Радикальная• 23 мая в 17:10

Чи маю право на лікарняний?

Дівчата, дитині 12 років і планується операція. Підкажіть, чи можу я розраховувати на лікарняний?
Останній раз брала ще років 7 тому. А тут вже ж доросла дитина.
66сезон666серия• 23 мая в 17:15
Так, до 14 років є лікарняний
ОливьЕЖечка• 23 мая в 17:15
Не підкажу, але памʼятаю що донька знайомої лежала в лікарні в 4 класі вже сама. Напевно залежить від складності операції,
Кукарикуууууу• 23 мая в 17:15
Пока будет в больнице больничный не дадут. До 6 лет включительно дают если ребенок лежит в больнице .
Кукарикуууууу• 23 мая в 17:17
Ответ для66сезон666серия
Так, до 14 років є лікарняний
Нет. Ликарняный до 14 лет если просто болеет ребенок. Если ложат в больницу больничный не дается. Ребенок там под присмотром врачей.
Руда ліса• 23 мая в 17:19
Ребенок 10 лет лежал в больнице, больничный не дали
Но он лежал сам. Хотя по закону можно лежать с детьми до 18 лет. Наверное, если вы планируете лежать с ребенком в больнице, тогда дадут
Мрії у вирії• 23 мая в 17:19
Нет, на период в больнице- не положено. Я дни отпуска брала на это время
Кузякин• 23 мая в 17:22
Удалено администрацией...
Привіт з ботойбіччя• 23 мая в 17:23
Не дадуть
Пік Антна• 23 мая в 18:05
Ні
автор Радикальная • 23 мая в 18:07
Капець, дівчата. Операція складна і лікар казав, що треба бути біля дитини 5 днів.
Дивне законодавство.
Дякую за відповіді.
Треба підробіток• 23 мая в 18:20
Ответ дляРадикальная
Дивне законодавство.
Дякую за відповіді.
Зверніться, до педіатра, поясніть
Думаю, піде Вам на зустріч (або до свого дорослого сімейного лікаря)
Не кую, не мелю• 23 мая в 19:04
Беріть 5 днів на себе лікарняний, зараз навіть по телефону можна взяти якщо не надовго
Не любовница• 23 мая в 22:02
Ответ дляРадикальная
Дивне законодавство.
Дякую за відповіді.
там вроде были нюансы что в таких случаях справка дается родителю и не оплачиваются эти дни на работе. Но лучше уточнить в поликлинике
автор Радикальная • 23 мая в 22:23
Ответ дляТреба підробіток
Зверніться, до педіатра, поясніть
Мабуть буду просити на себе. Дякую.