Кицюююня• 19 мая в 03:05
Мое разочарование…
Я всегда с огромным уважением относилась к такому волонтеру, как Леся Литвинова.
Не спалось, листала фейсбук. Увидела ее пост и я не просто разочарована, теперь полное отвращение к этому волонтеру. Если б раньше меня спросили куда закинуть, то сразу бы назвала ее фонд, но теперь нет… И не потому, что не доверяю, а потому что она честно сказала что думает о таких как я и моя семья. Принять на счет может, но послать ей меня еще приятнее. Ну что ж… гребись со своими счетами сама.
Скопировала текст с Фейсбука.
Два світи….
- Друже, лікар дивився твій знімок. Ось - направлення на термінову операцію, ти стоїш в плані на тиждень. Бігом до начмеда і командира, чекаю в Києві, все організую.
- Лесюнь… Я зараз не можу. Всі на позиціях. Нема людей. Взагалі немає.
- Ти розумієш що таке «терміново?». Це значить, що це треба було зробити рік тому. В будь-який момент ти припиниш ходити. Ну уяви, що по вас був приліт. Тебе забрали на евак. Війна скінчилась? Ні. Вона пішла далі. Давай, зараза, їдь оперуватися.
- Я не можу. Мені немає на кого хлопців лишити. Але я буду намагатись якось вирішити….
- Пані Лесю, я читав Ваш пост. Хочу допомогти. Я в 22 році не зміг повернутись в Україну з мандрівки в Африці. Вирішив допомагати жінкам в Варшаві, бо піти на мʼясо було нерозумно. Моє ккд тут було корисніше. Я коуч. Готовий з Вами попрацювати безкоштовно.
- Дякую. Мабуть, Ви - хороша людина. Але я в 22 пішла «на мʼясо» не розмірковуючи. Різниця досвіду не дозволить плідно співпрацювати.
- Такої відповіді я не очікував. Мабуть, Ви намагались мене не образити, але я образилася. Я донатив кожного місяця. Ви воювали за Україну там, а я в Варшаві. Аби мами не почували себе кинутими. Я тут був в лютому лише в футболці. Якби не такі як я - хіба б Україна встояла?
… Їм обом трохи за 30. І вони обидва не були народжені для війни. Обидва - молоді, гарні і бородаті. У обох за спиною якісь досягнення, досвід і цивільне життя.
Але за першого я готова рвати глотку і вивертатись навиворіт, аби допомогти. А другого послала під три чорти і мені геть не соромно.
Скопировала текст с Фейсбука.
Два світи….
Броніки для Моніки• 19 мая в 03:08
Многолетнее волонтерство в любой сфере в конце концов приводит у тому, что фляга начинает свистеть на этой почве.
Поэтому иллюзий нет, читаю такое ровно
ПрипоРошенная• 19 мая в 03:09
Нормально все з нею. Її вибір є лише її вибір, її позиція є лише її позицією.
Ваш вибір є лише Вашим.
Кицюююня
• 19 мая в 03:10
Ответ дляПрипоРошенная
Ваш вибір є лише Вашим.
Успех ее фонда это деньги украинцев, которых она, как выяснилось, презирает.
ПрипоРошенная• 19 мая в 03:13
Взагалі у військовій медицині є багато проблем, це все красиві слова.
Моєму братові зробили операцію, ще в 23му і пропустили онкологію. Зробили недавно другу операцію, виявили метастаз... Це не лікуєтьсЯ по військовому, складна бюрократія між відомствами, ніхто не бере на оікування, брат зламався психологічно... Зараз контактує з волонтерським центром, щоб якось розібратися з лікуванням...
Я не звинувачую державу, просто от такі ситуації непоодинокі
ПрипоРошенная• 19 мая в 03:13
Ответ дляКицюююня
Створіть фонд. Будемо бачити яка Ви.
Кицюююня
• 19 мая в 03:15
Ответ дляSo_so
Воевал за Украину в Варшаве?
Как это : душою я там с Вами, в Сибири, а телом здесь, в Финляндии. Коуч.
Представьте себе. Кто-то в Варшаве, кто-то в Берлине встречал мам с грудными детьми, с заболевшими детьми, бегал переводчиком, рассказывал немцам о катастрофе в Украине. Это сейчас все умные, знают куда ехать, где термин оформить и язык подтянули. Но тогда все было не так и это огромное обесценивание труда ее же коллег- волонтеров . Тыл это тоже фронт. Я уже молчу про то, что ее же детей в Польше приняли волонтёры и она об этом писала! Пока она мясом бегала ее за ее детьми был должный присмотр.
Кицюююня
• 19 мая в 03:18
Ответ дляПрипоРошенная
Ваш вибір є лише Вашим.
Она представляет огромный фонд, это позиция ее фонда. И миллионные счета он закрывает из карманов украинцев, а не из собственного.
ПрипоРошенная• 19 мая в 03:19
Ответ дляКицюююня
Брат чоловіка в Польщі так само зустрічав мам , допомагав, волонтерить, але він ніколи не скаже, що воював за Україну. Поповістці навіть для уточнення данних він не з´явися. Я з чоловіком працюємо на обороноздатність України, але ми теж не захищаємо, ми не у війську, ще один брат в учєбці, він ще не воював за Україну.
Кицюююня
• 19 мая в 03:21
Ответ дляПрипоРошенная
Прочитайте внимательно ее пост. Такие как вы ЕЙ противны. Не на мясо значит фу. Она уже разделила общество на правильных украинцев и недостойных.
Кицюююня
• 19 мая в 03:24
Ответ дляSo_so
Воевал за Украину в Варшаве?
Леся умная и образованная женщина, она прекрасно понимает слова. И прекрасно понимает иносказательный смысл глагола воевать в данном контексте. Но она не захотела правильно понять, ей нужно было выкатить свой героизм. Это уже профдеформация.
ПрипоРошенная• 19 мая в 03:25
Ответ дляКицюююня
Я працюю на військовому заводі , куди прилетіти може в б який момент, за таких як я вона не писала. Ви не уважно прочитали мій пост. Немає в Україні родини зараз яка не пов´язана з війною.
Кицюююня
• 19 мая в 03:26
Ответ дляПрипоРошенная
Этот волонтер считает всех кто не в окопе достойных исключительно презрения. Так что если вы клепаете дроны, то не рассчитывайте на индульгенцию.
ПрипоРошенная• 19 мая в 03:27
Ответ дляКицюююня
Воює навіть той, що в рай.лікарні зараз ставить крапельницю інсультуій бабусі, син якої в цей час може бути на нулі...
ПрипоРошенная• 19 мая в 03:28
Ответ дляКицюююня
Не перевертайте слова. То лише Ваше сприйняття. Не хочете донатити їй, то не треба. Для чого бути такою чорноротою не розумію.
Кицюююня
• 19 мая в 03:28
Ответ дляПрипоРошенная
Пардон, но я тоже так думала, пока не прочитала данный пост в Фейсбуке.
ПрипоРошенная• 19 мая в 03:28
Ответ дляМаю рацію
Якась друга історія неправдива. Не вірю.
Я ж про то. Перекручено все
Платье Длинное бальное• 19 мая в 03:28
Ответ дляКицюююня
ее позиция вполне понятна
она довольно корректно общалась с человеком, который ей не приятен
что вам еще не так?
не хотите донатить ей - ищите кого-то другого, кто будет вам симпатичнее
нам всем кто-то приятен, а кто-то противен. я как-то отписалась от девушки, у которой купила несколько украшений, потому что она кое о чем высказалась в сториз, что я не разделяю. к украшениям это не имело отношения.
что вам еще не так?
ПрипоРошенная• 19 мая в 03:28
Ответ дляКицюююня
Ну то Ви так прочитали. І що з того?
Кицюююня
• 19 мая в 03:28
Ответ дляМаю рацію
Зайдите на ее страницу. Пост висит.
Ашотакоя• 19 мая в 03:29
Ответ дляКицюююня
Тому мій вибір жодної копійки фондам та волонтерам. Зажралися вони. І який добрий день, таке й доброго здоров´я.
Маю рацію• 19 мая в 03:29
Ответ дляПрипоРошенная
Я ж про то. Перекручено все
Спеціально для контрасту написано
ПрипоРошенная• 19 мая в 03:29
Ответ дляМаю рацію
Спеціально для контрасту написано
Так. Брат чоловіка з Польщі ну не скаже, що воює за Україну. Кожен війну бачить свою
Кицюююня
• 19 мая в 03:30
Ответ дляМаю рацію
Спеціально для контрасту написано
Я ничего не писала. Скопировала текст с Фейсбука.
ПрипоРошенная• 19 мая в 03:30
Ответ дляКицюююня
І тут вішаєте ярлики. Зауважу лише Ви в темі це робите.
Кицюююня
• 19 мая в 03:32
Ответ дляПрипоРошенная
Так тема ж моя. Будь чужая, то высказалась бы по теме и ушла.
Маю рацію• 19 мая в 03:34
Ответ дляКицюююня
Зайдите на ее страницу. Пост висит.
Так я не сумніваюсь в тому, що пост реальний. Я сумніваюсь в історії. І не міг повернутись ’з мандрівки’, і не хотів мамочок самих лишати, і ’воював з польщі’, і ’чи вистояла ю Україна’... настільки неправдоподібно...
Кицюююня
• 19 мая в 03:39
Ответ дляМаю рацію
Почему неправдоподобно? Это был февраль, разгар Египта. У меня несколько знакомых так зависли. Одни из Бердянска, им уже и возвращаться было некуда, город оккупирован в течении первой недели войны. Мужчины уже не выездные. Люди адекватно оценили обстановку. Остались в плавках и на свободе 🤷♀️ Твари, да?
Маю рацію• 19 мая в 03:42
Ответ дляКицюююня
Для мене - неправдоподібно. Забагато тригерів в одній історії.
Для вас звично людей обзивати?
І що значить ’адекватно’? Ті, хто повернувся, неадекватні?
Для вас звично людей обзивати?