Сизоока бестія• 21 мая в 14:12
Как справляетесь с тревогой?
Девочки, поделитесь действенными методами, что вам помогло справиться с тревогой?
Жена_КотораяСтена• 21 мая в 21:59
Ответ дляСизоока бестія
На 1000% погоджуюсь.
Зараз на більш-менш хорошій роботі, але навіть невеликі складнощі вибивають землю з-під ніг :( і я починаю уникати виконання роботи. Відкладаю. А потім тривога ще більша, бо терміни горять :(
Так, знайомі ці відчуття. Я ретально планую всі свої справи, але все одно будь який збій вибиває грунт з під ніг і втоптує в почуття провини. Тут вже допомогає психотерапія та дозвіл самій собі бути неідеальною.
Загалом треба розуміти що це сидить в нас ще з родини та школи - ми виросли з цим і вже ніколи не приберемо цієї риси, бо вона стала частиною нашого Я, змушуючи бути перфекціоністами та педантами.
І наша здача - навчитися з тим жити. Сміятися з помилок, визнавати що твоя помилка чи збій не роблять тебе поганою людиною - ми ж вміємо пробачати інших їхню неідеальність? Значить можемо пробачити її і собі.
Ну і дуже важливий режим для тривожників - сон щодня, регулярний, якісний, достатній. Відпочинок, приємні емоції. Все в комплексі.
Йосип_молодий• 22 мая в 09:40
Ответ длявсе по ГОСТу!
Это тип нервной системы
Щось дуже дивно, бо як ви кажете ’тип нервової системи’ проявився тільки через 50 років.
все по ГОСТу!• 22 мая в 13:46
Ответ дляЙосип_молодий
Обострение просто
Йосип_молодий• 22 мая в 15:43
Ответ длявсе по ГОСТу!
Обострение просто
Ні, то довго обстрілів не було. В очікуванні. Фантомний страх. Якщо довго ракети не випускають, то скупчують і потім масована атака. От сьогодні рашики вже бомбили. Це не тип нервової системи. Це зрив нервової системи.