Царевна в уггах• 20 мая 2025

Полуниця в шоколаді як бізнес поділіться думкою

Часто в Тік ток потрапляють відео де дівчата навчають робити букети з полуниці в шоколаді.Кажуть, що на свята заробляють по 100 тис.гр на продажах.Але мене трохи насторожує, що факт продажу таких букетів взимку, коли полуниця не сезонна і напічкана нітратами, хоча вона і зараз ними напічкана.Якщо не дай Бог хтось отруїться.Я б певно не ризикувала з такими подарунками.Як ви вважаєте це реальний бізнес, чи тупо штовхають курси з навчання?
Все і одразу• 20 мая 2025
В ТЦ давно є острівець, ще в стаканчику полуницю шоколадом заливають. 200 грн
Блакитна устриця• 20 мая 2025
Ответ дляЩас ухожу
Конечно, реальный. Девушки прекрасно зарабатывают на обучении.
В реальности никогда такого букета не видела.
Я видела - дочке подружка дарила!
Блакитна устриця• 20 мая 2025
Ответ длямаминаБубочка
Только шоколад стечет за 2 минуты без холодильника.
Нет
маминаБубочка• 20 мая 2025
Ответ дляБлакитна устриця
Нет
Да
Кусюче сонечко• 20 мая 2025
Ось , подарувала донька на День Матері. Мені шкода тих її коштів. Якби це була сезонна, запашна полуниця, то так, було б смачно. А це- зелена, несмачна, тверда.. Але заробіток тут непоганий. Бо самому вдома зробити вийде 300 грн максимум. А тут 9 полуниць -600-700 грн
Невісточка ж• 20 мая 2025
Абсолютно идиотский подарок, это в принципе малосьедобно
Завжди з рушником• 20 мая 2025
Лично я не люблю фрукты, покрытые шоколадом. Не купила бы никогда. На любителя.
ЧукИГеки• 20 мая 2025
Вы опоздали лет на 5. У нас было это модно и популярно именно тогда. У подруги был такой бизнес, очень даже прибыльный. Сейчас она перешла на конфеты ручной работы и шоколад разный. Но таких оборотов нет уже
Воздух в банке• 20 мая 2025
Ответ дляЗабула що?
Та не стікає воно. Це ваш син може фондю робить. Плитка ж шоколаду не розтікається. От так і на полуниці він застигає. І як глазур виходить. Принаймні я таке пробувала, але в Туреччині.
Якщо закрити всю полуницю - вона там пліснявіє, адже її до шоколаду треба промити. Якщо не закривати - стікає там де був хвостик.
Звездолётчица• 20 мая 2025
Ответ дляЦаревна в уггах
Ну по факту багато чого можна робити самим, але в супермаркетах купляють готові торти, і не тільки.Просто є люди у яких нема часу або бажання.Легше купити і все
Сколько раз в год востребованы эти ’букеты’ и кто целевая аудитория?
Всё остальное время - простой? Это не бизнес, это хобби скучающих неработающих девочек.