Пишу, не читаю• 23 мая в 18:12
Вернетесь ли Вы на пенсии в Украину?
Какие мысли?
Готова до другої• 23 мая в 18:16
Ми ще не виїхали
ми навіть ще не знаємо, чи виїдемо... що тут про повернення казати...
Мурзилка• 23 мая в 18:19
Мої батьки хочуть повернутися на пенсію, а я не знаю. Що буде за 35 років? Може я й до пенсії не доживу. А чи буде в мене житло в Україні на той час?
Бідося• 23 мая в 18:26
Нет, нет и ещё раз нет, Украина не пригодна для жизни малоимущим, пенсионерам, здесь 0 социальной помощи.
жижифреймут• 23 мая в 18:31
Ответ дляБідося
А что вы сделали как гражданка Украины, чтобы в этой стране была соц помощь? Может инициативы какие-то подавали или налоги большие честно платили? Откуда соцпомощи взяться?
жижифреймут• 23 мая в 18:33
Ответ дляПушкининиана
на россии лучше???
Да, там лучше, представляете? Пенсии выше, а цены ниже. Вы только что об этом узнали?
Санта Барбара• 23 мая в 18:37
Ответ дляПишу, не читаю
А это при чем?
Та вон ниже уже написали, что там лучше)
Попельшка• 23 мая в 18:41
Комуналка ниже и медицина бесплатная.
Но сейчас маня расскажет что там москвичи в яму срать ходят, цивилизации за пределами Украины не существует.
ГоловнаЯ• 23 мая в 19:04
Все просто.Пенсія норм буде,і два комерційні приміщення під оренду.
В Європу і по світу тільки в подорож.
Аноним_1858• 23 мая в 19:31
Ответ дляжижифреймут
Это тупой троллинг, или вы из тех, кто эти налоги разворовывал?
Я б не вернулась, якби поїхала. Родичі, які давно там живуть, працюють - сказали що ні, поки мають сили хоч якісь не вернуться. І війна тут ні до чого. Може 70+ , і то вони кажуть, що заробили уже собі там пенсію більшу чим тут. І на диву - на пенсію в тій країні можна вижити, тому ні. Хіба б лежачі уже були чи ледве ходили, я припускаю, поближче до дітей. А так, вони ментально відвикли від злості і хамства в Україні, не хочуть того стресу. Доречі всі, кого запитаю в знайомих з різних країн , і різний час проведений в тих країнах - уже після 2 року життя не можуть це терпіти. Ще до війни, приїздили, бо скучили, думали, що їм там важко і були думки про повернутись , уже в перший тиждень (в аеропорту ) згадали чому вони виїздили.
Рубаю олівлє• 23 мая в 22:14
Ответ дляжижифреймут
отсюда
Детективи НАБУ купували елітні квартири й виводили гроші за кордон – ЗМІ
або отсюда
Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду скасувала вирок ВАКС екснардепу-втікачу Олександру Онищенку у справі про присвоєння 740 млн грн через ’Укргазвидобування’.
або отсюда
Зоряний Шлях• 15 июня в 19:23
Ні, вже не повернусь. 2,5 роки вже на самозабезпеченні, діти вчаться в універі та гімназії, я отримала голубу карту, планую тут залишатися і отримувати в майбутньому ПМЖ
Пік Антна• 26 июня в 12:22
Ответ дляПопельшка
Комуналка ниже и медицина бесплатная.
Вы же в курсе, оикуда ресурсы на это: нефть, газ, лес.
Пік Антна• 26 июня в 12:23
Ответ дляГоловнаЯ
В Європу і по світу тільки в подорож.
Нічого так пенсійка. Ви прокурор?
ГоловнаЯ• 26 июня в 13:28
Ответ дляПік Антна
Нічого так пенсійка. Ви прокурор?
У прокуроров в 10 раз выше.У меня рабочая специальность,высококвалифицированная.Если по простому,то оператор на современных производственных линиях.Одна такая стоит 29млн$.А их у нас 14.Чтобы самостоятельно управлять,нужно 7-8 лет практики.Ну и я шеф на этой линии.
Elena-dd53• 23 июля в 18:15
Ответ дляАноним_1858
Это бот-патриот....