
Ответ дляPerfect look
А ну точно
По классике
Уже пишут
mymoly• 18 мая в 17:11
Ответ дляДева Мария
Когда тебе уже заберут в окоп
И грабли выдадут
автор О_Юми • 18 мая в 17:11
Ответ дляMarinamariana
Ага в Рахе Говняхе твоей любимой
Я раху з великої не пишу. Ще на автора посту у фейсбуці, скріншот якого в темі, не забуть стуканути.
lilul990• 18 мая в 17:14
У 47 бригаді це не перший скандал
еліт• 18 мая в 17:16
Ответ дляmarimagdali
не переживайте.скоро являться з лондонів вгодовані бички молоді гетьмани і стане легше
При чому тут вони, гетьман давно не президент у зеленого є свій бичок і бичиха і що стало’легше’ Всі вони однакові а ці ще й не українці тому на Україну їм пофіг
frumoasa17• 18 мая в 17:16
Це навіть не верхівка айсберга, це самий, самий верхній кришталик льоду.
Багато чого просто не виносять на загал.
Повторюсь ще раз, як сказав Маркус, що навіть не совкова система, а рагульська. Там все гниле. Але бачу вам тут вже написали про все супер та прекрасно. А хто має зауваження, то той проти України
mymoly• 18 мая в 17:16
Ответ дляfrumoasa17
Це боти пишуть
еліт• 18 мая в 17:16
Ответ дляmarimagdali
сто процентів.сива сєкта має однакову методичку з мертветчуковською ботньою.а цей комбат написав заяву на звільнення з посади а не з армії
Довели зелені
Шеллар• 18 мая в 17:18
Ответ дляfrumoasa17
Зараз вся маніна зміна вийде на прорив, піднімуть як по тривозі.
Зелена пліснява зжере населення зсередини як ніяким оркам і не снилось.
еліт• 18 мая в 17:18
Ответ дляmarimagdali
Удалено администрацией...
Дай Боже
UnbreakableSpirit• 18 мая в 17:18
Ответ дляmarimagdali
Эрмаковско-зелебобо-подоляцкая МанькоХферма :-)\
Смени пластинку, оторви себе язык, зашей рот и отруби пальцы
еліт• 18 мая в 17:19
Ответ дляmarimagdali
Удалено администрацией...
Скумбрії наїлись тепер можна і шоколад
UnbreakableSpirit• 18 мая в 17:19
Ответ дляmarimagdali
є проблеми у війську.є в родині.є в кожній країні.в кожній армії.є дебіли командири -це ніхто не скриває.розберуться
воюй иди, своих родычей и дидятко тоже в окоп, помрет чисто случайно по вине дебильного Ермака- разберутся, не велика потеря
lilul990• 18 мая в 17:20
Ответ дляfrumoasa17
Усе гниле, бо суспільство таке

А звідки взятись норм армії в корупційній системі?
frumoasa17• 18 мая в 17:20
Ответ дляШеллар
Вже підняли.
Внутрішній ворог ще небезпечніший.
Perfect look• 18 мая в 17:20
Ответ дляШеллар
Уже это делают полным ходом. Выжить тут практически невозможно, цены уже выше чем ЕС, при ЗП минималке 135 евро и минимальной пенсии 60 евро. Женщины и дети всё больше по миру разбегаются, старики вымирают от голода и невозможности купить лекарства, мужчин на фронте перемалывает, идеальная зачистка территории от населения!
UnbreakableSpirit• 18 мая в 17:21
Всем этим адом верховодит боров, вгодованый Ермак. зеленый просто на наркоте, его изредка выпускают что-то вбросить на вентилятор.
еліт• 18 мая в 17:22
Ответ дляmarimagdali
Як говорив Зеленський не на часі це зараз наводити порядки, дайте ще аокрачтенам
UnbreakableSpirit• 18 мая в 17:24
Ответ дляPerfect look
Это факт, в Венгрии средняя зарплата около 50 000 - цены как у нас и ниже.
Шапито зеленое пора зарыть в братскую могилу, брехливые, сцыкуны и мразота. Ну в Украине наверное тоже можно так сказать- работник НАЗК, сбу и офиса- 200 000 в месяц, и работник умственного труба в научном университете- в среднем у них 50 000. Один ест мясо, другой - капусту, но в целом мы едим голубцы. Хотя в стране мечты от зеленого уже и капуста роскошь
Perfect look• 18 мая в 17:26
Ответ дляmymoly
Це боти пишуть
Ботофермы запустили на полную катушку, 24/7 написывают, на всех ресурсах, как всё чудесно, а все кто пишет, что это не так , они все за рашу.
Olvia1987• 18 мая в 17:27
Ответ дляOllka
Є один нюанс, і військові про нього чудово знають.
Неможливо звільнитись з зсу за власним бажанням - просто не існує такої статті. Особливо під час війни.
Можуть звільнити з займаної посади на нижчу, але це означає що він лишиться в тій же піхоті, але під командуванням інших. А не піде до журналістів.
А як же генерал Залужний звільнився?
Шеллар• 18 мая в 17:29
Ответ дляPerfect look
На ботоферму і телемарафон гроші завжди знайдуться.
Olvia1987• 18 мая в 17:29
Ответ дляlilul990
Нарешті хоть хтось сказав правду. Мій брат офігіває теж.
А перед цим керівник одного з ТЦК таке саме говорив.Його звільнили і знову відправили на передову
Perfect look• 18 мая в 17:29
Ответ дляOlvia1987
А як же генерал Залужний звільнився?
То инвалид, вы шо его не видели
lilul990• 18 мая в 17:29
Ответ дляGive us victory
Ця система набагато складніша ніж ваші дві звивини. Місцеві феодали дійшли консенсусу. Єрмак то таке. Це просто наслідки загальної згоди жити у феодально анархічній системі
Perfect look• 18 мая в 17:30
Ответ дляШеллар
На это они выделяют больше всего, пропаганда уже и рашкину переплюнула
UnbreakableSpirit• 18 мая в 17:30
Ответ дляmarimagdali
Та ти шо?! Не дарма зелений з ними угоду на 100 років підписав, вони вже тут давно. Стефанчук трохи не репнув від напруги, коли прапором британії махав у раді. Це зрада? Сепаратизм? Чи перемога і так треба? Вбиватися щоб стати колонією бритів чи сша. Така собі незалежність
UnbreakableSpirit• 18 мая в 17:31
Ответ дляlilul990
я понимаю, но в сухом остатке у нас вот ЭТО, беда