Техпаспорт на медузу• 19 мая 2025
А вы знаете успешные пары, где девушка добивается парня?
Дарит подарки, делает приятности, организовывает романтические ужины ?
ЗновЗдоров• 19 мая 2025
Уже совсем с ума посходили: сначала пополамщики, теперь уже она его добивается, сюрпризы, подарки….
Мира всем• 19 мая 2025
Ну подарки не дарю, но к мужу я первая прилипла, эротические вечера организовываю
Заюшка_хозяюшка• 19 мая 2025
Да. Знаю такую пару.Она пошла ВаБанк. Сама всё организовывала, звонила, приглашала, решала и женила на себе. Счастливый брак 30 лет вместе.
Сундучок с каникулами• 19 мая 2025
Знаю, моєму колишньому беху подарувала )
Вона зірочка телебачення
Техпаспорт на медузу
• 19 мая 2025
Ответ дляВишнёвая Леди
Автор,а в чем вы измеряете успех пары?
Начались с ухаживаний закончились браком. Только большая часть этого всего со стороны девушки?
Залетна Я тут• 19 мая 2025
Подарунки, приємності і романтичні вечері були вже на етапі, коли були разом. Коли закохана хочеться балувати і робити приємне партнеру. Добиватися когось не вмію і не стала б
Техпаспорт на медузу
• 19 мая 2025
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
О значит все же есть
Вишнёвая Леди• 19 мая 2025
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Автор,проснитесь, единицам из тех у кого есть свидетельство о браке, действительно хорошо вместе. И да, дотащить,уговорить , подкупить и пр способами заставить жениться- это не сложно. Но в чем смысл данной затеи после получения свидетельства о браке?
Ду да ду да ду• 19 мая 2025
Що таке ’успішні пари’? Як не дивно, знаю пару прикладів, де все ок у сімей. У студроки зустрічалися недовго поітм у хлопця були стосунки, дівчина за ним бігала. ридала, упадала, мало не вени різала.. Я жила певний час була її сусідкою по кімнаті. бачила це все. Зрештою вони таки знову зійшлися, одружилися, двоє дітей, спільний бізнес, уже років 20 разом наче все у них ок (ми близько не спілкуємося, там бачу пости в соцмережах, ж спільні знайомі).
Ще одні у шкільні роки щось там сходилися, розходилися, теж дівчина все його повертала. Близько 20 років одружені, все ок точно, бо спілкуємося. Це колишні сусіди моїх батьків.
Я б так не змогла, але.. у декого норм працює
Вишнёвая Леди• 19 мая 2025
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Ну да, на поломанных ногах далеко не убежишь
Техпаспорт на медузу
• 19 мая 2025
Ответ дляВишнёвая Леди
Можливо для дівчини важлива саме обгортка - може він дуже красивий багатий і в неї буде статус дружина багатія, дружина відомої людини
Статус багато чого означає для деяких
я Кукарача• 19 мая 2025
Знаю дівчину, яка завагітніла і прийшла до батьків хлопця вимагати, щоб він на ній одружився. Таки одружились, не знаю правда як живуть, ми не дуже спілкуємось.
Техпаспорт на медузу
• 19 мая 2025
Ответ дляДу да ду да ду
Ну бачите добилася вени різала ..
Тектологиня 80lv• 19 мая 2025
Был у меня такой опыт. Он младше на 2 года. Когда познакомились, я была уже главбухом, он грузчиком с 9 классами. Влюбилась, платила за обучение (сначала колледж, потом ВУЗ), делала дорогие подарки, поженились. Спустя 8 лет отношений я выдохлась и ушла. Последней каплей стало-тебе надо, ты и меняй работу, ищи выше заработки, меня все устраивает. Хотя все годы был благодарен за поддержку, были хорошие теплые отношения, но не максималист он, без активной жизненной позиции.
Техпаспорт на медузу
• 19 мая 2025
Ответ дляя Кукарача
Ось теж..
Ду да ду да ду• 19 мая 2025
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Ну бачите добилася вени різала ..
от перша мене реально здивувала, вона зараз ще й другу освіту отримала. психолог
Техпаспорт на медузу
• 19 мая 2025
А як дружина Віктора Цоя чи дружина Горшка . Їх чоловіки швидко покинули цей світ, а вони користувалися їх ім´ям. Дружина Цоя казала що дитину підняла завдяки ім´ям батька. Хоча були вони всього разом декілька років
Ду да ду да ду• 19 мая 2025
Ответ дляя Кукарача
ха, прикол. у подруги так брат одружився. більше того, вона приїхала до майбутніх сверків з батьками і на 6-му місяці, ті були в шоці, бо він їх з геть іншою дівчиною знайомив, зустрічався... Виявляється, зустрічався з двома водночас.
І теж, як не дивно, живуть уже 25 років, потім другу дитину ще народили. І як каже його сестра. ніби все ок. Хоча початково, звісно, його сімʼя до невістки не дуже ставилася, бо ж вони очікували геть іншу невістку й ніби все до того йшло
Слобожаночка• 19 мая 2025
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Это наверное про меня
Їжак в панчохах• 19 мая 2025
Это нормально для женщины не быть мебелью в отношениях, а их полноправным участником. Если мой партнёр относится ко мне как к человеку, а не как набору функций, то и я к нему буду так относиться. Насчёт всяческих добиваний: если человек дал чётко понять, что не хочет со мной отношений, то я к нему не пристаю и не надоедаю