Вмію заміряти найкраще• 23 мая в 22:00

Попала під гарячу руку керуючої.

Зазвичай в мене з колективом прекрасні стосунки і з керуючою в тому числі, але так склалось, що вона була не в настрої, і просто накричала на мене при всіх через те, що їй мій звіт не сподобався. Був гарний настрій, тепер ні. Весь вечір за це думаю
автор Вмію заміряти найкраще • 23 мая в 22:02
Як завжди закривала дирки, чи брала додаткові задачі то нормально все, їздити за дорученнями в другий кінець міста то ок. За помилку вислуховувала сьогодні
Просто красавица• 23 мая в 22:02
не смейте на меня кричать
твердым, спокойным голосом - это ответ на абъюз
автор Вмію заміряти найкраще • 23 мая в 22:03
Настрій написати заяву на звільнення, чоловік каже що пишуть тоді, коли нову роботу знаходять, а в нікуди не можна уходити
Arctic777• 23 мая в 22:03
Это работа, если деньги хорошие, купите себе виски и абонемент в бассейн
Ответ дляArctic777
20 тисяч, які там віскі
Arctic777• 23 мая в 22:03
Ответ дляПросто красавица
не смейте на меня кричать
Дякую_аж_підскакую• 23 мая в 22:03
Пошліті її лісом зараз голосно і лягайте відпочивати. У вас напевно завтра вихідні
Arctic777• 23 мая в 22:03
Ответ дляВмію заміряти найкраще
20 тисяч, які там віскі
Тю, копейки
Arctic777• 23 мая в 22:04
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Тоже верно, матюки
Arctic777• 23 мая в 22:04
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Пусть кормит
Айпишница• 23 мая в 22:05
Ответ дляВмію заміряти найкраще
В мене сьогодні був важкий день. Випила стакан домашнього вина не допомогло. Випила другий стакан домашнього вина- допомогло.
Arctic777• 23 мая в 22:05
Ответ дляАйпишница
3 тоже можно
Айпишница• 23 мая в 22:06
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Це на Ваш вибір. Але емоція криє розум, почекайте поки заспокоїтесь, згасне емоційна складова , потім приймете вірне рішення
Спілий баклажан• 23 мая в 22:06
Ответ дляПросто красавица
не смейте на меня кричать
Ты кто такая ваще, рот свой закрой! -спокойным голосом
Тоже покатит
Arctic777• 23 мая в 22:06
Ответ дляАйпишница
Айпишница• 23 мая в 22:06
Ответ дляArctic777
3 тоже можно
Вже ні. Буде забагато.
Дякую_аж_підскакую• 23 мая в 22:06
Ответ дляArctic777
3 тоже можно
Можна, але тоді вони з автором зберуться і підуть бити морду керуючій
Айпишница• 23 мая в 22:06
Ответ дляArctic777
фото
Клас!
ГугелП@лАмался• 23 мая в 22:07
Як це - звіт не сподобався ? Це ж не витвір на вільну тему, а звіт.Звіт базується на цифрах.
Сундучок с каникулами• 23 мая в 22:07
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Запам´ятати це.
На мене так накричала шефка, то я почала тишком роботу нову шукати, і через три місяці змінила роботу.
Теж до того виходила і не у свої зміни, без доплати і т.д. Нова робота була з з/п більшою у 1,5 рази, ті самі обов´язки, але дещо менше навантаження.
Айпишница• 23 мая в 22:07
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Боже збав, за побої можна відгребти в поліції, багато честі буде тій керуючій. Хай живе та керуюча зі своїми тарганами .
Впораюсь зі всим• 23 мая в 22:11
До утра плохое настроение пройдёт, так случается что люди иногда попадают кому-то под горячую руку, сами того не желая, а потом общаются, как ни в чём не бывало. Она уже и забыла об этом, а Вы себе этим морочите голову. Хотя может она как и Вы морочит в данный момент голову себе и задаётся вопросом, что на меня нашло.
автор Вмію заміряти найкраще • 23 мая в 22:16
Ответ дляГугелП@лАмался
А так
В кого тако було• 23 мая в 22:38
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Правильно муж говорит. И сейчас делайте только свою работу.
Просто красавица• 23 мая в 22:54
Ответ дляСпілий баклажан
Тоже покатит
покатит для хабалок