По всій Іспанії масштабне відключення мобільного зв´язку та Інтернету, – LBC.
Нагадаємо, місяць тому по всій країні вже був масштабний блекаут. Люди по всій країні повідомляють про відсутність сигналу та тотальний блекаут. Найбільше постраждали Мадрид, Барселона, Валенсія і Севілья.
Ответ дляМандарина
Тут просто настолько узкомыслящие в основном, что до сих пор не доходит что же происходит во всем мире. Как только закончится война, начнется кое-что поинтереснее и там уже «моя хата с краю, сижу в ЕС ниче не знаю» не прокатит, не та ситуация и не тот масштаб вцелом.
Ответ дляМандарина
Зато не скучно! Зато будет чем заниматься, а не маяться от безделья
SantaMonika• 20 мая 2025
Ответ дляlilul990
Атакують не тільки Іспанію. Але вони там якісь раздолбайчики
А це вам доповідають, хто що навіщо атакує ? Чудасія
Ответ дляLudaSHS
Навіть лінії екстреної допомоги 112 відключилися у великих містах, таких як Мадрид, Барселона та Валенсія.
Вони ще в потоп показали, що не готові до збоїв, ч пп Різних
Тут кидатися болотом в короля і в Летицію не допоможе, хоча вони пробували.
Та іспанці бідосі. У них найгірша ситуація з кібербезпекою
SantaMonika• 20 мая 2025
Ответ дляlilul990
Не доповідають, але я знаю
Хоть насмішили. Люблю ваші теми,
Ответ дляЖули-ули
Ну так
Мабуть ти права, не сама рашня, то точно
От воно ж («демократична европа») знають це і знають хто де як. І така слабкість тупо у всьому
Тому і очі закривають на нашу бусифікацію та інше…. То зрозуміло, бо взагалі бояться і рота відкрити.
Ну от Люда, от скажи, така слабкість призведе тільки до нової війни…
Спочатку по тихому відріжуть країни які біля нашого кордону. Потім дестабілізують европейськиц сонячний тил, Іспанії та Португалії. І все. Бігти нікуди.
Я вже думаю і жити нормально не будемо.
Якщо що
Головне дистанціюватися від того всього, як Португалія в 2 світовій. Зараз такий складний час, ще рік чи два тому науковці, якісь супер пупер пуліцеровсткі і інші уми , писали - світ зараз як в 30 р 20 ст, є час і можливості відвернути, але хто знає,
Сюди ж міграційні кризи і парад популістів правого спектру по країнам на виборах.
Все сукупно якась порохова, тільки в Україні рвонуло, ну Ізраїль там постійно. Відчуваючи ризики, Ес дійсно в сценарії ’ не дати Україні впасти, не дати здобути виграш якись і швидкого завершення’ .
SantaMonika• 20 мая 2025
Ответ дляWomAnn
Я дуже хотіла побачити цю людина, яка з невідомою метою безкінечно створює ці теми.
Це військова людина, навчена не десь там, а в Польщі. Вміє воювати, спілкується з розвідкою. Це вам не хухри-мухри
Татьяна-8275• 20 мая 2025
А кто в Испанию поставил приборы контроля качества электроэнергии?
А кто владельцы этой компании?
А из какой страны родом эти владельцы?
Больше вопросов нет?
А кто владельцы этой компании?
А из какой страны родом эти владельцы?
Больше вопросов нет?
Ответ дляLudaSHS
Якщо що
Я вже починаю підозрювати, що йде затягування часу з усіх боків. Трамп грає роль хорошого поліцейського. Не може переманити пуйло, значить буде тримати в пазурах скільки зможе. Щоб не рвонув Китай.
Ответ дляFilomena
Мені теж здається, що гра ця лише для США - Китай.
І США дуже хоче відвернути рашню від Китаю (але там пазурі Піднебесної дуже глибоко)
Бо цінніший союзник саме рашня, аніж, до прикладу ми.
Але я ж не стратег) чисто поговорити
Ответ дляLudaSHS
Якщо що
Ой Люда
Ми ж не португалія(
Так хочеться просто тихо і мирно розвиватись та медитувати на щастя, дихати маткою, а не оце бляха все….
Ми ж не португалія(
Ответ дляЖули-ули
Та ні, я не про це.
ситуація типу з подвійним дном, дуже багато зараз позовів до европейського суду по правам людини, там немає розгляду справ.
Стоїть все.
Я думаю, то взагалі момент набагато глибший.
Стоїть все.
І не будуть вони їх розглядати. Де ви бачили добровільний призив під час війни? Якщо Європа зіштовхнеться з війною, то буде та сама фігня як і у нас. Навіщо їм прецедент в судовій справі? За опитуваннями лише у фінів більш менш нормальна статистика по тим, хто готовий взяти зброю і воювати. Всі інші так само будуть змушені докласти багато зусиль для забезпечення війська людьми.
Ответ дляFilomena
Люди думають шо чесні законослухняні європейці нікого чіпати не будуть і на війну не погонять
Ответ дляFilomena
Я ж про це і кажу