НеВРотик• Изменено 21 мая в 12:59

А вы бы родили имея такие исходные данные

41 год
Двое детей 16 и 13
Зарплата основная моя,то есть если я сажусь в декрет финансовая нехватка. Муж есть.
Самое интересное. Секс редкий сейчас и никогда нет окончания туда. Я думала в 41 уже все. Но все равно следила. Таблетки не пила, спирали не ставила.
Аборт был уже лет 5 назад.
Ну такое. Ситуация полная жопа.
Яйцеголовая• 21 мая в 16:14
Ответ дляЗаместитель Анонима
Врач на ранних сроках и не увидит. Тест или контроль ХГС. Зачем сидеть и гадать?
Да, контроль ХГЧ, контроль прогестерон, контроль ТТГ.

Начать пить фолиевую кислоту, смотрите внимательно дозировки.
Не любовница• 21 мая в 16:15
Ответ дляНеВРотик
А я живу так после аборта постоянно. Как в мраке. Все время думаю, что беременна.
Щось на кшталт Імпланона можна ж було вже почати використовувати... Вибачте, але що ви якось дивно до себе відноситесь, що чоловік ваш ще та ско.... якщо тільки про себе думає взагалі.
Яйцеголовая• 21 мая в 16:16
Ответ дляЩира українка
У мужа в презервативе падает, да?
Не цепляйтесь. К 40 в презервативе почти у всех мужиков падает.
Не любовница• 21 мая в 16:17
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Ви щось думаєте,як підліток,ане як доросла жінка,бо якщо ви не троль,це страшно
Ну так, тут вже діти ж у них підлітки і ще й хлопчики, і який же підхід там буде до жінок, якщо у родині все так, де їх ростили(
Яйцеголовая• 21 мая в 16:17
Ответ дляНеВРотик
Почему? У меня знакомые не пьют таблетки, не ставят спирали и не беременеют. Это ж тоже не каждому так дано. Раз и все. Вы рассуждает, как странная. Как будто я одна в мире так живу.
Я не предохранялась никогда. Первая беременность в 41.
Не любовница• 21 мая в 16:22
Ответ дляНеВРотик
Что? Денег? Вы как? Норм? Тест тоже ошибается.
Так і лікар так, і навіть УЗИ так. Все і всі помиляються. У всьому.
... У мене закралися сумніви іншого плану... Справа у третій дитині та мобілізації?
автор НеВРотик • 21 мая в 16:22
Ответ дляНе любовница
Почему? Он не кончает в меня....
Не любовница• 21 мая в 16:23
Ответ дляНеВРотик
Нет. Но вязать ничего не буду.
А чоловік? Що хоче і що робить чоловік? Він тут взагалі дотичний до чогось?
автор НеВРотик • 21 мая в 16:24
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Чего? У меня такой цикл. Вам страшно? Посмотрите на свою жизнь. Уверенна, Вам кажется нормальным то, что таковым не является
Не любовница• 21 мая в 16:26
Ответ дляЛетюча помилка
В моей практике - все врачи - вначале просили сделать тест, когда задержка, что-то изменилось? они начали угадывать? В чем проблема сделать тест за 30 гривен, чтоб не тратить свои нервы зря?
Лікарі, якщо нормальний реально лікар, завжди робить тест, якщо жінка не каже категорично ’народжувати не бути’, тому що огляд на кріслі у такому віці то можлива кровотеча зразу та по суті аборт. Якщо робити УЗИ то тут справа у часі якщо строк малий, апарат старий, лікар не прям фахівець то теж буде бабка на двоє гадала і це теж немає сенсу. Тому просто дома купити різних з десяток тестів та їх зробити на протязі пари днів- саме вірне у даному випадку.
АнтиТроль• 21 мая в 16:31
я б народила, але це кожному вирішувати самостійно
Летюча помилка• 21 мая в 16:33
Ответ дляНе любовница
Ни на каком узи на 10 день задержки нельзя увидеть беременность, там просто нечего видеть.
Даже самый лучший ничего не покажет. Я думаю, каждая женщина, которая прошла беременность - знает это.
На таких ранних сроках - только тест.
Щира українка• 21 мая в 16:36
Ответ дляЯйцеголовая
Автор сказала, что и не слышала про такое
Не любовница• 21 мая в 16:36
Ответ дляНеВРотик
А что можно хотеть получать от детей?
Щастя. Радість.
... У мене подруга, вже маючи одну дитину, теж бажану, плановану, дуже хотіла ще. Матеріальний стан чудовий, вік у обох теж, все є для дитини що тої, що ще одної, але ну ніяк. Всі здорові, а ось так і все... Пройшла всі кола пекла, чоловік вже вмовляв да ну його, потім не давав грошей, потім збирав родину щоб вмовляла не мучити себе. Вона просто доводила вже себе до ручки тими ЕКО, тому що так не складалося ( а перша спільна дитина звичайно, і добра вагітність, и пологі, і не було нічого після, таке теж буває). Вона дуже хотіла, ось дуже. І все нарешті склалося. Зараз всі не надихаються на ту дитину, дитина прекрасна, вже велика, не балована що дивно у цьому становищі, чоловік тішиться мабуть навіть більше ніж з першою, все дуже добре. Але там реально людина знала, що вона хоче дитину. Оце воно і є щастя від дитини. Це саме щастя.
Ms. Скромность• 21 мая в 16:38
Ответ дляНеВРотик
Слава Богу
Бога в такій ситуації згадувати якось недоречно. 6 абортів - це точно не по Божому
Не любовница• 21 мая в 16:43
Ответ дляНеВРотик
Да ну ладно. Может врач нет. Но УЗИ точно видит беременность.
В мене було прослуховування трансабдомінальним датчиком тільки на 7 тижня саме серцебиття. До того з 4 тижня на УЗИ нічого і довго ще нічого не було, а ось серцебиття та тест. Тест у 3, потім 4, потім пару раз у тиждень).
Не любовница• 21 мая в 16:51
Ответ дляНеВРотик
Почему? Он не кончает в меня....
Ну якось дивно, що у такому віці і при вже реальних дітях ви ще вірите про ППА як засіб контрацепції.
... Будь ласка, тільки дітям своїм про таке не кажіть. Тому що бідні потім ті дівчата будуть.
Аноним НаВсеГда• 21 мая в 17:00
Ответ дляЛетюча помилка
На таких ранних сроках - только тест.
ну почему же. У меня увидела врач на УЗИ через неделю после задержки. И мне показала, и я тоже видела, было наглядно и очевидно плодное яйцо.
автор НеВРотик • 21 мая в 17:11
Ответ дляНе любовница
Бедные они будут, если годами будут пить таблетки
автор НеВРотик • 21 мая в 17:11
Ответ дляMs. Скромность
А у вас ни одного? Поблагодарите Бога
автор НеВРотик • 21 мая в 17:12
Ответ дляНе любовница
Щастя. Радість.
Конечно. Когда хотят и это в тему
автор НеВРотик • 21 мая в 17:12
Ответ дляЩира українка
Нет. Честно
Поддакиваю иногДА• 21 мая в 17:40
Ответ дляНеВРотик
Я не делала тест. Задержка всего 7 дней. Но я это точно знаю. Грудь, запор, простите, усложненное дыхание да и все, что я уже проходила.....
Я б народила
Танцепесенная• 21 мая в 18:38
Автор то що сказав лікaр?
ol_kin• 21 мая в 18:41
Ответ дляНеВРотик
Нет
Я скажу одну пророчу річ. Якщо ви зробите зараз аборт, ви будете жалкувати про це все життя. І якщо не зробити, то ніколи не пошкодуєте, що народили.
Я знаю багатьох жінок у дорослому віці, після 50 які дуже сильно шкодуючи про аборти приблизно ж в такому віці як у вас, не беріть гріха на душу якщо таки вагітна. Я розумію, що мене зараз тут заплюють і зафукають за пропаганду, але я вже не один раз бачила жінок які дуже шкодують про аборт.
ol_kin• 21 мая в 18:47
Ответ дляНеВРотик
Не сделала и что. Делайте как робот. Что изменишь, узная на час раньше
Ви коли до лікаря прийдете перше питання яке він задасть чи робили ви тест і який результат! Лікарі не боги, тести для того і придумали загальнодоступними, щоб зразу знати результат. Лікар проведе огляд і навіть якщо матка збільшена це не обов´язково вагітність, або якщо не збільшена, то негативний або позитивнийтест теж один із показників для лікаря.
ol_kin• 21 мая в 18:50
Ответ дляЯйцеголовая
Погані вам чоловіки попадаються.
Не любовница• 21 мая в 19:34
Ответ дляНеВРотик
Тобто ви готові зараз паралельно з можливим майбутнім материнством ще й внуком/чкою обзавестися? Ви взагалі то це розумієте?
Катастрофа• 21 мая в 19:36
Однозначно - ні!
Люблю ХОЛОСТЯКА• 21 мая в 20:13
Ответ дляНеВРотик
С каким? Что не пью таблетки или не ставлю спираль? Я ж не беременею каждый месяц.....
Так если у вас аборт это средство контрацепции, к чему сомнения?