Латексне альтер ЕГО• 20 мая в 18:40

Сьогодні вранці подзвонила мама

Приблизно о 6.30 і одразу питає, чи все у нас нормально, бо вона всю ніч не спала, думала за нас.
На питання: а що саме її так стурбувало, вона відповіла, що побачила на мені чорну футболку, мовляв, що це поганий знак.
От що їй відповісти і куди послати?
Невже і ми такими будемо?
ЧупакабраЗеБест• 20 мая в 18:40
мама сказала все по сути.
Гореотума• 20 мая в 18:41
Це ви досі з нею на телефоні, з 6.30?
Фиона Шрековна• 20 мая в 18:41
Нікуди не посилати, заспокоїти і любити.
Качка в тапцях• 20 мая в 18:41
Послати матір?
Кусачая Я• 20 мая в 18:42
Інтуїція в мене працює добре. Невідомо як у вашої мами але я б не ігнорувала її дзвінок.
автор Латексне альтер ЕГО • 20 мая в 18:42
Ответ дляГореотума
Це ви досі з нею на телефоні, з 6.30?
ні, була відправлена дивитись серіали і не лізти в моє життя
Кусачая Я• 20 мая в 18:42
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Ви тему для чого створили, щоб не лізли у ваше життя?
автор Латексне альтер ЕГО • 20 мая в 18:44
Ответ дляКусачая Я
щоб дізнатись, який взагалі відсоток таких, як моя мама
Гореотума• 20 мая в 18:45
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Так чого питаєте, що їй відповісти? У мене взагалі з 21 до 8 ранку вимкнено все на телефоні.
Я Головна• 20 мая в 18:45
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Мне так звонят мамины подруги с вопросом всё ли хорошо, а то им сны снятся. Я теперь трубку не беру, типа занята😀 вечером пишу в вайбер. Что интересно, как пошептало, в вайбере они мне свои дурацкие не рассказывают.
Кусачая Я• 20 мая в 18:46
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Відсоток великий. Ніхто окрім матері, не відчуває так своїх дітей і події які мають з ними статись. Ще раз, не ігноруйте. Не плануйте нічого, подорожі, поїздки, бережіть себе. Яким би дивним дзвінок мами вам не здавався
Ку ка ку ка ку• 20 мая в 18:46
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Поки жива мама, то ви ще комусь треба,
Кусачая Я• 20 мая в 18:46
Ответ дляЯ Головна
Це не однакові випадки.
Я Головна• 20 мая в 18:47
Ответ дляКусачая Я
Це не однакові випадки.
Для меня одинаковые. Потому что с вашим постом я в корне не согласна
Всміхайлик• 20 мая в 18:48
Моя мама розстроювалася ( інколи навіть сварила людей ...)коли їй переходили з пустими відрами або кішка чорна переходила дорогу. І я доросла розумна людина зараз,а як переходить кішка чорна дорогу завжди неприємно.. Дітям своїм не подаю вигляду , не хочу в наступне покоління це передавати 🙁
Кусачая Я• 20 мая в 18:48
Ответ дляЯ Головна
Ви можете не погоджуватись але це нічого не змінює інтуїція існує, як і передчуття.
Кусачая Я• 20 мая в 18:48
Ответ дляВсміхайлик
Коти і відра це забобони.
дамаАмстердама• 20 мая в 18:49
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Мене більше цікавить, який відсоток таких як ви?
І що робити, щоб ніколи дороги не перетинались
автор Латексне альтер ЕГО • 20 мая в 18:49
Ответ дляКусачая Я
я так розумію, що якщо вам щось наснилось і цього не відбулось, то ви можете ваших дітей під поїзд штовхнути?
Всміхайлик• 20 мая в 18:50
Ответ дляКусачая Я
Коти і відра це забобони.
Так і капець як не можливо те що в дитинстві закладено вивільнити...
Кусачая Я• 20 мая в 18:50
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Такий дивний коментар. А ви готові матір під поїзд штовхнути за її ранній дзвінок? Мені її шкода. Навіть на порадницю винесли, обісрати. Все логічно, як пазл складається.
Забобонний фрукт• 20 мая в 18:52
Ответ дляКусачая Я
Глупости какие-то
автор Латексне альтер ЕГО • 20 мая в 18:52
Ответ дляКусачая Я
ну я ж не дзвоню і не питаю, чи вона вже померла
Кусачая Я• 20 мая в 18:52
Ответ дляЗабобонний фрукт
Глупости какие-то
В мене інша думка.
Inspired_by_God• 20 мая в 18:52
Ответ дляКу ка ку ка ку
Поки жива мама, то ви ще комусь треба,
Не могла пройти мимо вашего комментария. Вы говорите правильные вещи) вы как лучик света, который показывает вещи на которые действительно стоит обращать внимания. Божьего Благословения вашей светлой душе и хорошего, тёплого дня.
Кусачая Я• 20 мая в 18:53
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
А вона вас спитала, ти вже померла?
Кидстаффовка• 20 мая в 18:53
Мені теж наснився сон, що тато в аварію потрапив,як наяву.І тільки ж вийшов на нову роботу водієм.І як тут не хвилюватись?
автор Латексне альтер ЕГО • 20 мая в 18:54
Ответ дляКусачая Я
А вона вас спитала, ти вже померла?
ну вона це мала на увазі
Пацаааааааан• 20 мая в 18:54
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
каких? которые переживают о своих детях? думаю большой процент
Кусачая Я• 20 мая в 18:54
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
ну вона це мала на увазі
Ні це ваші слова не її. Ви її не поважаєте, мене б це більше турбувало, ніж дзвінок о шостій. Хоча вона точно щось відчула, як на мене.