Федорино Горе• 23 мая в 14:26

Що вам дає життєві сили, щоб надалі жити в Україні?

Питання до тих,хто в Україні. Чим далі війна,тим більше немає ні на що ні сил,ні бажання,просто страшні думки. Як ви себе заспокоюєте, що дає сили?
Хочу наколоти губи• 23 мая в 14:35
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
То что за границей мы никому не нужны, как и тут. Ботрачить там без выходных и проходных и привет депрессия, родных там нету общения тоже нет
Все вірно. А тут рідна земля надає сил і окриляє
автор Федорино Горе • 23 мая в 14:35
Ответ дляМадамОхмури
Вы как-то не логичны.
Почему те, кто выехал не могут не иметь жизненных сил от переживаний за Украину?
вони в першу чергу в безпеці
Фіфачка• 23 мая в 14:35
Ответ дляФруктЕщеТот
Наконец то пошли честные коменты. А то прям как будто за границей эльдорадо
Нет там никакого эльдорадо, там просто есть шанс, которого нет здесь
КохайтесьЧорнобровi• 23 мая в 14:35
Ответ дляХочу наколоти губи
Вона не окриляє, а до землі тягне. з такими цінами як зараз не вижити тут
Міряю від одиниці• 23 мая в 14:36
У меня нет такого состояния, как у вас, автор.
Живём, работаем, дочка в колледже.
автор Федорино Горе • 23 мая в 14:36
Ответ дляХочу наколоти губи
Весь світ його поважає. А як він напихав старому маразматику у Америці
оце серйозне досягнення а те що всередині країни,не враховуючи війну,ви не бачите?
МадамОхмури• 23 мая в 14:36
Ответ дляФедорино Горе
вони в першу чергу в безпеці
Так вы тоже не особо в опасности.
У вас жизненных сил от чего нет? От страшной опасности в Киеве или от переживаний за линию фронта?
ФруктЕщеТот• 23 мая в 14:36
Ответ дляФіфачка
Лучше прожить в Украине и умереть на родной земле, чем где то в прыймах переконтоваться и умереть на чужбине
Фіфачка• 23 мая в 14:37
Ответ дляФруктЕщеТот
Вам может и лучше, мне нет
Хочу наколоти губи• 23 мая в 14:37
Ответ дляФедорино Горе
Україна переможе і будемо жити найкраще у світі. Які люди в нас! Яка земля в нас, природа! А який президент в нас!
Регионщица• 23 мая в 14:37
Ответ дляФіфачка
Немає там ніякого шансу)) ніхто нікому ніде не потрібен. Прожити життя як ’в коридорі в гостях на розкладачці’? О, ніііі, я не згодна категорично. Тут є гарна робота, житло, дача, друзі, рідні, можливість жити ВДОМА в найширшому значенні цього слова.
МадамОхмури• 23 мая в 14:38
Ответ дляФруктЕщеТот
Для кого как.
Для одних людей важен их социальный статус, удовлетворение каких-то иных потребностей, кроме базовых.
А кому-то достаточно хлеба и ночлега. Все люди разные
автор Федорино Горе • 23 мая в 14:38
Ответ дляМадамОхмури
Так вы тоже не особо в опасности.
думаєте в Києві прильотів немає? чи чоловіків з Києва на війну не забирають? Хвилюють наші військові,як їм важко, люди, які під постійними обстрілами і звісно,загроза нового наступу
Фіфачка• 23 мая в 14:38
Ответ дляРегионщица
Так вам повезло, что у вас есть жилье и дача, а многие, я в том числе, это потеряли. Кто-то уже дважды.
автор Федорино Горе • 23 мая в 14:38
Ответ дляХочу наколоти губи
про президента-то тоно зайве
Аристократка-тунеядка• 23 мая в 14:39
Сімʼя, мій затишний дім, робота, подорожі
Регионщица• 23 мая в 14:40
Ответ дляФіфачка
Моє житло з 2014 в окупації і я жодного разу його не відвідувала.
Все, що описала - нажито з 0, з 2014 по сьогодні.
МадамОхмури• 23 мая в 14:40
Ответ дляФедорино Горе
Так не плетите как вы за других переживаете).
Переживаете за себя - делайте что-то, чтобы обеспечить себе спокойствие.
ФруктЕщеТот• 23 мая в 14:40
Ответ дляМадамОхмури
Для кого как.
Я изначально осталась в Украине, это мой выбор. Здесь я живу, несмотря, что идёт война. Вот то, что происходит и есть моя жизнь сегодня.
Фіфачка• 23 мая в 14:40
Ответ дляРегионщица
Поздравляю, но так не у всех.
Регионщица• 23 мая в 14:41
Ответ дляФіфачка
Поздравляю, но так не у всех.
Так я пишу виключно свою думку і про свій досвід. Саме про це питання автора.
Про Вас, звісно, я не пишу нічого
Я такая наивная• 23 мая в 14:42
Ответ дляРегионщица
Досвід життя за кордоном:
Я не хочу одвічно бути там другим сортом, я не прибиральниця, не сракомийниця, не вантажник, я не об´єкт для жалості або самоствердження інших. В мене одне життя і соціально-побутові умови, рівність, можливість бути на своїй землі дуже важливі для мене, як виявилось.
От, це людина, яка сама поїхала. А хто до коханця, то окрема тема. Не з нуля починають, мають плечі
Думають, приїхали на все готове і то просто країна така щедра, тому їм так добре.
Фіфачка• 23 мая в 14:43
Ответ дляРегионщица
Про Вас, звісно, я не пишу нічого
Это понятно, но я возвращаюсь к своему первому комменту Вам - Вам повезло, что у вас все это есть целое на сегодняшний день и именно поэтому Вы так категоричны
Регионщица• 23 мая в 14:45
Ответ дляФіфачка
Ключове - на сьогоднішній день, бо ніхто не знає, що чекає завтра.
Але я нікуди ніколи не поїду. Такий мій досвід, мої висновки і така моя воля.
Ви якось знецінюєте втрати в 2014, чи може мені так здалося.
Рятівник Малібу• 23 мая в 14:47
Ответ дляФедорино Горе
це жарт?
Это сарказм, как я понимаю...))
Фіфачка• 23 мая в 14:48
Ответ дляРегионщица
Я из Донецка и впо первой волны.
Как я могу обесценивать если выше написала про людей потерявших всё дважды?..
Рятівник Малібу• 23 мая в 14:48
Ответ дляХочу наколоти губи
Что - что он сделал, простите?
Мона Лиза• 23 мая в 14:49
1) у 22-му прожила у Британії 7 місяців і точно знаю, що для мене рідна земля сама по собі має найвищу цінність, я не «людина світу». Там добре, але мені чуже. Повернулась у масштабні ракетні обстріли і блекаути і була все одно незрівнянно щасливіша, ніж там.

2) в цілому, як на мене, то все котиться у прірву у всьому світі, а не лише тут. Іммігранти з країн третього світу, клімат (повені, пожежі, землетруси і т.д., які вже набирають обороти і забирають життя у багатьох країнах), варіант сценарію «термінатор», ядерна війна - все це стосується усіх країн і ніде не знаєш, де зачепить саме тебе.
Тому у цілому я просто живу одним днем, намагаюсь знаходити прості радості і дихати ними, а не глобальними проблемами.
ГЛЮкоза• 23 мая в 14:49
Ответ дляЯ такая наивная
Виїзд нічого дасть, а то ще гірше. Там треба пахати і пахати. Ніхто не їде в чудові умови: зйомні кімнатушки, чорні роботи, ставлення як до чужих.
Проте ще треба дотримуватися правил, законів, не те що в нас. Навіть сміття елементарно не сортують, а собак вигулюють будь-де і багато навіть не прибирають за твариною.
В Україні теж треба пахати. А ще боятися бусифікації і прильоту.
Кусюче сонечко• 23 мая в 14:52
Ответ дляХочу наколоти губи
Віра в нашого найкращого у світі президента
Ого,наверное далеко находитесь и не в
идите как люди выживают .