lilul990• 19 мая 2025

Венс нарішав. США умиває руки

❗️Переговоры РФ и Украины зашли в тупик. США должны сказать, что это не наша война,- заявил вице-президент США Вэнс

«Похоже, что Путин не совсем знает, как выйти из войны в Украине. Если Россия не готова участвовать, в конечном итоге США должны сказать, что это не наша война», - сказал Вэнс.
LudaSHS• 19 мая 2025
Ответ дляlilul990
трамп так виступає ніби це Америка перед в´єтнамською війною - у повній своїй силі і розквіті, коли ще немає альтернативи у вигляді Китаю

Балабол
Він ще надіється купити пуйло Сделками. Це американське бачення, де Гроші головне, вони росли в цих установках, йому не зрозуміти отого радянського кгбістського.
І це ,Не дивлячись, на очерченя границь Сі на параді с Москві
автор lilul990 • 19 мая 2025
Ответ дляOlvia1987
Что там? Американские ценности закрылись медным тазом?На подходе европейские
Думаю європейські закриються кордонами і ужесточенієм законів для біженців
автор lilul990 • 19 мая 2025
Ответ дляLudaSHS
Шо може трамп обіцяти такого чого не може пообіцяти сі? Король голий, просто сам ще не поняв
LudaSHS• 19 мая 2025
Ответ дляlilul990
Силу сибіру Сі не бажає розвивати
А Віткофф запропонував ’ сєвєрний поток’’. перекупити і ще контракти
Filomena• 19 мая 2025
Я не можу

🇺🇸Під час телефонної розмови Трамп запитає путіна, чи той серйозно налаштований на мир, — Венс
Dumky• 19 мая 2025
Один одному повилизуюють і по всьому. Фу.
Filomena• 19 мая 2025
Кажуть набіуліна написала листа особисто начальнику на тему «я устал, я ухожу». Здається, що лишилося лиш прихлопнути цю муху, але… трампампам
Манула• 19 мая 2025
Ответ дляFilomena
Я не можу

хутін відповість ’дуже серйозно’ і трамп буде нести чергову маячню, що хло прагне миру ...
Манула• 19 мая 2025
Розмова триває вже півтори години ...
Не чіпай - вб ю• 19 мая 2025
Ответ дляLudaSHS
Силу сибіру Сі не бажає розвивати
А чому Сі не хоче розвивати Сибір?
Filomena• 19 мая 2025
Ответ дляМанула
Так-так. Ще розкаже, що кожен день молиться за мир в усьому світі і Трампа особисто. Покаже штани з протертими колінами. А потім запропонує провести гру в хокей
Графиня Шезвездицкая• 19 мая 2025
Ответ дляLudaSHS
Там дзвінок Почався, скоро будуть видання наярювати ’ новини’
И везде будет одна фраза:Нам,пиз#₽%да,Люда ’
Filomena• 19 мая 2025
Ответ дляНе чіпай - вб ю
А чому Сі не хоче розвивати Сибір?
Це назва трубопроводу така)
Не чіпай - вб ю• 19 мая 2025
Ответ дляFilomena
Це назва трубопроводу така)
І чому його не хочуть розвивати?
Rosenica• 19 мая 2025
Ответ дляFilomena
Так не вперше ж уходить, але повертається. Чи її повертають.
Filomena• 19 мая 2025
Ответ дляНе чіпай - вб ю
І чому його не хочуть розвивати?
Це потрібно гуглити) загалом економіка всього світу сповільнюється і Китай теж там. Певно дорого і не вигідно.
Filomena• 19 мая 2025
Ответ дляRosenica
Не чула щоб вона колись йшла. Уходять то її часто.
wind-d470• 19 мая 2025
Ответ дляFilomena
с 22 пишет, все никак не уйдет
LudaSHS• 19 мая 2025
Ответ дляНе чіпай - вб ю
А чому Сі не хоче розвивати Сибір?
Щоб не надати пуйлу монопольного становища як постачальника вуглеводородів
Диверсифікація, далі- гра на різних полях
Ana Fernandes• 19 мая 2025
Он сделал что хотел, что удивительного?
Star39• 19 мая 2025
шо? два часа уже почти говорят?
Dumky• 19 мая 2025
Ответ дляStar39
шо? два часа уже почти говорят?
Запутає діда, що він забуде, що ц до чого)))
Dumky• 19 мая 2025
Шахеди вже взлетіли.
LudaSHS• 19 мая 2025
’’В медіа гробова тиша.
Можливо, політ-технологи розмірковують над тим, як перекласти російське ’иди в жопу’ на ’фантастичний результат’ англійською.’’
Фб
Star39• 19 мая 2025
Трамп позвонил Зеленскому в понедельник до разговора с Путиным, звонок продлился пару минут, пишет Axios
Star39• 19 мая 2025
Усе, договорили. как раз два часа. Путин вышел к прессе.
Он назвал переговоры содержательными и полезными и поблагодарил Трампа за организацию переговоров с Украиной.
Star39• 19 мая 2025
Прекращение огня с Украиной возможно по достижении соответствующих договоренностей, сказал Путин. Россия выступает за остановку боевых действий, но необходимо выработать наиболее эффективные пути движения к миру. РФ и Украина должны найти компромиссы, устраивающие обе стороны.
Касабланка8888• 19 мая 2025
Ответ дляlilul990
Налогоплательщиков оставят, нахлебников попросят на выход.
автор lilul990 • 19 мая 2025
Ответ дляStar39
Яких?
jannjann77• 19 мая 2025
Ответ дляПадаюВреверансах
Пустомелі
Ой, як ви мягко сказали. У мене геть другі слова в голові крутяться.