Зоркая Зорро• 19 мая в 23:20

Дуже важко бути на дієті.

У мене зайвих 25 кілограм. Сьогодні почала, відчуваю, що вже завтра моя дієта закінчиться. Дівчата, які схудли на багато кілограм, як Ви себе стримували?
Квітка Миру• 19 мая в 23:21
Какой у вас суточный каллораж без диеты?
автор Зоркая Зорро • 19 мая в 23:21
Ответ дляКвітка Миру
Не знаю. Думаю, що великий.
НашлаПерепискуМужа• 19 мая в 23:22
Как я вас понимаю, автор
Мальчун-задирун• 19 мая в 23:22
Заставляла себя, разве есть другие варианты?
автор Зоркая Зорро • 19 мая в 23:22
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Как я вас понимаю, автор
Це так важко. Я вже роками не можу схуднути, тому що просто не можу взяти себе в руки.
AtomicX• 19 мая в 23:23
Смотря какая диета. Мне на диете Протасова было сложно первую неделю, потом вообще пофиг на еду.
автор Зоркая Зорро • 19 мая в 23:23
Ответ дляМальчун-задирун
А на скільки кілограм Ви схудли? І за скільки часу?
Бабка_в_кедах• 19 мая в 23:23
Я також на калоріях. Складно. Треба постійно бути чимось зайнятою, тоді немає думок про їжу. Голод я ще можу терпіти, але думки про улюблену їжу-ні.
автор Зоркая Зорро • 19 мая в 23:24
Ответ дляБабка_в_кедах
Які у Вас результати вже?
Бабка_в_кедах• 19 мая в 23:25
В мене 1269 кк на добу. Але я сьогодні вирішила випити, і тепер хочу закусити...і все це мене лякає...я буду триматися, але не витримаю.
Джага Джага• 19 мая в 23:25
Тому що жратва це як інші заборонені речовини.І викликає таку ж залежність або навіть більшу.Я б навіть сказав одержимість.Жор,це духовна проблема і боротися з цим потрібно духовними методами.Постом і молитвою.
Мальчун-задирун• 19 мая в 23:25
Ответ дляЗоркая Зорро
15 кг, за полтора месяца. Сейчас следующий этап, еще немного скинуть хочу.
АсобеннАя• 19 мая в 23:26
я на подсчете калорий месяц уже, днем нормально, держусь, как только вечер обязательно лишнее съем
Бабка_в_кедах• 19 мая в 23:26
Ответ дляЗоркая Зорро
Які у Вас результати вже?
За три тижні 2.5 кг. Але це повільний шлях в мене... І я вже не раз зривалась. Одяг набагато більше каже ніж самі ваги.
Амбасадор щастя• 19 мая в 23:26
Я на дієті, я не голодна, я сита овочами, білок в тд
Я хочу солодкого, мучного, гімна всякого коротше і побільше побільше(((
Бабайко• 19 мая в 23:27
От так и я мучалась мучалась
И перешла на Саксенду
Минус 7 за 2 месяца
Шалена невинність• 19 мая в 23:28
Важко зважувати все до грама, трохи задовбує, а все інше - нормально. Ви ж не їсте траву?
Бабка_в_кедах• 19 мая в 23:28
Ответ дляБабайко
От так и я мучалась мучалась
И перешла на Саксенду
Минус 7 за 2 месяца
Розкажіть. Це щось з буддизму? Прана?😁
Амбасадор щастя• 19 мая в 23:29
Ответ дляБабка_в_кедах
Розкажіть. Це щось з буддизму? Прана?😁
Це препарати)))
Шалена невинність• 19 мая в 23:29
Ответ дляМальчун-задирун
Ви були 150 кг?
Бабайко• 19 мая в 23:29
Ответ дляБабка_в_кедах
Розкажіть. Це щось з буддизму? Прана?😁
Это что-то из - та сделай уже хоть что-то и не мучайся 🤣
Квітка Миру• 19 мая в 23:30
Ответ дляЗоркая Зорро
Не знаю. Думаю, що великий.
А вы подсчитайте. Возьмите и дня три поведите пищевой дневник: записывайте все что съедаете и выпиваете (только честно!), то есть продукт и вес. А потом возьмите и подсчитайте каллораж каждого дня. Лучше всего вести неделю такой подсчет. Потом выводите среднее значение, то есть вы узнаете сколько вы потребляете калорий в день в текущем весе. А потом вам нужно высчитать сколько будет 30% от ваших дневных калорий. А дальше вы уже поняли: просто отнимаете от своей дневной суммы эти 30%, и у вас есть количество калорий, которые вы можете съедать и выпивать в день, и при этом худеть.
Джага Джага• 19 мая в 23:31
Постити необхідно: ’Цей рід (злий) виганяється лише постом і молитвою’,- навчав Ісус Христос (Мф.17, 21)., але піст слід починати із серця, розуму, язика, слуху, очей, уст, рук і ніг,- потім шлунку.
Напевне шлунок найменше грішить- найменше кривдить ближніх. Обмеження лише у їжі- це дієта, а не піст.Зверніть увагу на ці тексти,тому що обжирання,це питання духовне і потрібно вирішувати його духовними методами.Чарівних паличок не існує.
Квітка Миру• 19 мая в 23:31
Ответ дляБабка_в_кедах
Это очень мало. Не надо так себя урезать.
Липка-прилипка• 19 мая в 23:32
Ответ дляМальчун-задирун
Класс! А какой сейчас вес у вас?
Квітка Миру• 19 мая в 23:33
Ответ дляАмбасадор щастя
Купите пиколинат хрома, это добавка, он помогает убрать тягу к углеводам.
Амбасадор щастя• 19 мая в 23:34
Ответ дляКвітка Миру
Дякую, почитаю про нього
Шо до чого
Бабка_в_кедах• 19 мая в 23:35
Ответ дляКвітка Миру
Так в мене ж не дев´яносто кг. Мені потрібно скинути 10 до 50😁 вибачте, що я не така як ви.
Trye• 19 мая в 23:35
Ответ дляМальчун-задирун
Простите с какого веса Вы худели?
Мальчун-задирун• 19 мая в 23:36
Ответ дляЛипка-прилипка
Класс! А какой сейчас вес у вас?
Сейчас 70. Еще килограмм 5-6 хочу убрать.