Виниловая пластинка• 23 мая в 13:30

Слова мого мужчини трохи зачепили мене

Ми зустрічаємось 4 роки, загалом в стосунках все влаштовує, він дбає про мене, готує їсти🥰, ну і я звичайно теж, бере на себе більшість витрат, інколи може трохи грошей дати, як треба. Живемо не разом, але часто то я в нього ночую то він в мене. Якось так, такі стосунки мені довподоби якщо чесно😉. Було таке що я в нього залишалась, але потім приїздили його батьки і він просив, щоб я в себе побула деякий час, хоча з друзями він мене знайомив. Але ось в чому суть, нашій знайомій хлопець зробив пропозицію, їй 22 роки, дівчина щаслива і це прекрасно💕. Ми з ним обговорювали цю новину і я сказала про себе "я б напевно так рано не змогла б вийти заміж, але вона щаслива і це чудово". На що він мені сказав "Можна подумати тебе хтось кличе, чого ти". І я така думаю собі, мда до чого це було сказано
Паспортний стіл• 23 мая в 13:31
Та ну не верю в таких идиетов
Смешнюча• 23 мая в 13:32
Вы и сами всё понимаете. Жениться на вас не собирается, и тем более даёт понять, что вы вообще не очень
Вредняжка• 23 мая в 13:32
А Вам скільки років?
автор Виниловая пластинка • 23 мая в 13:33
Ответ дляПаспортний стіл
Та ну не верю в таких идиетов
Та то дурне просто🤣
Ответ дляВредняжка
А Вам скільки років?
Мені 28, йому 32
Elena_Kiev_Solomenskiy• 23 мая в 13:33
просто давать письку в пользование? это недостойно вас
Сиамская сороконожка• 23 мая в 13:33
Удачно устроились не вы а он(((
Ок не свадьба но жить вместе а так милочка не рассчитывай ни на что…
Сало не люблю• 23 мая в 13:34
Что за отношения,что вы стесняетесь переспросить,что он имел в виду?
Arctic777• 23 мая в 13:35
Алло, а когда у вас свадьба?
Цвірінь• 23 мая в 13:35
Вы прежде чем что-то сказать, хорошо думайте. К чему эти обсуждения, если вам уже 28? Или у вас толпа стояла к забора с кольцами, а вы всем - ой нет, точно нет, мне только 22?
Но его комментарий это конечно фигня. Вы вообще обсуждали что дальше? 4 года, взрослые люди и?
Arctic777• 23 мая в 13:35
Что он вам хорошего за 4 года подарил?
Вредняжка• 23 мая в 13:35
Ответ дляВиниловая пластинка
Мені 28, йому 32
оу, ну тоді погано..
Думала, може Вам також 22 і він сприйняв ці слова, як попередження, що заміж ще не збираєтесь.

В такому віці він просить Вас залишити його самого з батьками, коли вони приїжджають? При тому, що ви 4 років разом?

Автор, альо))) Шукайте іншого кавалера.
Молчавочка• 23 мая в 13:36
Ответ дляПаспортний стіл
Та ну не верю в таких идиетов
А в идиеток?
автор Виниловая пластинка • 23 мая в 13:36
Ответ дляЦвірінь
Я не піднімала цю тему, я вважаю що мені ще рано про таке думати
автор Виниловая пластинка • 23 мая в 13:37
Ответ дляArctic777
Что он вам хорошего за 4 года подарил?
Гроші давав просто
ИграйМойГормон• 23 мая в 13:37
Ответ дляВиниловая пластинка
Мені 28, йому 32
Так вы бы и спросили его прямо’ то есть ты мне предложение делать не будешь и замуж не зовёшь?’ Был как раз подходящий момент.
Цвірінь• 23 мая в 13:37
Ответ дляВиниловая пластинка
А когда будет не рано?
Паспортний стіл• 23 мая в 13:37
Ответ дляМолчавочка
А в идиеток?
Это было обобщение
Arctic777• 23 мая в 13:38
Ответ дляВиниловая пластинка
Гроші давав просто
На квартиру себе собрали?
Сусідка знизу• 23 мая в 13:38
Ответ дляВредняжка
оу, ну тоді погано..

Автор, альо))) Шукайте іншого кавалера.
Не оставить с родителями,а чтоб родители не видели это чудо в доме,что тут не понятно,там нужно уходить быстрым шагом
Сиамская сороконожка• 23 мая в 13:38
Ответ дляВиниловая пластинка
Ну вернитесь к этому вопросику лет через 5, когда он вас бросит и через месяц женится на другой и они быстренько родят ребенка)))
А вы такая вся независимая!
Полуничка• 23 мая в 13:39
Тоже не верю, что мужчина такое озвучил )
А по сабжу из жизни: мужик может встречаться/сожительствовать 5-6-7 лет и больше с одной дурехой, а потом встретить женщину и жениться в течение полугода и меньше )))
Поліцейський патруль• 23 мая в 13:39
Ответ дляВиниловая пластинка
Мені 28, йому 32
Я б замилилась над його словами. Він не бачить вас своєю дружиною
ИграйМойГормон• 23 мая в 13:39
Ответ дляВиниловая пластинка
Почему рано ? Вы 4 года вместе. Или вы вообще замуж не хотите ?
Ошеламиссимо• 23 мая в 13:39
Ответ дляВиниловая пластинка
Мені 28, йому 32
Я його слова зрозуміла так: заміж виходять, не рано чи пізно, а коли кличуть. Ви б не вийшли в 22 і в 28, бо вас не кличуть.
Кіна не буде• 23 мая в 13:39
Для чого бути з ідіотами? Не вірю що за 4 роки це перший раз з нього гавно бризнуло
Гомосноб• 23 мая в 13:39
В принципе, если Вам не нужна семья и Вас такие отношения устраивают, можете и дальше тратить свое время.
Вредняжка• 23 мая в 13:39
Ответ дляВиниловая пластинка
А як Ви його сприймаєте? Якщо просто як перехідного типа для сексуальніх утіх, то ок, але якщо плануєте якесь майбутнє з ним, то прийдіть до себе. Він Вас використовує і навіть не приховує цього
Поліцейський патруль• 23 мая в 13:40
Ответ дляВиниловая пластинка
А коли для вас не рано? в 40?
Arctic777• 23 мая в 13:40
Ответ дляВредняжка
Юзает и даёт деньги, как сутенер