lilul990• 19 мая в 17:23

Венс нарішав. США умиває руки

❗️Переговоры РФ и Украины зашли в тупик. США должны сказать, что это не наша война,- заявил вице-президент США Вэнс

«Похоже, что Путин не совсем знает, как выйти из войны в Украине. Если Россия не готова участвовать, в конечном итоге США должны сказать, что это не наша война», - сказал Вэнс.
ПадаюВреверансах• 19 мая в 17:25
Пустомелі
Киев_Елена• 19 мая в 17:27
Ожидаемо
LudaSHS• 19 мая в 17:28
Це для Венса поворот в говорильні.
Не пройшло і 5 місяців. Бо винна завжди була Україна. А терер те, Що саме від рф залежить припинення вогню.
Пишуть, спецом заява перед дзвінком Трампа, друга, після вчорашньої Рубіо з пекельними санкціями, вони реально думають це вплине на пуйла? Говорильня ця?

Пуйло знову зіграє на психотипі Трампа , і далі буде тягнути час
Just a crow• 19 мая в 17:29
С землёй под добычу в Украине значит порешали и умывают руки, а не охренели ли они?!
LudaSHS• 19 мая в 17:30
Як думаєте після забалакування трампа випустять вони пакет санкцій Ліндсі Грема? адже пуйло відмовиться припиняти вогонь, налʼє там щось- типу молився за трампа, картину пишуть..печенеги .. геній...
LudaSHS• 19 мая в 17:32
Це саме для рашки оці всі триндежі -

Джен Ді Венс: Якщо росія не бажає брати участь в переговорах, то США повинні будуть сказати, що це не наша війна.
Full House• 19 мая в 17:33
Мені здається, що путін підіграє на розмовах, а потім дико рже з них і з того, що вони вирішили, ніби можуть щось порішати.
LudaSHS• 19 мая в 17:35
Автор ще таку новину читаю
’❗️Польща готується до війни з росією. Країна замовила понад 8 000 ракет, 2 000 одиниць артилерії, тисячі одиниць іншої техніки та озброєння — і це з початку 2022 року.

Ці замовлення розміщені на польських заводах та в інших країнах.’’
pupsi4ek• 19 мая в 17:44
Ответ дляLudaSHS
Автор ще таку новину читаю

З 2022 року готується. Молодці. Це те, що треба було робити Україні, розпочинаючи з 1991
LudaSHS• 19 мая в 17:46
Ответ дляpupsi4ek
В 90 х були інші фатальні помилки
Але з Тузли потрібно б було готуватися. А з 2014 ще більше
LudaSHS• 19 мая в 17:48
Там дзвінок Почався, скоро будуть видання наярювати ’ новини’
Манула• 19 мая в 17:53
Ми чекаємо реальної мирної пропозиції «на столі». Трамп запропонує путіну відновлення відносин з усім світом, — Венс
автор lilul990 • 19 мая в 17:53
Ответ дляLudaSHS
Ні, думаю, рубіо в меншості
WomAnn• 19 мая в 17:54
Ответ дляLudaSHS
Автор ще таку новину читаю

Навіть з останніх досить авторитетних новин вектор нападу не польша. А Польща готується правильно, ми теж мали готуватись не до швгликів.
автор lilul990 • 19 мая в 17:55
Ответ дляLudaSHS
Це саме для рашки оці всі триндежі -

Я думаю рубіо чесний католик для віруючого католицького електорату

А трамп і віткоф уже всі бариші з росіянами поділили
Mary4444• 19 мая в 17:58
Ви читаєте через 5 точку інформацію
автор lilul990 • 19 мая в 17:58
Ответ дляWomAnn
Тут писали шо польша не готується
LudaSHS• 19 мая в 17:58
Ответ дляlilul990

Не пройде віткофське бачення замирення через сделки з пуйлом, бізнес, бабки..
Пуйло живе в іншій системі, де головне інше
автор lilul990 • 19 мая в 18:00
Ответ дляLudaSHS
А яка разніца. Якшо його ніхто не збирається трогать

Варто йому поулибаться китайській панді, як трамп біжить давати інтервю шо путін і сам втомився від убивств, ну шо ви...
ona3233• 19 мая в 18:01
А кто то сомнивался в полнейшей импотенции Трампа?
LudaSHS• 19 мая в 18:01
Ответ дляWomAnn
Не то до тем автора Шодо Польші

У мене є тема , 23 року тут з картами нападу на Балтію і т д. Від німецького таблоїда, тоді воно тут бачилося туфтою, але вже тоді для когось це все робилося, ці витоки Інформації. Є ціль / є інструмент.
А можливо. рашка грає ’ дєржітє меня семеро, я страшная’
Але!! Готуватися потрібно, світ змінився, сталого миру, привичних правил гри- Вже не має.
автор lilul990 • 19 мая в 18:02
Ответ дляona3233
Це не імпотентність. А небажання

Китай хоче шоб сша загрузли у нашій війні, цього хоче європа. Путін це прекрасно знає і предлагає трампу піти з богом і готуватись до протистояння в атлантиці
LudaSHS• 19 мая в 18:03
Ответ дляlilul990

Сі має вплив - так, але його не задіює
До того ж є думка
автор lilul990 • 19 мая в 18:03
Ответ дляLudaSHS
Сі має вплив - так, але його не задіює
До того ж є думка
Тю, та мій батя ще у 2014 році сказав шо китайці почали цю війну руками путіна
автор lilul990 • 19 мая в 18:05
Трамп уйде, чує моя ж. Ну там трохи полякає, путін допоможе зберегти йому лице
LudaSHS• 19 мая в 18:09
Ответ дляlilul990
Путін щось подарує, як Катар
LudaSHS• 19 мая в 18:12
🪙 Трамп зараз, за версією BBC, має намір пообіцяти очільнику Кремля економічні преференції та відновлення глобальних відносин в обмін на мир.
автор lilul990 • 19 мая в 18:12
Ответ дляLudaSHS
Путін щось подарує, як Катар
Рубіо ще буде єрепенитись задля іміджу, але трампу в його розумінні вигідніше піти і не грузнути в цьому.
автор lilul990 • 19 мая в 18:14
Ответ дляLudaSHS
трамп так виступає ніби це Америка перед в´єтнамською війною - у повній своїй силі і розквіті, коли ще немає альтернативи у вигляді Китаю

Балабол
Olvia1987• 19 мая в 18:15
Что там? Американские ценности закрылись медным тазом?На подходе европейские