Смешнюча• 19 мая в 15:18

Флюорография. Кто-то слышало таких нововведениях?

Сколько себя помню, в больнице первое, что требовали, не важно,к какому ты врачу идешь, флюорографию, а тут мне понадобилась она... Короче, теперь флюшки нет, анкетирование только, и если ты не в группе риска, её не делают. Мы уже не в лидерах по туберкулезу?
Черный Ловелас• 19 мая в 15:38
На прошлой неделе взял направление от семейника и прошел фг.

вообще без вопросов.
Я только за!• 19 мая в 15:39
Дніпро, минулого року навпаки сімейні лікарі обдзвонювали, запрошували на огляд+флг+купу безкоштовних аналізів виписували за бажанням. Загальний аналіз крові, біохімія, цукор, аналіз сечі, можна було ЕКГ зробити. До гінеколога можна без направлення
Мамзелькіна• 19 мая в 15:40
Ответ дляСмешнюча
Какой город?
Днепр.
По направлению от семейного бесплатно.
Ждушечка• 19 мая в 15:41
Ответ дляХристя в тiстi
Не дають направлення, якщо здоровий, в тому то й справа. Анкетування або йдіть платно.
Теж потрібна флюшка для роботи.
Мне в ноябре 24 дали без проблем .
База_птеродактилей• 19 мая в 15:43
Ответ дляХристя в тiстi
Теж потрібна флюшка для роботи.
Дивно. У мене сімейний без проблем дає, куди хочеш
Тарабарщина• 19 мая в 15:46
Ответ дляСмешнюча
Какой город?
Чернігів.
Два місяці назад робила операцію то треба була флюорографія для стаціонару.
А місяць тому робила плановий огляд то сімейний лікар також дала направлення.

Без направлення, за власним бажанням 44 грн. по живій черзі.
Залізний занавіс• 19 мая в 15:47
Ответ дляСмешнюча
Сказали нет - только группам риска. Остальные -в частном медцентре, за приличные деньги.
Ну то слава Богу, а то надоела эта принудиловки.
Запароленое одеяло• 19 мая в 15:53
Заболеваемость туберкулёзом растёт.
Сиреневенькая• 19 мая в 15:57
у дітей вимагають раз на рік
Млинці зі смайликом• 19 мая в 16:04
Робимо раз в рік в приватній лікарні. Під час медогляду
Буду я чекати, хто там що хоче
Ковбой Хагис• 19 мая в 16:10
та что-то вам налапшали.... раз в год можно взять направление на флюрографию по желанию. Там есть еще какой-то список анализов, самый базовый, и обследований (точно знаю про УЗИ молочных желез), которые раз в год можно сделать бесплатно чисто по желанию (типа как диспансеризация раньше была)
Лизочек• 19 мая в 16:33
Ответ дляСмешнюча
650 грн - как-то дороговато, особенно, в нынешних реалиях.
Флюшка 650
А когда-то чуть ли не за руки в кабинет затаскивали, лишь бы сделали
Редисочка• 19 мая в 16:46
Ответ дляСиреневенькая
у дітей вимагають раз на рік
У дітей флюшку взагалі не вимагають її і не роблять, тільки рентген за показанням
Antoninaya1• 19 мая в 17:02
Київ, сімейна сама раз на рік виписує направлення на флюшку, по черзі на мамографію/узд мз, денситометрію. В листопаді 2024 робила, бачу, що в березні всі направлення оновлені.
Дона Ко Ко• 19 мая в 19:57
Ответ дляСмешнюча
Онклиник 370 грн, но я сделала в поликлинике близлежащей без направления за 100
Міні-бікіні• 19 мая в 19:58
Ответ дляРву и мечу
Давно так, років п´ять вже. Всіх підряд не направляють, але якщо ви хочете, беріть направлення у сімейного і робіть. Я щороку роблю все, що можна зробити безкоштовно за направленням.
Моя семейная не даёт направление просто так ,потому что вдруг мне захотелось. Вот уже 6 лет не даёт, спрашивает какие жалобы, а если жалоб нет ,то и направления нет
Міні-бікіні• 19 мая в 20:01
Ответ дляСмешнюча
Собственно, и собираюсь это сделать. Сначала зашла сюда - интересно же, это только у нас такой бред, или у всех.
У всех . Просто у некоторых врачи дают по просьбе и без лишних разговоров ,а вообще не положено ,сейчас анкета и все
Сиреневенькая• 20 мая в 13:02
Ответ дляРедисочка
після 14 вимагають ,а рентген чи флюшка я різниці не знаю .На знімку одне й те саме дають ,більш деталізоване просто
Редисочка• 20 мая в 13:17
Ответ дляСиреневенькая
А, в мене ще не доросли, значить. Знаю точно, що дітям не роблять, а в 14 вже майже як дорослий. Часто навіть по дозуванню ліків, вік з 14 як для дорослих