Стопясят раз обсуждала• Изменено 23 мая 2025
Чоловік постійно свариться з дитиною. Чи є вихід?
Син з важким характером і чоловіку постійно не такий. Імпульсивний, не завжди може стримати своїх емоцій, в школі періодично жаліються на поведінку, на те, що він не слухає, перебиває, задирає інших дітей. Постійно переговорюється, влазить у всі розмови, вважає себе експертом у всіх темах.
Вдома теж не все добре з поведінкою. Хоча ми постійної з ним розмовляємо, але він не чує!
Я, як мати, більш стримана, тому багато чого пропускаю крізь вуха і пробачаю.
А чоловік сам по собі холерик + ще й гіперактивність і певно перехідний вік (дитині 11 з половиною років).
Як син щось не робить чоловік починає кричати, словесно ображати, погрожувати.
Справа ще в тому, що син не може стримуватись не лише емоційно або словесно, він періодично розпускає руки і бʼє шестирічну сестру. Чоловіка це дуже виводить з себе. Ми й за це неодноразово говорили сину, що як вона щось сказала/зробила - будь розумнішим, відійди, але не чіпай її. Але він не чує, ще й бʼє з усієї сили.
Сьогодні була така ситуація, сестра йому щось не те сказала, він кинувся з кулаками, донька тікала, впала і вдарилась, почала плакати. Виявляється, син грав у телефоні, вона його щось запитала, а він її штовхнув. Чоловік виходив ж рук телефон і хотів розбити, кинув об землю. Захисне скло розлетілось на шматки.
Результат: чоловік кричить заведений, син плаче, що боїться його.
Я так розумію, що далі буде лише гірше.
Але й розлучення не вихід тому, що син мене взагалі не буде слухати. Зараз він хоч має стоп у вигляді батька, якого боїться.
Колись ми вже у подібній ситуації посварились з чоловіком, я стала на захист сина, ми не спілкувались з чоловіком місяць. Чоловік тоді сказав, що я ще побачу сина у «всій красі» і щоб потім не приходила жалітись.
І дійсно, за цей час син, розуміючи, що я його не сваритиму, сів на голову ще більше і звісив ноги: матюкався на сестру, замахувався на неї, повністю ігнорував мої прохання вчити уроки, робив лише коли у школі почали сварити.
І чоловік через місць запитав мене, як результати мого виховання та самостійності?
Я боюсь, що далі буде гірше.
Можливо хтось був у подібній ситуації та порадить, як бути.
Я так розумію, що далі буде лише гірше.
Я боюсь, що далі буде гірше.
Міряно-переміряно• 23 мая 2025
вихід простий
- розлучення
вам донька залишається
з чоловіком - син
і всі живуть спокійно
сина в кадетське училизе раджу засунути як доросте
- розлучення
вам донька залишається
з чоловіком - син
і всі живуть спокійно
КарамбОлька• 23 мая 2025
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
А Ви не звертались до спеціаліста?
Обращались конечно
Упругая попка• 23 мая 2025
Ответ дляБува і таке
у вас не муж проблемный, а сын...вы не про развод думайте, а как сына приструнить, иначе дальше только хуже
Сейчас не разрубить этот узел и не приструнить ,то будет в будущем пипец полный
Стопясят раз обсуждала
• 23 мая 2025
Ответ дляКарамбОлька
Сына естественно нужно воспитывать. И нужно чтобы у вас с мужем была договоренность как, а не так, что он плохой полицейский, а вы хороший.
И не недооцениваете сына, ни фига он не боится. Для него отец просто источник раздражения, который мешает ему вести себя так, как он хочет
Ще справа у тому, що коли син чоловіка вибісить, чоловік починає кидатись на нього при найменшій провині: відкрив вікно в авто, хоча чоловік не дозволив - крик. В дорозі чоловік просить мовчати, щоб зконцентруватись, а син щось запитав - починається вереск. Тобто він навіть при найменшій провині вже кидається на дитину.
Эскиз бесконечности• 23 мая 2025
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Я так розумію треба йти до психіатра?
Ми вже були у психолога, той сказав, що дитина нормотипова і ми надумуємо (діагноз РДУГ був поставлений невропатологом).
Син дійсно вів себе чудово на візиті, робив усе, що казав психолог. В нього з інтелектом повний порядок і він знав, що треба вести себе добре у лікаря.
А як це все відбуватиметься у психіатра? Мабуть треба брати характеристику зі школи ?
Ви спочатку просто на зустріч прийдіть. Там не надто відрізняються розмови від психолога, попросять заповнити анкети батьків і вчителя.
Бува і таке• 23 мая 2025
Ответ дляМамаша в бигудях
А невропатолог назначил лечение? Все что вы описываете, очень похоже на СДВГ и обычный психиатр вам диагноз не подтвердит, у них нет нужной квалификации, а многие вообще отвергают существование этого диагноза. Обращайтесь в специализированный центр, там вам помогут подобрать лечение. Подумайте о том, что ребенок так себя ведёт потому, что у него так работает мозг, он в этом не виноват, а понимания со стороны родителей не находит, как на нем это скажется?
Ну так мама его понимает, жалеет, все спускает-а он еще больше творит, на голову сел и ноги свесил. Сейчас прям мода пошла на непослушных детей со скверным характером и недостатком воспитания диагнозы вешать, так же проще. А мама вообще проблему видет в папе
вместо того, что бы вместе занятся сыном и привести его в чувство.
Стопясят раз обсуждала
• 23 мая 2025
Ответ дляУпругая попка
Я це усвідомлюю, тому й створила тему, щоб порадитись
ХтоЯкщоНеЯ• 23 мая 2025
То есть, вы не воспитывали сына, а виноват муж? То есть, он бедный и несчастные, папка накричал на сЫначку, а то, что дочь упала - ну такое?
Я б лупила в ответ за младшую! А вам норм, главное подрастающие яички ублажить 🤦♀️
Ещё и с мужем разводиться из-за этого? Мадам, вы странная очень и я очень себя сдерживаю сейчас! А если дочь ударилась бы виском? Пальчиком бы погрозили и новую родили б???🤦♀️🤦♀️🤦♀️
Отцу пора ремнем давать, пока это ещё что то даст!
ХтоЯкщоНеЯ• 23 мая 2025
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Тобто поведінка чоловіка для Вас - норма?
Він його залякує своїм криком та погрозами. Син боїться батька. Тут ні про який авторитет та повагу не може бути й мови
Не норма, он должен был садануть ему по шеям за сестру, а он только покричал!
Тепличная• 23 мая 2025
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Видно і чоловіку і сину треба лікуватись...
А краще сімейна терапія...
Лунтик-паунтик• 23 мая 2025
Ответ дляБанка з медом
Автор, у дитини діагноз. Чому ви з чоловіком не дотримуєтеся рекомендацій лікарів?
А где вы увидели в тексте автора что у ребенка диагноз ?
Банка з медом• 23 мая 2025
Ответ дляЛунтик-паунтик
Гіперактивність- це діагноз
Банка з медом• 23 мая 2025
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Ваш чоловік також з діагнозом чи не обстежений?
Стопясят раз обсуждала
• 23 мая 2025
Ответ дляБанка з медом
В матері чоловіка розсіяний склероз. Це може передаватись спадково.
Стопясят раз обсуждала
• 23 мая 2025
Поясніть, будь ласка, як відбувається обстеження? Хто з цим зтикався?
Бо поки що читаю лише засудження.
Тишком нишком• 23 мая 2025
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Бо поки що читаю лише засудження.
Могу рассказать как в хваленой Европе
Частная клиника
Ой, у вас сдвг- вот вам таблетки, пейте!
Частная клиника
Тишком нишком• 23 мая 2025
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Бо поки що читаю лише засудження.
Вообще, в идеале полное обследование головы, нерволог
ПЛЮС уже к этому психиатр
Таблетки, которые они выписывают являются ЧАСТЬЮ теории.
Они не лечат
Это как ношпа- спазм снял и живёшь пару часов
ПЛЮС уже к этому психиатр
Они не лечат
Стопясят раз обсуждала
• 23 мая 2025
Ответ дляТишком нишком
ПЛЮС уже к этому психиатр
Они не лечат
ПЛЮС уже к этому психиатр
Они не лечат
Тобто лікування як такого немає?
Я так розумію це може бути навіть не РДУГ, а й інший нервовий розлад
Стопясят раз обсуждала
• 23 мая 2025
Ответ дляТишком нишком
Могу рассказать как в хваленой Европе
Частная клиника
В Європі мають лікувати добре, по страховці
Тишком нишком• 23 мая 2025
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Тобто лікування як такого немає?
Есть
В первую очередь терапия. Сенсорная и тд
Потом таблетки. Но ваша цель´- научить ребёнка справляться с собой
Магний+омега всегда лишними не будут
Тепличная• 23 мая 2025
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Тобто лікування як такого немає?
Може там і розладу не має, а просто виховання не вистачає
Банка з медом• 23 мая 2025
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Не обязательно, но может
Тишком нишком• 23 мая 2025
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Пардон
Таблетки дали на месяц, следующий визит только через год
Решаем задачку: как это воплотить в жизнь?
Банка з медом• 23 мая 2025
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Тобто лікування як такого немає?
Есть терапия,есть коррекция,есть занятия для родителей, где учат правильно общаться с ребенком,чтоб он слышал и слушал. И огромная часть успешной коррекции-это про правильную реакцию родителей, про режим, про обучение снятию напряжения и пр
Тепличная• 23 мая 2025
Ответ дляТишком нишком
Пардон
Вам не дали повторюваного рецепту?
Тишком нишком• 23 мая 2025
Ответ дляТепличная
Вам не дали повторюваного рецепту?
А контроль?
Ребенок остаётся один на один с таким серьёзным препаратом.
Даже нет возможности скорректировать дозу
Тепличная• 23 мая 2025
Ответ дляТишком нишком
А контроль?
Блін, ну це фігово...
Хіба до українського онлайн звернутись