Доброго Дня.Ставлю на порядок денний голосування стосовно питання вільних відносин між чоловіком і жінкою.Голосуйте будь - ласка.
Результат:
вже голосів:
36 (75%)
Я проти вільних відносин
12 (25%)
Я за вільні відносини
Ответ дляФокус-Покус
у меня же уже есть проверенный мужик, зачем эксперименты. Автор и не потянет меня, потому что тот, кто днями на советчице точно не зарабатывает хорошо
Я прийшов після роботи до тебе.Якими цілими днями.
Простоваля• 19 мая 2025
Ответ дляДжага Джага
Та чому.Від 25 - до 35 можна спілкуватись.Веселитись разом,кудись їздити,займатись коханням,класно проводити час разом.Жарити шашлики,жарити одне одного.Чому ні?
А зачем это женщине ? Она может найти мужчину, который будет её любить, ценить, обеспечивать. Того, кто сможет предложить серьёзные отношения и семью. Нафига ей какой - то левый мужик, который просто хочется трахаться без обязательств?
Ms. Любмая жена• 19 мая 2025
Ответ дляДжага Джага
Дивись.Ми з тобою зустрічаємось декілька разів на тиждень.В нас з тобою страсть,секс,безсонні ночі разом.Ми з тобою подорожуємо,ходимо по сляких кафешкаї,їздимо по різних природах і проводимо час разом до тієї пори доки нам разом комфортно.Далі спокійно розходимось і кожен йде своїм шляхом.А якщо нам разом комфортно постійно то ми з тобою живемо разом все наше життя.Робимо діток і сворюємо велику,дружню родину та кохаємо одне одного до нестями.
А за чий рахунок подорожі і кафешки?)
Ответ дляMs. Любмая жена
А за чий рахунок подорожі і кафешки?)
Ти ше фотку не показалааа.
Ms. Любмая жена• 19 мая 2025
Ответ дляДжага Джага
Ти ше фотку не показалааа.
Та мені в цілому ніякий не потрібен. Просто цікаво) Здогадуюсь яка відповідь, але можливо помиляюсь)
Додекаэдр• 19 мая 2025
Ответ дляДжага Джага
Тратитись зараз потрібно на кожному кроці.Тратитись завжди приходиться.Не наговорюйте.Але це не означає що я бездумно буду вам видавати пачками грошей тому що ви зі мною займаєтесь сексом.
Успокойтесь, никто с вами не будет заниматься сексом, справляйтесь самостоятельно, без трат.
Фокус-Покус• 19 мая 2025
Ответ дляДодекаэдр
Свобода от чего? От заботы любимого, от его ответственности и желания быть всю жизнь с тобой и вместе умереть?
Нафига мне такая свобода, на самом деле это обычное одиночество, когда ты никому не нужна.
уж поверьте, тому, на кого вы так надеетесь, вы окажетесь не особо так сильно и нужны. Время вам покажет и докажет, у вас просто мало жизненного опыта. Ну по крайней мере не надо обольщаться и лучше всегда рассчитывать на саму себя, не важно с мужиком ты или нет
Додекаэдр• 19 мая 2025
Ответ дляДжага Джага
Ти ше фотку не показалааа.
Так и сам ничего не показал.
Ответ дляДодекаэдр
Так и сам ничего не показал.
А ти мене нічо не просилааааа.Я так це і вголос сказав з затяжною ааааа.
Простоваля• 19 мая 2025
Ответ дляДжага Джага
Не смешите. У вас и нет тех денег, да и женщинам вы не интересны. Потому на Советчице и сидите и надеетесь, что кто- то вас пожалеет и даст ). Такова судьба большинства муде.
Ответ дляФокус-Покус
Ну,дивно жити з кимось в наш час і на когось надіятися.Якщо так жити,можна так жостко приземлитись що аби тільки оговталась.Постороння людина,сьогодні є,завтра немає.Як можна надіятися на посторонніх людей та і взагалі на будь - кого.Надія на людину це дуже велика і жорстка ілюзія.І чим скоріше ви від цієї ілюзії позбавитеся,тим краще для вас.Хоча інколи дуже хочеться понадіятись на когось,але потрібно дуже обережним з цим бути.Це стосується і чоловіків і жінок та і взагалі всіх людей.
Фокус-Покус• 19 мая 2025
Ответ дляДжага Джага
вы меня перепутали, я как раз отвечала, что надеяться надо только на себя
сЛАдКОежКА• 19 мая 2025
Огласите уже весь список ваших требований к женщине, которую хотите на Советчице найти, себя опишите и приложите фото, а то ведь ваша активность на форуме шита белыми нитками, так чего время терять, чтобы авторитет завоевать и душу женскую понять в ваших темах.
Ответ дляФокус-Покус
Так я і до цього вів.Але це питання фільософське і потребує більшого розбору.
Ответ длясЛАдКОежКА
А ваше фото?Будеть?
Додекаэдр• 19 мая 2025
Ответ дляФокус-Покус
У меня больше жизненного опыта, чем вы даже можете себе представить.
И второй удачный брак.
Ответ дляДодекаэдр
И второй удачный брак.
Поділетесь досвідом?
Единая страна!• 20 мая 2025
Ответ дляДжага Джага
Як таке може бути що ви і проти і за?
Легко ) я за, если это не касается меня, а других людей, которых это устраивает. И против, потому что лично за себя я таких отношений не приемлю. А, если кому-то нравится тр....ся без обязательств, то почему нет?