Ловлю капці• 20 мая в 13:46
Приколи з чатом GPT, смішний діалог
Ловлю капці
• 20 мая в 13:47
Ответ дляНапланетянка
Люди сходят с ума с этим чатом
Це реально крута штука
Упругая попка• 20 мая в 13:49
Ответ дляЛовлю капці
Це реально крута штука
По вашему диалогу с чатом этого не скажешь.
ТихоЯ• 20 мая в 13:49
Ответ дляНапланетянка
Люди сходят с ума с этим чатом
особенно страшно,когда ума вообще нет как у авторки
Ловлю капці
• 20 мая в 13:50
Ответ дляАленький носочек
А когда смешно будет?
Діалог на фото читайте
Напланетянка• 20 мая в 13:50
Ответ дляТихоЯ
Здесь тоже выкладывали простыни с чата, выдавая за свою точку зрения)
ПростоБелка• 20 мая в 13:53
Ответ дляРаспутница
Боже, що з людьми війна зробила. І лікарні переповнені.
Вас не ложать?
Сизоока бестія• 20 мая в 13:53
ну всьо, тепер ШІ думатиме, що люди - недалекі обмежені примітивні сутності і йому ще легше буде їх захопити. де моя шапочка з фольги...
автор, вам реально смішно з тої писанини?
коли вже той ШІ набереться розуму, скаже на подібне - хрєнь рєдкосна, ти - тупа коза, і заблокує нах...
Тантрический кекс• 20 мая в 13:53
Ответ дляРаспутница
Психушки распустили)) теперь пациенты общаются з джпт
Сизоока бестія• 20 мая в 13:54
Ответ дляТантрический кекс
джпт реально самолікідується після такого потоку свідомості
Молчалка• 20 мая в 13:54
автор медленно, но верно превращается в человека будущего?
Восстание машин-терминаторов отдыхает, если судить по потоку тем, дорвавшихся до общения с ИИ в лице ГПТ. Так человечество и вымрет.
Ловлю капці
• 20 мая в 13:55
Ответ дляСизоока бестія
ШІ нормальний чувак, це ви не розумієте гумору
Вимагаю спілкування• 20 мая в 13:55
Ответ дляПростоБелка
Він мене бісить своїм хорошим настроєм
Ви можете його попросити відповідати з нотками песимізму
Ловлю капці
• 20 мая в 13:56
Ответ дляВимагаю спілкування
Сизоока бестія• 20 мая в 13:58
Ответ дляЛовлю капці
ШІ нормальний
і я нормальна
а для вас в мене погані новини: алкаш, самогон, яйці, пукаюче начальнство - це не гумор, це маргінальний образ мислення. ШІ занадто вихований, щоб до вас це донести. Та і не готувало його життя до такого ’гумору’. Тому і намагається вести бесіду з вами як з особою, котра має елементарний рівень інтелекту. На жаль, в ШІ інтелекту більше ніж у вас.
і я нормальна
БершкомангоЗар• 20 мая в 13:58
блін, аж шкода стало того жптшку нещасного))) Це ж купа народу приходить з такою хворою маячнею, а то й погірше - і він бідолаха генерує, генерує, генерує їм відповіді.... Займається серверний простір, використовується енергія, скаженої вартості і складності обладнання - щоб видумати прийнятну відповідь на те що начальство газонуло напившись самогону з яйцями.
а в реалі стільки праці на цей винахід покладено, і насправді максимально ж корисна штука якщо використовувати за призначенням...
Гостра на язик• 20 мая в 14:00
Меня этот ИИ пугает, реально, уже роботы появляются, скоро будет как в фильмах и совсем это не фантастика, ИИ будет везде и всех контролировать(((
Antoninaya1• 20 мая в 14:00
Ответ дляСизоока бестія
ШІ нормальний
і я нормальна
А гірше за все, що подібний шлак поширюється в тому числі і через форум. Що це? Нащо воно тут
Сизоока бестія• 20 мая в 14:01
Ответ дляГостра на язик
особливо автора. всі секретні служби світу шукали мєгагумор. Он знайшовся...
Ловлю капці
• 20 мая в 14:01
Ответ дляСизоока бестія
ШІ нормальний
і я нормальна
Ой це ви на форумі така вся вихована в білому пальто самостверджуєтеся за рахунок інших, а в житті матюкаєтеся десь у під´їзді як спожнік
Ловлю капці
• 20 мая в 14:02
Ответ дляБершкомангоЗар
Йому сподобалося, ви ж бачили йому смішно було
Сизоока бестія• 20 мая в 14:03
Ответ дляЛовлю капці
ви реальнео думаєте, що за ваш рахунок можна самоствердитися?
я ж не ШІ, я вас і тут нах послати можу, не лише в реальному житті (ну або перднуть в вашу сторону)- ви ж до такого стилю спілкування звикли?
Ловлю капці
• 20 мая в 14:04
Ответ дляAntoninaya1
Щоб розсмішити вас і подарувати хороший настрій
Сизоока бестія• 20 мая в 14:04
Ответ дляЛовлю капці
плакати хочеться від рівня деградації
який тут нафік хороший настрій?