бЭйбА• 19 мая в 11:33
Є тут хтось, у кого діти пішли в коледж на Графічний дизайн?
Вступний іспит малюнок?
В коледжі теж постійно малюють, чи вчать програми?
Я не можу зрозуміти навіщо графічному дизайнеру малюнок?
Це стосується і дизайну інтер´єру. Теж малюнок. Вони ж в 3д максі будуть працювати...
Розкажіть, що вчать ваші діти на цих спеціальностях? Чи часто малювати від руки потрібно?
Я Головна• 19 мая в 12:01
Ответ длябЭйбА
Мій батько архітектор, малювати взагалі не вміє
Але крутий математик
Получается, у вас династия тех, кто не умеет рисовать, но выдают себя за таковых.
Лепетун• 19 мая в 12:01
Моя донька в минулому році поступила на графічний дизайн в коледж в Іспанії. Також був творчий іспит малюнок. Щоправда, дали два завдання на вибір, у різних техніках можна було малювати, головне - виконати ТЗ.
Під час навчання 90% часу ’малюють’ в комп´ютерах у різних программах. ’Руками’ малюють лише 2 години на тиждень, а в наступному році взагалі не будуть.
бЭйбА
• 19 мая в 12:04
Ответ дляЯ Головна
Не знадобилось, реально.
Просто творчі, але ’недохудожники’. Дід був художником, а нам вже що дісталось, то дісталось. Тому важко себе знайти у житті, коли ти ’недо’
бЭйбА
• 19 мая в 12:06
Ответ дляЛепетун
Отож і я про це. Якщо малюнок тільки на іспиті, то це не проблема, але якщо в подальшому, то не варто взагалі туди йти. Але наскільки я думаю, що 95%, то будуть програми фотошоп, корел, ілюстратор, здмакс тощо
ЧорноброваЯ• 19 мая в 12:09
В любом колледже на графический дизайн нужен будет рисунок при поступлении. В учебной программе рисунок также будет.
бЭйбА
• 19 мая в 12:12
Ответ дляЯ Головна
Батько вмів все точно прораховувати і робити креслення, малювати взагалі не вмів , а почерк у нього взагалі був,як у лікаря. Він був одним з найкращих у Києві, не так давно його не стало, на жаль. Він спроектував багато багатоповерхівок, складів, будинків, дач, тощо. Ось одна з його робіт, так, на швидку знайшла, що поруч. А так багато по Україні його робіт. Якщо він здавав іспит малюнок в КІСІ, то не знаю як))
Лепетун• 19 мая в 12:12
Ответ длябЭйбА
Ну не зовсім так. Моя донька малюванням займалася давно, в Україні до війни ходила до гарного репетитора готуватися до вступу. І зараз їй дуже легко вчитися, бо маючи уявлення в цілому про геометрію, композицію, перспективу, анатомію і ще купу всяких речей вона легко малює і в програмах на комп´ютері. За кілька годин завершує роботу, на яку викладачі дають 1-2 тижні. Тобто класичний малюнок - це база, без якої вчитися на графічного дизайнера буде важко.