Федорино Горе• 23 мая 2025

Що вам дає життєві сили, щоб надалі жити в Україні?

Питання до тих,хто в Україні. Чим далі війна,тим більше немає ні на що ні сил,ні бажання,просто страшні думки. Як ви себе заспокоюєте, що дає сили?
Хочу наколоти губи• 23 мая 2025
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
То что за границей мы никому не нужны, как и тут. Ботрачить там без выходных и проходных и привет депрессия, родных там нету общения тоже нет
Все вірно. А тут рідна земля надає сил і окриляє
автор Федорино Горе • 23 мая 2025
Ответ дляМадамОхмури
Вы как-то не логичны.
Почему те, кто выехал не могут не иметь жизненных сил от переживаний за Украину?
вони в першу чергу в безпеці
Фіфачка• 23 мая 2025
Ответ дляФруктЕщеТот
Наконец то пошли честные коменты. А то прям как будто за границей эльдорадо
Нет там никакого эльдорадо, там просто есть шанс, которого нет здесь
КохайтесьЧорнобровi• 23 мая 2025
Ответ дляХочу наколоти губи
Вона не окриляє, а до землі тягне. з такими цінами як зараз не вижити тут
Міряю від одиниці• 23 мая 2025
У меня нет такого состояния, как у вас, автор.
Живём, работаем, дочка в колледже.
автор Федорино Горе • 23 мая 2025
Ответ дляХочу наколоти губи
Весь світ його поважає. А як він напихав старому маразматику у Америці
оце серйозне досягнення а те що всередині країни,не враховуючи війну,ви не бачите?
МадамОхмури• 23 мая 2025
Ответ дляФедорино Горе
вони в першу чергу в безпеці
Так вы тоже не особо в опасности.
У вас жизненных сил от чего нет? От страшной опасности в Киеве или от переживаний за линию фронта?
ФруктЕщеТот• 23 мая 2025
Ответ дляФіфачка
Лучше прожить в Украине и умереть на родной земле, чем где то в прыймах переконтоваться и умереть на чужбине
Фіфачка• 23 мая 2025
Ответ дляФруктЕщеТот
Вам может и лучше, мне нет
Хочу наколоти губи• 23 мая 2025
Ответ дляФедорино Горе
Україна переможе і будемо жити найкраще у світі. Які люди в нас! Яка земля в нас, природа! А який президент в нас!
Регионщица• 23 мая 2025
Ответ дляФіфачка
Немає там ніякого шансу)) ніхто нікому ніде не потрібен. Прожити життя як ’в коридорі в гостях на розкладачці’? О, ніііі, я не згодна категорично. Тут є гарна робота, житло, дача, друзі, рідні, можливість жити ВДОМА в найширшому значенні цього слова.
МадамОхмури• 23 мая 2025
Ответ дляФруктЕщеТот
Для кого как.
Для одних людей важен их социальный статус, удовлетворение каких-то иных потребностей, кроме базовых.
А кому-то достаточно хлеба и ночлега. Все люди разные
автор Федорино Горе • 23 мая 2025
Ответ дляМадамОхмури
Так вы тоже не особо в опасности.
думаєте в Києві прильотів немає? чи чоловіків з Києва на війну не забирають? Хвилюють наші військові,як їм важко, люди, які під постійними обстрілами і звісно,загроза нового наступу
Фіфачка• 23 мая 2025
Ответ дляРегионщица
Так вам повезло, что у вас есть жилье и дача, а многие, я в том числе, это потеряли. Кто-то уже дважды.
автор Федорино Горе • 23 мая 2025
Ответ дляХочу наколоти губи
про президента-то тоно зайве
Аристократка-тунеядка• 23 мая 2025
Сімʼя, мій затишний дім, робота, подорожі
Регионщица• 23 мая 2025
Ответ дляФіфачка
Моє житло з 2014 в окупації і я жодного разу його не відвідувала.
Все, що описала - нажито з 0, з 2014 по сьогодні.
МадамОхмури• 23 мая 2025
Ответ дляФедорино Горе
Так не плетите как вы за других переживаете).
Переживаете за себя - делайте что-то, чтобы обеспечить себе спокойствие.
ФруктЕщеТот• 23 мая 2025
Ответ дляМадамОхмури
Для кого как.
Я изначально осталась в Украине, это мой выбор. Здесь я живу, несмотря, что идёт война. Вот то, что происходит и есть моя жизнь сегодня.
Фіфачка• 23 мая 2025
Ответ дляРегионщица
Поздравляю, но так не у всех.
Регионщица• 23 мая 2025
Ответ дляФіфачка
Поздравляю, но так не у всех.
Так я пишу виключно свою думку і про свій досвід. Саме про це питання автора.
Про Вас, звісно, я не пишу нічого
Я такая наивная• 23 мая 2025
Ответ дляРегионщица
Досвід життя за кордоном:
Я не хочу одвічно бути там другим сортом, я не прибиральниця, не сракомийниця, не вантажник, я не об´єкт для жалості або самоствердження інших. В мене одне життя і соціально-побутові умови, рівність, можливість бути на своїй землі дуже важливі для мене, як виявилось.
От, це людина, яка сама поїхала. А хто до коханця, то окрема тема. Не з нуля починають, мають плечі
Думають, приїхали на все готове і то просто країна така щедра, тому їм так добре.
Фіфачка• 23 мая 2025
Ответ дляРегионщица
Про Вас, звісно, я не пишу нічого
Это понятно, но я возвращаюсь к своему первому комменту Вам - Вам повезло, что у вас все это есть целое на сегодняшний день и именно поэтому Вы так категоричны
Регионщица• 23 мая 2025
Ответ дляФіфачка
Ключове - на сьогоднішній день, бо ніхто не знає, що чекає завтра.
Але я нікуди ніколи не поїду. Такий мій досвід, мої висновки і така моя воля.
Ви якось знецінюєте втрати в 2014, чи може мені так здалося.
Рятівник Малібу• 23 мая 2025
Ответ дляФедорино Горе
це жарт?
Это сарказм, как я понимаю...))
Фіфачка• 23 мая 2025
Ответ дляРегионщица
Я из Донецка и впо первой волны.
Как я могу обесценивать если выше написала про людей потерявших всё дважды?..
Рятівник Малібу• 23 мая 2025
Ответ дляХочу наколоти губи
Что - что он сделал, простите?
Мона Лиза• 23 мая 2025
1) у 22-му прожила у Британії 7 місяців і точно знаю, що для мене рідна земля сама по собі має найвищу цінність, я не «людина світу». Там добре, але мені чуже. Повернулась у масштабні ракетні обстріли і блекаути і була все одно незрівнянно щасливіша, ніж там.

2) в цілому, як на мене, то все котиться у прірву у всьому світі, а не лише тут. Іммігранти з країн третього світу, клімат (повені, пожежі, землетруси і т.д., які вже набирають обороти і забирають життя у багатьох країнах), варіант сценарію «термінатор», ядерна війна - все це стосується усіх країн і ніде не знаєш, де зачепить саме тебе.
Тому у цілому я просто живу одним днем, намагаюсь знаходити прості радості і дихати ними, а не глобальними проблемами.
ГЛЮкоза• 23 мая 2025
Ответ дляЯ такая наивная
Виїзд нічого дасть, а то ще гірше. Там треба пахати і пахати. Ніхто не їде в чудові умови: зйомні кімнатушки, чорні роботи, ставлення як до чужих.
Проте ще треба дотримуватися правил, законів, не те що в нас. Навіть сміття елементарно не сортують, а собак вигулюють будь-де і багато навіть не прибирають за твариною.
В Україні теж треба пахати. А ще боятися бусифікації і прильоту.
Кусюче сонечко• 23 мая 2025
Ответ дляХочу наколоти губи
Віра в нашого найкращого у світі президента
Ого,наверное далеко находитесь и не в
идите как люди выживают .