Зоркая Зорро• 19 мая 2025

Дуже важко бути на дієті.

У мене зайвих 25 кілограм. Сьогодні почала, відчуваю, що вже завтра моя дієта закінчиться. Дівчата, які схудли на багато кілограм, як Ви себе стримували?
Trye• 19 мая 2025
Ответ дляБабка_в_кедах
За три тижні 2.5 кг. Але це повільний шлях в мене... І я вже не раз зривалась. Одяг набагато більше каже ніж самі ваги.
На какой Вы диете? С какого веса худели
Квітка Миру• 19 мая 2025
Ответ дляБабка_в_кедах
Так в мене ж не дев´яносто кг. Мені потрібно скинути 10 до 50😁 вибачте, що я не така як ви.
А при чем тут я? я разве что-то писала о своем весе? :) извините, что вы меня не задели своим постом. И, конечно, вы в праве делать со своим телом все что вам хочется, в пользу ли, или во вред.
Бабка_в_кедах• 19 мая 2025
Ответ дляTrye
На какой Вы диете? С какого веса худели
1269 ккал на добу, це не дієта а ккал. Бжу особливо не рахую.
Trye• 19 мая 2025
Ответ дляБабка_в_кедах
А белка сколько ? У меня сейчас 1000 уже месяц но вес стоит на месте
Бабка_в_кедах• 19 мая 2025
Ответ дляКвітка Миру
Це ж ви вирахували, що мені мало 😁 я просто відповіла відповідно. Я не знаю, звідки ви йдете цей шлях, але не раджу робити більше ніж пів кг в тиждень. Це не здорово.
Джага Джага• 19 мая 2025
Надмірне обїдання,може вас вбити,точно так само як зловживання будь - якими іншими шкідливими речовинами.Це духовна проблема - Злодій приходить тільки для того, щоб украсти, вбити і погубити.В першу чергу,потрібно навести порядок зі своєю дешею,налагодити відносини з Богом (молитва),в якій можна говорити про те своїми словами що вас непокоїть,докладати своїх зусиль (хотіти)відкрити Богу двері,закладати 1 раз в тиждень сухі пости.І Бог вилікує вам вашу душу,очистить її від всього лишнього і після того,як буде вилікуване духовне,почне сцілюватися і фізичне.Іншого шляху до сцілення немає.Вам потрібна така опора.Надобраніч.
Квітка Миру• 19 мая 2025
Ответ дляБабка_в_кедах
Это кому угодно мало) Я никуда не иду, но спасибо за совет.
Бабка_в_кедах• 19 мая 2025
Ответ дляTrye
1000 ккал? Це кето? Я чула про те, що таке дає збій в організмі, і взагалі, треба робити перерву. Я знаю, що на ютубі є доктор берг, він на кето розуміється, але я вважаю що його слова потрібно редагувати під себе. Агресивна кількість білка шкодить здоров´ю людини. А те чим він пропонує харчуватися - це 1500 к це в місяць.
Розумна Губка• 19 мая 2025
Автор, Вы к врачу ходили?
У меня, например, отказалась анемия, низкий Д3 и инсулинорезистентность.
Когда начала это исправлять, то и аппетит смогла контролировать.
Важно питаться три раза в день без перекусов. И убрать углеводы.
Trye• 20 мая 2025
Ответ дляБабка_в_кедах
Это не Кето. Просто считаю калории и 1000 в день. Есть не хочу . Но вес стоит на месте, вроде и угледовов минимум( совсем без сладкого не могу плохо становиться)
Бабка_в_кедах• 20 мая 2025
Ответ дляTrye
Я думала что 1000 это белок, изначально так было написано. Я когда то похудела из 56 до 45, на обычном режиме питания, просто каша и мясное, каши 3 ложки и мяса 2. Относительно, разумеется. Но тогда ( до войны) я была готова, и питалась так 4 года. Вес никуда не колебался, организм привык к порции и больше не лезло. Теперь организм в вечном стрессе, на запас, учитываем кортизол....я хочу жрать бесконечно.но пытаюсь держать себя хотя бы в каллораже. Потому что договор с телом стоит дороже.
Фляшка на трьох• 20 мая 2025
Раз в неделю сутки - двое только вода. До и после - постные дни. В остальные дни рыба, сколько хочешь, зелень и зеленые овощи. Один фрукт в день. И много воды. Очень хорошо переношу.
автор Зоркая Зорро • 20 мая 2025
Ответ дляФляшка на трьох
І на скільки кілограм можна схуднути при такому режимі за місяць? Гарна дієта у Вас.
Фляшка на трьох• 20 мая 2025
Ответ дляЗоркая Зорро
Я сейчас примерно в одном весе, но если нужно быстро сбросить пару кг, то использую эту диету. Я когда-то худела с 80 до 50, тоже начинала с голодовки и потом пару дней на салатах, после этого вкусным кажется все, даже огурец.))
Носки на подтяжках• 20 мая 2025
Оземпик,Саксенда вам в помощь.
Носки на подтяжках• 20 мая 2025
Ответ дляКвітка Миру
Купите пиколинат хрома, это добавка, он помогает убрать тягу к углеводам.
Нихрена не помоагет.
Грибной_Дождик• 20 мая 2025
Ответ дляДжага Джага
Тому що жратва це як інші заборонені речовини.І викликає таку ж залежність або навіть більшу.Я б навіть сказав одержимість.Жор,це духовна проблема і боротися з цим потрібно духовними методами.Постом і молитвою.
Які молитви читати, щоб жерти не хотіть? Я серйозно. Для мене їжа це сенс життя, люблю рецепти дивитись, купувати продукты, готувати, істи. Все,що пов´язане з їжею.
Грибной_Дождик• 20 мая 2025
Ответ дляБабайко
От так и я мучалась мучалась
И перешла на Саксенду
Минус 7 за 2 месяца
А що це?
...аяприкольная• 20 мая 2025
Ответ дляTrye
Не врите ни себе, ни людям.
Trye• 20 мая 2025
Ответ для...аяприкольная
Не врите ни себе, ни людям.
Ну не всем ведро нужно скушать в день. Я мало ем всегда обычно 1500-1700. Вес набрала ( 6 кг) после болезни и таблеток . Сейчас понимаю все же придется идти к эндокринологу (
Bransoletka• 20 мая 2025
У Вас зараз адекватний дефіцит? З урахуванням ваги, віку, побутової та фізичної активності? Мені gpt розрахував по моєму запиту, вийшло дефіцит 2000 ккал.І юаланс БЖУ дотримуватися. І я реально худла на них. Головне, правильно сформувати запит. Якщо треба, можу в особисті кинути, що саме він має розрахувати. Бо тут диванні знатоки налетять
Bransoletka• 20 мая 2025
Ответ дляМальчун-задирун
15 кг, за полтора месяца. Сейчас следующий этап, еще немного скинуть хочу.
Ого, в мене 15 кг за 7 місяців.
Bransoletka• 20 мая 2025
Ответ дляTrye
Метаболічна адаптація
Мальчун-задирун• 20 мая 2025
Ответ дляBransoletka
Ого, в мене 15 кг за 7 місяців.
Я не люблю долго ждать
Bransoletka• 20 мая 2025
Ответ дляМальчун-задирун
Я не люблю долго ждать
А як якість тіла? Не постраждала?
Джага Джага• 20 мая 2025
Ответ дляГрибной_Дождик
Це одержимість.Читайте всі псалми Давида і моліться що б Бог вас зцілив від ненажерливості.