Перша леді колгоспу• 19 мая 2025
Аварійний балкон - до кого звертатись?
Дівчата, може хтось стикався з таким - у батьків аварійний балкон, я так розумію, що текла вода з даху і розмило стіну. В ЖЕКу на словах сказали, що вони нічим не можуть допомогти. Боргів за квартплату немає. Що робити в такому випадку? Навіть не знаю, як то ремонтувати і скільки коштуватиме. Я боюсь, що цегла рано чи пізно посипеться і саме вони будуть крайні(
Алина-1240• 19 мая 2025
Ответ дляКашпо
Это вы не знали.
Балконная плита, внешние стены и наружное ограждение – это общее имущество собственников многоквартирного дома, а вот само пространство и помещение, ограниченное этими элементами – имущество собственника помещения.
Нет..это ваше
Перша леді колгоспу
• 19 мая 2025
Ответ дляКашпо
Это вы не знали.
так, читаю зараз юристів - балкон є частиною фасаду будинку і ремонтуватись має за кошти керуючої компанії. В нашому випадку теж проблема саме ззовні на фасаді
Кашпо• 19 мая 2025
Ответ дляПерша леді колгоспу
Все правильно.