Хочу на Балі• 23 мая в 16:19

Дівчата, що робити??? Sos

Третя моя тема вже. Писала я про те, що я влетіла на роботі на 3 тис грн, ща товар який недовіз водій. Так ось, дівчата, я повна, тупа ідіотка( той товар знайшли в смітнику, приклеїний до коробок( він просто плоский і легкий виявився. Блять, я в шоці. Мені позвонила керуюча, вона була дуже зла, і сказала ’як ти перевіряєш, чим ти думала’, і то явно був голос розчарування. Бо вона телефонувала на той офіс, її матюкали вони, кричали на неї. Дівчата, як мені соромно аби ви тільки знали. Ну як? Як? Як? Я могла не помітити той товар, такого ж не було раніше(
Ниф_ниф• 23 мая в 16:22
Автор, то так Всесвіт Вас штовхає на іншу роботу. Так буває.
Але під час пошуку трохи відпочиньте.
Замороженная селедка• 23 мая в 16:23
Автор. Дорогенька.
Це не ваша робота
Вас чекає щось набагато краще
автор Хочу на Балі • 23 мая в 16:25
Ответ дляНиф_ниф
Але під час пошуку трохи відпочиньте.
Я з горя 100 грам випила. Дівчата, в неї такий голос був, і вона з таким тоном говорила до мене.. Я запитала в неї що ж тепер робить з тим товаром, вона сказала ’собі забирай, ти ж заплатила гроші’
автор Хочу на Балі • 23 мая в 16:26
Ответ дляЗамороженная селедка
Автор. Дорогенька.
Це не ваша робота
Вас чекає щось набагато краще
Це ж тепер у всьому завжди винна я буду. Не можна тут лишатись, не можна. У нас і так інколи є нестачі, то тепер все вішати будуть на мене
Ниф_ниф• 23 мая в 16:27
Ответ дляХочу на Балі
Заспокойтесь. Ніхто ж не вмер.
Це просто такий життєвий досвід.

Десь сидить зверху Ваш янгол і через неї Вас повертає на інший шлях.
автор Хочу на Балі • 23 мая в 16:28
Ответ дляНиф_ниф
Заспокойтесь. Ніхто ж не вмер.
Це просто такий життєвий досвід.

Може й так, але ж не таким способом?(
Пампушечка• 23 мая в 16:28
А що за товар такий?
Ух яка ж Я• 23 мая в 16:28
Бісять такі. Є в мене така замовниця. Піднімає хай, скандалить, наїждажє, що ми такі/сякі не вложили товар. Через день звонить - знайшли, ВИЯВЛЯЄТЬСЯ десь залізло між коробок.
А то й через 5!!! років згадала шо шось там ми не вложили. Послала її. Вже й ні переписки, ні документів нема щоб підтвердити чи спростувати. Мабуть вона також свої гроші платила.
Інший випадок - не вложили, Ми перевірили по камерах, чітко видно що поклали в коробку. Нема. Хоть ти трісни не може знайти. Й шо ти будеш робити.
Постійно шось вона не годна знайти. Бісить.
барабанщица• 23 мая в 16:29
Чё хоть было там?
Бесбардак• 23 мая в 16:31
Ответ дляХочу на Балі
Правильно сказала, а голос нормальный у нее был, с учётом ситуации. Я бы вас вообще разорвала.
автор Хочу на Балі • 23 мая в 16:33
Ответ дляПампушечка
А що за товар такий?
Пакетик з подарунковими картами(одна така карта 200 грн), вони в базу занесені як повноцінний товар і сім карти
Воленс-неволенс• 23 мая в 16:35
Ответ дляХочу на Балі
Це не третя ваша, ой не третя.....
автор Хочу на Балі • 23 мая в 16:43
Ответ дляВоленс-неволенс
Це не третя ваша, ой не третя.....
А яка?
Патика-мотика• 23 мая в 16:45
Отписывалась в первой теме - по итогу я бы вас гнала метлой с работы.
Пирожкиня• 23 мая в 16:53
Ответ дляХочу на Балі
А яка?
Автор,это первый Ваш косяк?Если да,то забейте.Если это часто происходит,то отдохнула бы и сменила работу
автор Хочу на Балі • 23 мая в 16:54
Ответ дляПирожкиня
Так, ну до того буди дрібні косяки так як і у всіх, а такий серйозний вперше
Пирожкиня• 23 мая в 16:57
Ответ дляХочу на Балі
Ну,и забейте.Ищите работу потихоньку,если эта бесит
автор Хочу на Балі • 23 мая в 16:58
Ответ дляПирожкиня
Мені страшно, що я могла допустити таку помилку.
Ух яка ж Я• 23 мая в 17:01
Ответ дляПатика-мотика
о, а дайте перші теми
автор Хочу на Балі • 23 мая в 17:04
Ответ дляУх яка ж Я
о, а дайте перші теми
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3718821
автор Хочу на Балі • 23 мая в 17:05
Ответ дляУх яка ж Я
о, а дайте перші теми
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3719502
автор Хочу на Балі • 23 мая в 17:05
Про мене можна серіал знімат ’Як створити самій собі проблеми’
Ух яка ж Я• 23 мая в 17:14
автор, почитала вашу другу та першу тему. Ви пишете що постіно і часто були косяки і недостачачі 200-700-2000 грн. Це свідчить про вашу неуважніть, безвідповідальніть, мало того, досвід на дірбних сумах вас нічому не навчив і це - найгірше.
Працюйте над собою, а то можете влетіти на суму значно більшу, ніж 3000.
Гола з конопель• 23 мая в 17:36
Ответ дляХочу на Балі
А где ссылка на предыдущие темы?
Чтоб понимать, что за СОС и что надо советовать.
Хотя... включать мозги - универсальный совет. Если есть что включать.
Гола з конопель• 23 мая в 17:38
Ответ дляПирожкиня
Думаете, на другой работе она не будет тупить? Сомневаюсь.
Пирожкиня• 23 мая в 18:08
Ответ дляГола з конопель
Можно найти работу,не связанную напрямую с бабками.
Гола з конопель• 23 мая в 18:13
Ответ дляПирожкиня
Дело не в бабках. Дело в человеке, который не учится...
У меня такие есть в подчинении. 3 года раз в квартал говорю - и каждый раз для них ’сюрпрайз’ и ’я такое в первый раз слышу’
Пирожкиня• 23 мая в 18:16
Ответ дляГола з конопель
Ну,возможно.У меня сотрудница была,толковая,шустрая.А поставили на кассу на замену,недостача 500 грн(это больше 100$) было.Она так нервничала,накосячила.Правда,там и суммы не маленькие были