Наполеон Бонапарт• 24 мая в 05:00
Яку книгу читаєте?
Я - любовне фентезі

Голодаю• 24 мая в 05:03
Сильно не перенапрягаетесь. Не более 2 страниц в день. А то зрение посадите.

Наполеон Бонапарт
• 24 мая в 05:05
Ответ дляГолодаю
А вона легко читається
Добродійка• 24 мая в 06:58
Дали почитати якусь кришнаїтську....свят, свят,свят... Це не моє... Але дочитаю, щоб трохи зрозуміти.
Der_Natali• 24 мая в 07:19
’Жінка в Берліні´.Вчора купила і пару сторінок почала читати.Після адської ночі п´ю каву букви купи не тримаються,відклади на трохи пізніше
Шумелка Мышь• 24 мая в 08:08
Ответ дляНаполеон Бонапарт
А вона легко читається
Вона це чи не вона?

Черпак_для_фантазий• 24 мая в 08:36
Ответ дляКондуктор трамвая
Бог всегда путешествует ингогнито
Читаю вже четверту книгу цього автора. Всі гарні

Фиона Шрековна• 24 мая в 08:43
Оригинал женского шведского романа.
Только закончила (классным, но перевода нет. По этому не советую)
Пока ничего не буду читать.
Но пару распечатанных книг на лето лежит.
Пока ничего не буду читать.

Совбез• 24 мая в 09:38
Кафе на краю світу, так вона старенька, в мене не доходили до неї руки, легка і позитивна, мені зайшла
На границе• 24 мая в 09:39
Потерянная дочь. Элена Ферранте.
Только закончила детектив про Корморана Страйка, не поняла чего людям нравится.

Наполеон Бонапарт
• 24 мая в 15:43
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
ваша очень интересная, напишите название, захотелось почитать
Вона ще не закінчена, це лиш пару сторінок перекладених на знайому нам усім мову