Злива інформації• 20 мая в 14:49
Дівчата, порадьте гель лаки з Аліекспрес
Будь ласка
Замулена ріка• 20 мая в 15:49
Їх багато. Дивіться щоб багато продаж , рейтинг більше 4,7 і читайте відгуки саме майстрів.
Я все там беру за копійки і все класне.
Є дуже маленькі об´єми 6-7 мл , то якраз зручно для себе брати.
Я все там беру за копійки і все класне.
Да_Я_ТакаЯ_• 20 мая в 17:28
А я не раджу! Бо заробила собі алергію на гель-лаки. На Алі можна брати хіба що декор, все для дизайну, стемпінгу, невже малий вибір у нас матеріалів, протестованих і відібраних технологами брендів? Чи вони коштують всі гроші світу? Чи собі одній треба багато гель-лаків? Це каже та, що за 8 років перетестила, роздавала не десятки, рахунок на сотні флакончиків, тільки іноді щось продавала...тепер думаю - нашо то все було?
Але якщо вже кольори берете невідомо які у китайців, то базу, яку безпосередньо наносите на ніготь, обирайте якісну, відомого бренду, не з Алі.