Федорино Горе• 23 мая в 14:26
Що вам дає життєві сили, щоб надалі жити в Україні?
Питання до тих,хто в Україні. Чим далі війна,тим більше немає ні на що ні сил,ні бажання,просто страшні думки. Як ви себе заспокоюєте, що дає сили?
Сама собі лікар• 24 мая в 13:37
Ответ дляРегионщица
Досвід життя за кордоном:
Я не хочу одвічно бути там другим сортом, я не прибиральниця, не сракомийниця, не вантажник, я не об´єкт для жалості або самоствердження інших. В мене одне життя і соціально-побутові умови, рівність, можливість бути на своїй землі дуже важливі для мене, як виявилось.
Теж аргумент ☝🏼 я кандидат філологічних наук. Люблю свою копійчану роботу, постійно вдосконалююсь. А ким я буду там? Ніким.
Сама собі лікар• 24 мая в 13:38
Менша дитина. Їй 4, я їй дуже потрібна - адекватна, спокійна, любляча. Тому так...
Та никада в жизни• 25 мая в 10:01
Ответ дляПультОт_БМВ
Яке громадянство у вас, запитую .
Українка