Наталка -русалка• 10 декабря в 16:25

Вже бачили?Через якусь мавпу за кермом все життя зруйновано тепер

Дитина миттєво загинула ,це жах
Куди вона дивилась коли їхала?

Якщо взяли в поліцію таку тупу мавку ,яка їздити навіть не вміє ,то не виключено ,що є звʼязки і від строку в тюрмі за смерть дитини відмажеться
автор Наталка -русалка • 10 декабря в 16:45
Ответ дляAlena.i
У разі наближення транспортного засобу з увімкненим проблисковим маячком червоного та (або) синього кольору і (або) спеціальним звуковим сигналом пішоходи повинні утриматися від переходу проїзної частини або негайно залишити її

Є правило і вони легко можуть скинути вину на матір
Я так розумію ви не водій і не в курсі що в пдд є правила і для пішоходів.
Вони легко можуть цим скористатись, цим мусорам закон не писаний.
Якраз я вчила всі ці правила,але ж пишуть ,що звукового сигналу не було коли вони їхали
К.а.л.и.н.а• 10 декабря в 16:47
Ответ дляAlena.i
Пишуть що їхали з увімкненими маячками, але щось мало віриться
Є відео, маячки є і сині і червоні, скоріше за все і сирена була. Водій машини, звичайно, мав би побачити, що інше авто зупиняється на переході, але і пішоходи мають розуміти, що треба перевіряти ситуацію на кожній зі смуг, які вони планують перетинати. Водій авто може бути мільйон разів не правий, але саме пішохід платить своїм життям
Remensa• 10 декабря в 16:46
Не виправдовую поліцейських, але деякі пішоходи вважають, якщо вони йдуть по переходу, то вони головні. Навіть по сторонам не дивляться.
автор Наталка -русалка • 10 декабря в 16:46
Ответ дляTotka
Была ли сирена включена - неизвестно пока, маячки включены были. Мама с ребенком бежали по пешеходному
Вони ішли ,а не бігли
jannjann77• 10 декабря в 16:47
Ответ дляанна 1986
Вызов не вызов, но видно же что дорога широченная,значит наехали специально. Во всех дтп с пешеходами без исключения виноват водитель. На водителе ответственность за управление машиной,а не умеешь-не садись за руль.
да, еще скажите что во всех дтп с самокатчиками виноват водитель.
Я нисколько не оправдьіваю полицейских, потому что не знаю всех обстоятельств, но часто вижу как курицьі на переходе одной рукой толкают коляску, а другой держат телефон, лялякают и не смотрят по сторонам.
Sverchok2012• 10 декабря в 16:47
Вирішуйте самі, чи були маячки. На відео видно, що наближається без них в потім включає. Вибачте за такі кадри.
автор Наталка -русалка • 10 декабря в 16:48
Ответ дляJul-Ap
Машина, едущая с сиреной, имеет преимущество перед всеми другими участниками дорожного движения.
Для вас это новость?
Может, кого-то убивают или кто-то умирает.
У спецмашин с включенными сигналами особый статус.
У нас в городе мама с наушниками в ушах повела малыша на дорогу, когда ехала скорая с сиренами и маяками и десятки других пешеходов, видя и слыша это, пропускали .
Ні ,не новина ,але не було в них звукового сигналу от і збили просто так не дивлячись
Мария10• 10 декабря в 16:48
Я коли бачу, як їде машина зі спецсигналами на пішохідний не йду. Часто бачу, як пішоходам все одно і вони прямують, незважаючи ні на що
Like-995b• 10 декабря в 16:50
Ответ для_Annyshka____
Мого близького родича збила швидка допомога насмерть. Тому не тільки в поліції такі працюють.
А представьте, что скорая везла человека при смерти в больницу( и она имеет преимущество
Nathalie27• 10 декабря в 16:50
Ответ дляНаталка -русалка
Так включили маячок і сирену коли збивали
Щодо сирени не скажу - на відео її не чути. А маячок був увімкнений ще під час проїзду повз реєстратор.
Sverchok2012• 10 декабря в 16:50
Ответ дляМария10
Я думаю, що всі так роблять. Тому й кажу, що їхали без маячків та спецсигналів. По зустрічній.
Love_Love_Love_• 10 декабря в 16:50
Ответ дляНаталка -русалка
Маячки були включені до того, це видно по відео, сирена - не відомо.
Ніколи не забуду мамашу в темному пальто з коляскою і литиною 4 років, яка в туманний туман в 8 вечора в грудні перебігала дорогу за 50 метрів від світлофора, бо хотіла в макдональдс. Я ледве притормозила, хоч через погодні умови їхала дуже повільно. Років 10 пройшло, а я досі жалкую що не пизди…..а тоді ту суку мордою об капот в дитини на очах.
jannjann77• 10 декабря в 16:51
Ответ дляК.а.л.и.н.а
ага. Пешеход всегда прав, но не всегда жив.
Alena.i• 10 декабря в 16:51
Ответ дляNathalie27
Тобто спецсигнал був до аварії?
Jul-Ap• 10 декабря в 16:52
Ответ дляНаталка -русалка
І навіть збивати дітей можна при цьому?
Наскільки я розумію водій вбачаючи перешкоду у вигляді людини в будь-якому разі повинен загальмувати,це його відповідальність
Вы заблуждаетесь.
У пешеходов тоже есть обязанности.
Пешеход обязан пропустить авто с сиреной
Aesonne• 10 декабря в 16:52
Тупые законы. Не может быть никакого задания, которое стоит жизни ребенка.
Маячки сирена.. чушь и срань. Убийцы и все тут.
WomAnn• 10 декабря в 16:52
Ответ для_Annyshka____
Нікого не засуджую, бо на власні очі не бачила аварію. А от як пішоходи падають під колеса не раз бачила, дивлячись в телефон. І так само конче них водіїв бачила.
автор Наталка -русалка • 10 декабря в 16:53
Ответ дляAesonne
В них завдання було поїхати в кавʼярню кави попити та стіки купити,сволоти срані та бездарі
Like-995b• 10 декабря в 16:54
Ответ дляAesonne
Вызов на ситуацию, где угрожают жизни человека ( ребенка) вполне. Но чаще всего конечно просто пользуются служебным положением
автор Наталка -русалка • 10 декабря в 16:54
Ответ дляLove_Love_Love_
За що?
Що не тримала дитину за руку?
автор Наталка -русалка • 10 декабря в 16:55
Ответ дляJul-Ap
Вы заблуждаетесь.
У пешеходов тоже есть обязанности.
А чи було воно із сиреною то?
Nathalie27• 10 декабря в 16:55
Ответ дляSverchok2012
А в цьому кадрі є.
Aesonne• 10 декабря в 16:56
Ответ дляLike-995b
Ну так а толку, они сбили и не остановились? Поехали дальше? Наверное ж нет, т.е. и этого ребенка убили и гипотетического на вызове тоже не спасли. Сплошной провал, а ведь можно ехать с учетом правил с адекватной скоростью, да, не сэкономить пару минут, но никого не убить.
автор Наталка -русалка • 10 декабря в 16:56
Ответ дляNathalie27
А в цьому кадрі є.
Це вони вже включили називається коли запізно було?
Nathalie27• 10 декабря в 16:57
Ответ дляAlena.i
Тобто спецсигнал був до аварії?
Я вище кинула скрін з відео. Маячки є. Сирен не чути, бо відео без звуку.
Janeke_in_UA• 10 декабря в 16:57
Очень часто вижу как скорые летят с сиренами, живу возле больницы, но людям все равно надо перейти дорогу перед ними и прям срочно кинуться на дорогу .... Тоже могут быть последствия. Но уточнили, что ехали на вызов. Значит могли орать сирены.Это трагедия... Но часто виноваты обе стороны( А жизнь не вернуть(
автор Наталка -русалка • 10 декабря в 16:58
Ответ дляAesonne
Саме ,ненавиджу мусорів ,на місці батька дитини задушила б цих сволот ,від них толку 0
Jul-Ap• 10 декабря в 16:58
Ответ дляНаталка -русалка
А чи було воно із сиреною то?
Неизвестно пока.
Маяк включен был, остальное состоит только из наших предположений.
Не хочу обвинять никого, не зная детали.
В любом случае, своему ребенку постоянно повторяю, что пешеходный переход и даже регулируемый светофором, нужно переходить осторожно и смотря по сторонам.
Alena.i• 10 декабря в 16:59
Ответ дляNathalie27
Ну тоді правда, що маячки були
Like-995b• 10 декабря в 17:00
Ответ дляAesonne
Ну давайте не будем тут судить