Почемучечка• 20 мая в 09:32

Син марить про працю викладачем в школі, яку закінчив

Закінчив польский университет. Має сертифікати польскої, англійської, німецької мови. Навчався на айти-спеціаліста. Айті йому не подобається і мріє стати вчителем в київській школі яку закінчив. Я йому кажу, це робота по-перше: жіноча. По-друге: зарплатня мізерна. По-третє: ти собі нафантазував і все.

Йому подобається навчати, підлітки і ділитися знаннями, а дивитися з ранку до ночі в монітор вважає за нудне.

Ваші думки?
Скользкая• 20 мая в 09:33
що йому не пощастило з мамою
Тепличная• 20 мая в 09:34
Тогда пусть получает педагогическое образование в Польше и там работает в школе. Там хоть войны нет и зарплата наверное нормальная.
Поліцейський патруль• 20 мая в 09:35
IT не нравится, хочет быть учителем?)
Ну да, ну да…
Украиночка• 20 мая в 09:37
А почему ему должно нравится АйТи? Реальных айтишников, по призванию, единицы. Преподаватели в Европе хорошо получают. Пусть доучивается и работает.
Сусідка знизу• 20 мая в 09:38
В чому проблема? Ви самі де і ким працюєте.
Забула що?• 20 мая в 09:39
работать в айти а для души подработка в школе, что в Польше что в Украине ЗП в школах не хватит на содержание семьи.
Луноходик_Ик• 20 мая в 09:39
Який предмет хоче викладати? Думаю, що він закоханий в якусь вчительку з київської школи)))
Скользкая• 20 мая в 09:42
Ответ дляЛуноходик_Ик
і хоче іі підсидіти?))
автор Почемучечка • 20 мая в 09:42
Ответ дляЛуноходик_Ик
Йому подобаються більше викладання мов.
Завжди вигадує креативні підходи до вивчення
Луноходик_Ик• 20 мая в 09:43
Ответ дляСкользкая
і хоче іі підсидіти?))
Бути поруч щодня))
Айпишница• 20 мая в 09:44
Ответ дляПочемучечка
Йому подобаються більше викладання мов.
Для начала тогда ему пед нужно закончить. Или фрилансить.
Щедрик• 20 мая в 09:45
Во-первых с чего вы решили, что это женское?
Что за стереотипы?

Во-вторых. Пусть устроиться для начала преподавать детям программирование или что он так умеет. И доучивается на педагогике.

В-третьих. Мой брат, например, айтишником работал. А для души вел обучающие курсы, проф-ориентацию в школу ходил проводил (особенно до ковида много), и инструктором Пласта украинского уже наверное 5+ лет работает.

То есть всегда есть альтернативные варианты как начать не теряя в деньгах по зарплате.

Мой старшенький тоже хочет быть учителем. Мы в другой стране. В Киев обратно его не тянет. Будет поступать на учителя сразу.
Радикальная• 20 мая в 09:51
Ответ дляПочемучечка
Йому подобаються більше викладання мов.
Боже, та прекрасно!
Чому не повірити людині яка вже обрала для себе, тим більше мови!!!
АйТі - повірте, якщо людина не горить - то це буде важко і з чуттєвим насиллям над собою. (я вже мовчу про штучний інтелект і про те, що АйТі зара сильно просіло, і що спеціалістів вже вдосталь)
Замрійлива• 20 мая в 09:53
Прекрасная мечта.
Поддержите сына.
Добро с Кулаками• 20 мая в 09:57
По-третє: і все.
Барабан для дорослих• 20 мая в 10:00
Як дружина викладача українського виша я би всіма способами відмовляла б від цього своїх синів. Вірніше, одним єдиним - демонстрацією зарплатної відомості.
Несу пургу• 20 мая в 10:13

Ось у Дурнєва цікавий випуск про вчителя фізики, який теж не захотів бути айтішником
Пліткарка• 20 мая в 10:16
если он попробует в школе он же всегда может вернуться в АЙТИ
Ворожу на каві• 20 мая в 11:24
В эскорте тоже хорошо зарабатывают
Margaret Rose• 20 мая в 13:03
Якщо він хоче стати вчителем інформатики - то хай іде, не розумію цього розділення на чоловічі/жіночі професії.

А там хай дивиться - чи вистачає йому доходу, чи він буде розвиватися далі в IT, чи обере якусь іншу сферу.

Він в вас ще дуже юний, хай експериментує, вибирає, що йому до душі та робить висновки
Поліцейський патруль• 20 мая в 13:44
Ответ дляСкользкая
і хоче іі підсидіти?))
Вытеснить на пенсию
ЭтаваНиМожетБыть• 20 мая в 13:51
Ответ дляПочемучечка
Йому подобаються більше викладання мов.
Це круто! Попрацює в школі, може займатись репетиторством. Згодом може відкрити мовну школу. Перспективи є