хто недавно замовляв закордонний паспорт, підкажіть будь ласка в якій обл і скільки ви чекали?
Дадосвидания• 23 мая 2025
У Мюнхені замовляли, скоро вже три місяці буде. Область - Баварщина
Наивная Хо• 23 мая 2025
Ответ дляДадосвидания
Броварщина
Престидижитатор• 23 мая 2025
Ответ дляДадосвидания
Узнайте чи є функція платної доставки. Ми через НП замовили.Чекаємо
Дадосвидания• 23 мая 2025
Ответ дляПрестидижитатор
Нам сказали забирати тільки там, де замовляли.
Дадосвидания• 23 мая 2025
Ответ дляMriya__
мається на увазі Україна та саме в якій обл)дякую)
Аааа. Вибачте
Престидижитатор• 23 мая 2025
Ответ дляДадосвидания
Так,вони доставляються на Консульство
Дадосвидания• 23 мая 2025
Ми подавали через ДП Документ
’Міграційна служба отримала персоналізований документ 11.04.2025. Здійснюється його передача до місця видачі (підрозділу ДМС/ЦНАП/центру обслуговування «Паспортний сервіс»).’
Рожайтретьего• 23 мая 2025
Ответ дляНаивная Хо
Броварщина
Блин, у нас тут в Броварах Мюнхен есть)
Аж иностранкой себя почувствовала.
ДА да да• 23 мая 2025
Ответ дляДадосвидания
Монреаль, Канадщина. Нормальний термін очікування 5 місяців. Черга на запис на оформлення - 6 місяців вперед ( зараз дають на листопад 2025). Не повірите, люди літають до вас на Боварщину з наших місць для оформлення паспорту. Таке от се ля ві
Бутербродница• 23 мая 2025
Ответ дляДА да да
Занесла вас конечно нелёгкая)
Дадосвидания• 23 мая 2025
Ответ дляДА да да
Жах.
Не худа ні разу• 23 мая 2025
Зараз немає затримок. Якщо через дп документ робити швидкий, то взагалі днів 5 буде.
ВыФсеВрете• 23 мая 2025
Киев, через Цнап (записывалась в эл. очередь на 3 недели вперед не в своем районе, а можно было просто прийти и взять талон, очередей нет), ждали чуть меньше месяца.
Ответ дляНе худа ні разу
якщо дійсно нема і скрізь нема то це дуже добре, бо через ситуацію в країні я думала що в прифронтових містах і ті що найчастіше під обстрілами все ж затримки є, бо в 22 році чекала айді карту(паспорт) то більше 5 місяців було, це Харківська обл, тяганини було… ні на сайті не висвічувався, взагалі наче тебе не існувало
куди тільки не дзвонила, потім підказали в інших містах писати заяви на переадресацію, коротше…
от тому я зараз цікавлюсь хто з якої обл і скільки чекати, бо думала навіть в якусь іншу обл якщо шо. Просто в містах то звісно швидше в будь-якому разі, аніж вони доставляються в районні центри та селища