месяцкие• 20 мая в 19:18
Я одна брезгую
Трогать чужие телефоны и еще их к уху прислонять. Их и в туалеты берут, и порнуху смотрят и на улице используют. Фу. Как по мне тот еще рассадник бактерий
Ответ дляГладиолус
Я особисто все життя кнопки в ліфті натискаю ключами, чхаю в лікоть, наприклад в туалеті натискаю на кнопку зігнутою фалангою пальців. Мікробів не боюся, звичка колись були довгі нігті по іншому було не зручно.
Телефон не протираю практично, якщо вже сильно грязний тоді так. Людина немає жити в стерильних умовах, для імунітету це не добре
кнопки я тоже костяшками нажимаю, но потом всё равно забываю, что они у меня ’грязные’.
Гладиолус• 20 мая в 19:44
Ответ дляАnnеt
Костяшками вы не прикасаетесь к лицу или продуктам, так типа меньше риск переносить вирус и тп.
Я например все мази наношу мизинцем, чтобы случайно не попасть потом в нос или глаза.
Не страдаю стерильностью могу не помыть руки после улицы например.
Ответ дляГладиолус
после улицы я обязательно мою руки - уже привычка на рефлексе. если не помою, то они будут зудеть.
дякую аж підскакую• 20 мая в 19:47
Ответ дляСусановна
И целовать этого мужчину, когда он вчера делал куни другой
А если Куни тебе, то ок?)
Бабайко• 20 мая в 19:48
Ответ длякогдадеЦкие
Тест на беременность делали?
Мій всі аналізи зразу видає
Бабайко• 20 мая в 19:48
Ответ длядякую аж підскакую
А вы не брезгуете брать за руку мужчину, которой держал в руке свой член?
Я сама люблю потримати і ще й облизати
Гладиолус• 20 мая в 19:49
Ответ дляАnnеt
У меня нет. Я выросла в частном доме, когда ягоды с грядки не мытые грязными руками, коты собаки и тп. Мы не живём в стерильных условиях. Я проще ко всему отношусь. Не болею.
ПампушОК• 20 мая в 19:52
Ответ дляОбласті пітьми
да, рассадник бактерий.
я каждый день брызгаю спиртовым антисептиком. но не уверена что все так делают
І я, коли приходжу додому, бризкаю антисептиком телефон.
дякую аж підскакую• 20 мая в 19:53
Ответ дляБабайко
Я сама люблю потримати і ще й облизати
А что с телефоном то?! Не брезгуете в руки брать?
Бабайко• 20 мая в 19:56
Ответ длядякую аж підскакую
Ні. Мені ок, нічого не чіпляється.
Імунітет хороший, навпаки
когдадеЦкие• 20 мая в 20:11
Ответ дляВстидаюся запитать
А для чого чіпати чужі телефони?
Я всё жду ответа на этот вопрос от автора. Судя по всему никак придумать не может.
Астановитесь• 20 мая в 20:16
Ответ дляОбласті пітьми
да, рассадник бактерий.
Я тоже так делаю когда прихожу домой. И всем своим обрабатываю.
Чарочка діда• 20 мая в 20:26
И я брезгую. Работаю с людьми и мне они иногда тычат свои телефоны, чтоб я там с кем то поговорила, более умным, когда они внятно не могут обьяснить что им надо. Так я телефон держу от лица подальше. Мне неприятно.
Чарочка діда• 20 мая в 20:28
Ответ длякогдадеЦкие
Я не автор. Но я ответила. Почему иногда вынуждена брать чужие телефоны.
Просто Фіфа• 20 мая в 20:31
Ответ дляОбласті пітьми
да, рассадник бактерий.
Я)))
Накладні мюслі• 20 мая в 20:37
Ответ дляЛасковая_львица
Я після кожного приходу додому протираю та пшикаю антисептиком: телефон, окуляри, навушники, сумку.
Це так само як і помити руки після вулиці
а верхній одяг - одразу в прання?) а дверні ручки? ви ж брудною рукою закривали, а ключі? Про взуття вже мовчу)
Ласковая_львица• 20 мая в 20:48
Ответ дляНакладні мюслі
Ключи пшикаю
Ручки теж
Взуття до входу стоїть в галошницях. В квартиру не заношу
Ручки теж
Накладні мюслі• 20 мая в 21:02
Ответ дляЛасковая_львица
Ключи пшикаю
Ручки теж
а діти і чоловік також мають виконувати всі ритуали?
а одяг верхній? а продукти миєте? а то в візочках собак возять же)
Ласковая_львица• 20 мая в 21:25
Ответ дляНакладні мюслі
Продукти миємо
Для нас дивно, що інші це не роблять
Накладні мюслі• 20 мая в 22:22
Ответ дляЛасковая_львица
Продукти миємо
Для нас дивно, що інші це не роблять
у вас і чоловік такий?) і хліб миєте? Піцу?
Ласковая_львица• 20 мая в 22:39
Ответ дляНакладні мюслі
Хліб на вогні проколюється
Хліб над вогнем тримала ще моя бабуся в моєму дитинстві.
Ви такі дивні речі питаєте.
А ви реально тримаєтесь за поручні, відкриваєте двері в загальних місцях, торкаєтесь візочків в магазинах, які хто тільки не катав, натискаєте екрани терміналів, які хто тільки на натискав, тримаєте гроші, а потім цими руками берете окуляри, торкаєтесь обличчя, берете телефон, навушники теж біля обличчя цими ж руками трогаються, і не було думок пшикнути антисептиком???
Скажіть ще, що ви і руки після вулиці не миєте. Не що щоб ноги, коли влітку ходите с відкритими ногами по пилюці
Ви такі дивні речі питаєте.
Накладні мюслі• 21 мая в 09:20
Ответ дляЛасковая_львица
Хліб на вогні проколюється
Ви такі дивні речі питаєте.
Я психотерапевт, працюю з тривожними розладами, в тому числі з ОКР. Тому тут у мене суто професійний інтерес)
Руки і ноги мию, за поручні берусь, хліб не проколюю)
Ласковая_львица• 21 мая в 14:04
Ответ дляНакладні мюслі
У нас в родині ці правила передаються з покоління в покоління. Кожному своє як кажуть.
Можете навіть руки не мити - мені до цього немає справи. А ось чому вас цікавлять абсолютно чужі люди - задумайтесь
Накладні мюслі• 21 мая в 15:27
Ответ дляЛасковая_львица
так, звісно передаються сценарії поведінки)
Мене цікавлять люди, тому що це моя професія, тут же наче все логічно.
Я задавала вам питання, які мене цікавили, ви могли на них не відповідати.
Як вам жити і які правила поведінки передавати далі, як ви помітили, я вам не писала)
Ласковая_львица• 21 мая в 16:33
Ответ дляНакладні мюслі
Ви далекі від психології 🩷
Я це як спеціаліст кажу, якщо вже пішли таки теми.
Просто не люблю брехух 👍
Накладні мюслі• 21 мая в 16:52
Ответ дляЛасковая_львица
Ви далекі від психології 🩷
Просто не люблю брехух 👍
так-так, звісно))