Гуру троллинга• 20 мая 2025
А ви помітили як почали смердіти люди?
Останні 2-3 дні, як прийшло потепління, просто жах, що коїться…. Куди не зайдеш, скрізь є «вонючка». Запах поту такий, що аж влазить глибоко в ніс. В кожен рік одне й те саме. Чому люди нічого з цим не роблять ? Я так розумію, що частина з них навіть нічим не користуються і не думають піти і провірити гормони/щитовидку.
Топтунша• 21 мая 2025
Тут не раз читаєш теми, що нас п´ятеро, миємось, перемось щодня, а комуналка тисяча за місяць))) 4 куба води і 60квт))) ото такі економні і смердять.
сама себе прекрасная• 21 мая 2025
Ответ дляГаля із Дарниці
Нет, именно запах секонда. Не с чем не спутаю. Особенно это летом слышно.
А я в секонда не хожу из-за запаха, даже не могу нормально пройти мимо, тошнит.
Так, дійсно, я в метро коли спускаюсь відчуваю цей запах за кілометр і здається він весь вагон заповню і не втичеш, буває, що розумію, запах з різних боків іде, тобто не одна людина зайшла.
Галя із Дарниці• 21 мая 2025
Ответ длясама себе прекрасная
Так большинство в основном в секонде и одевается.
ЗдохниПуйло• 21 мая 2025
Ответ дляЗвожу з розуму
Про 20-30, как автор написала, я ей отвечала. А так то майку да, а джинсы можно не ежедневно, ну деловой костюм тем более. Где модно так вспомнит, если везде кондиционеры?
Люди потіють і під кондиціонерами, літом на роботу в ділових костюмах не всі ходять, мова про футболки, рубашки, блузки, плаття