пьЯНА• 21 мая в 12:58
Вирішили з чоловіком створити патронатну сім´ю, відмовте чи підтримайте
Є будинок на 3 кімнати, 2 спальні для нас із чоловіком та сина 13 років та вітальня, яку плануємо обладнати для дітей. Вже взяли у службі у справах дітей список необхідних документів. У кого самого чи знайомих є такий досвід, що скажете? Зп вихователя десь 20 тис на руки, помічника 6, на дитину 6 (думаю, що вкластися буде практично нереально), вихователю стаж і бронь. Якось так.
Я така бойова• 21 мая в 13:34
Ответ дляпьЯНА
Для дітей це краще, ніж інтернат чи дитбудинок.
Ага, вы прям очень порядочные люди)))
пьЯНА
• 21 мая в 13:35
Ответ дляSvitlo_
Ради броні могли б і своїх двоє ще народити за цей час
Та ні, пізнувато мені
пьЯНА
• 21 мая в 13:36
Ответ дляЯ така бойова
Ага, вы прям очень порядочные люди)))
Так, порядні.
Сегодня не целуюсь• 21 мая в 13:41
Ответ дляпьЯНА
Ні, не були. Вчора тільки була у Службі, сьогодні почали проходити медогляд. Навчання для обох 2 тижні має бути.
Ну дивиться. Відмовляти вас не буду, але періодично буваю в органах опіки, то сказати, що з тими дітками важко - це нічого не сказати. На мій погляд, у кожної дитини має бути хоч свій закуток, де можна побути наодинці: хтось замикається в собі, хтось кричить, плюс діти можуть бути зовсім різного віку. У вас цього не буде
Ответ дляпьЯНА
Знаю людей, які звідти.
А я знаю навпаки. Може для маленьких і краще патронатна сім´я. Для 10+ і особливо підлітків - краще інтернат.
Ви вже ставите свою дитину вище них. Плюс мале оточення не дає можливість вибрати собі людей по духу. В інтернаті з цим простіше.
Люблю ВалЄру• 21 мая в 13:45
Ответ дляпьЯНА
Син згодний, дітей не обираємо, їх вилучають тимчасово із проблемних сімей, потім або повертають, або встановлюють. Кількість може бути різна, це ж не передбачиш. І один, і двоє, і троє. Троє максимум на нашу площу. Треба 8 кв.м. на дитину.
Син поки зараз згодний. Дивіться щоб потім не було проблем, все ж підлітки не завжди передбачувані
Виправлялочка• 21 мая в 13:52
Ответ дляпьЯНА
Ми не шукаємо дітей, їх розміщає служба у справах дітей, тимчасово. Патронатних сімей не вистачає, нашій ініціативі були, навпаки, раді.
У нас желающих на патронат, опеку и дбст больше, чем детей.
пьЯНА
• 21 мая в 13:54
Ответ дляВиправлялочка
У нас місто 80 тис. Є тільки 3 патронатних сім´ї. Я теж думала, що це нереально, але ні, схопилися за нас з радістю.
Люблю ХОЛОСТЯКА• 21 мая в 13:55
Автор підтримую Вас у такому складному виборі. Дійсно це не легка робота, діти вилучені з родин складні, зазвичай не обстежені медично, але досить самостійні порівняно з домашніми дітьми. Якщо наважились на цей крок, варто спробувати, припинити діяльність завжди можна. Дати турботу дітям, свою любов, навчити багатьом речам це дорогого вартує. Успіху Вам.
Виправлялочка• 21 мая в 13:55
Ответ дляпьЯНА
У нас на посёлок в 5т две патронажных семьи и больше десятка дбст
Виправлялочка• 21 мая в 13:57
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
За год количество увеличилось почти вдвое.
Люблю ХОЛОСТЯКА• 21 мая в 13:57
Ответ дляSvitlo_
Інтернат ні для кого не краще. Краще родини нічого не може бути. Ви уявіть що захотіли випити чаю, а цього зробити не можете, тому що чай в інтернаті лише по розкладу максимум тричі на день.
Люблю ХОЛОСТЯКА• 21 мая в 13:58
Ответ дляВиправлялочка
Маленьких дітей дійсно не багато, а от старшого шкільного віку та підлітків багато
Мне без сахара• 21 мая в 14:02
без привязки к ’троль-не троль’
Схема вполне себе рабочая. Это ж не опека и не усыновление, а патронатная семья
У нас дальние знакомые так сделали. Молодая пара, без детей. Единственное, говорят, что с маленькими сложно - они быстро привязываются
Виправлялочка• 21 мая в 14:29
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Ребёнок под оперой =демобилизация. Не много их, это ж не усыновление
Злюка бобер• 21 мая в 14:52
Ответ дляПеченюшка
Спальня + гостинная = 4 ребенка максимум ( 2 ребенка одного пола в одной комнате )
Смотрите , есть такой момент
Служба в армии может показаться не таким уж адом на фоне того , что вы устроите у себя в доме .
Поймите , детей лордов и пэров там нет . И вы не собачку с кошечкой заводите , дети это совсем другое . А дети требующие такую защиту - это совсем совсем совсем третье .
Здесь невозможно советовать что либо
Смотрите , есть такой момент
Здесь невозможно советовать что либо
++++
есть сериал, орковский правда - Пингвины моей мамы. Там как раз все как у автора - свой сын и приемные дети....
Печенюшка• 21 мая в 15:01
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
А вот тут начинается - воровстао проституция и даже бандитизм
Шлях до зірок• 21 мая в 15:15
Якщо ви вирішили, то чому чекаєте, що вас хтось може відмовити? Ви не готові брати відповідальність за дітей на мою думку.
Люблю ХОЛОСТЯКА• 21 мая в 15:23
Ответ дляПеченюшка
Тобто діти з інтернату повії та шахраї, а діти з гарних родин виключно професори наук. Не вішайте ярлики, життя це непередбачувана дорога.
Печенюшка• 21 мая в 15:26
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Тобто там есть такие проблемы и надо понимать с чем можно столкнуться . У этих детей как раз именно и случилась такая дорога . Но ответственность будут нести опекуны в случае чего .
Не натягивайте сову на глобус .
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Я працювала в минулому році з ВПУ де були неповнолітні діти з патронатних сімей. Вони говорили, що в інтернаті їм було краще.
А ви уявіть і іншу ситуацію. В сина автора своя кімната - вони в одній. Не зійшлись характером з автором і її сім´єю - лишаються одні. А в інтернаті серед великої кількості дітей можна знайти близьку людину.
І автор не сім´ю їм хоче дати, а отримати бронь для чоловіка - це різні ситуації
пьЯНА
• 21 мая в 16:59
Ответ дляSvitlo_
А чому було погано в патронатних і чим краще в інтернаті? Я не хочу, щоб їм було погано. Можливо, в інтернаті просто менше контролю і більше свободи, роби, що хочеш.
пьЯНА
• 21 мая в 20:39
Ответ дляSvitlo_
Наявність друзів, рівність, особиста свобода
Дивні твердження... Де беруться друзі у дітей не в дитбудинках? В школі, садочку, на гуртках. Свобода для дитини це що? Це відсутність контролю, як я і писала вище. Це не Ок, звісно. Рівності в некерованому або слабко керованому дитячому колективі не буде, є сильніші і слабші, багато булінгу. Хто читав Повелителя мух, той зрозуміє.
Ответ дляпьЯНА
Що ви вирішили?
А одну дитину взяти не можна? Хоча, якщо ви педагог, то маєте справитесь.
пьЯНА
• 08 июня в 07:44
Ответ дляsur_sur
Що ви вирішили?
У середу їдемо на навчальні курси. Всі документи зібрали. Дітей дають залежно від наявної площі, щоб разом зі своїми було не більше 4-х. Обирати не можна. Нам наче більше двох не повинні дати, ну, більше трьох точно)
Ответ дляпьЯНА
А якщо б ви перейшли з чоловіком у вітальню жити, тоді б вам скільки дітей дали? Чому ви маєте тулитися в малій кімнаті?
Троє дітей якось забагато.